Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

POLICEE PO MERI

Trazim ove police ako neko zna gde mogu da ih porucim po meri da mi urade? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/843b1a90ac74513092855096127fb0e3.jpg) Crne ili sive .
2022 11 24
Svi koji se bave plocastim materijalima/namestajem mogu da Vam iseku po dimenzijama koje zelite (naravno birate i dezen, boju, sastav materijala itd) ... Samo ukucajte u pretragu plocasti materijal/namestaj secenje po meri i izacice Vm sijaset oglasa
2022 11 24
A neka konkretna preporuka?😅
2022 11 24
Agacija
2022 11 25
Mozete da pitate u radnji gde se prodaju materijali, uglavnom i seku i kantuju. Taman tu odaberete sve.
2022 11 25
Preporuka za Darex, posaljete dimenzije i oni ce iskantovati. Bili su najpovoljniji pre dva meseca kad sam ja porucivala. Ako ste iz Beograda ili Nisa mozete i licno pogledati izbor iverice i medijapana, a mozete poruciti i online ako uzimate obicnu belu.
2022 11 27
> cveticbg: > Preporuka za Darex, posaljete dimenzije i oni ce iskantovati. Bili su najpovoljniji pre dva meseca kad sam ja porucivala. Ako ste iz Beograda ili Nisa mozete i licno pogledati izbor iverice i medijapana, a mozete poruciti i online ako uzimate obicnu belu. Bas sam ih gledala, medjutim videla sam puno losih ocena, uglavnom da ne zavrse u roku , da prodje i 2 nedelje vise od obecanog roka , da su na sve to neljubazni, pa se nesto nisam upustala posto bi mi trebale sto pre, 🤔 razumem da ne mogu biti odmah ali da dodatno kasne 2 nedelje to mi je vec puno . Znaci vi ste zadovoljni njima? Meni su jako blizu pa bih mogla i da odem da vidim . Hvala vam svakako.😁
2022 11 27
Ja sam obicne bele kupila u Jysku, sa popustom 650rsd a sad su 750 rsd. Ali one su uze i sa ivicom, ima sirih i bez ivice oko 1000 i oko 2000rsd. Jos dve sam pravila da bi se uklopilo zbog dimenzija, ali ako precizne dimenzije nisu toliko bitne onda je Jysk povoljan.
2022 11 27
> Kimberly: > Ja sam obicne bele kupila u Jysku, sa popustom 650rsd a sad su 750 rsd. Ali one su uze i sa ivicom, ima sirih i bez ivice oko 1000 i oko 2000rsd. Jos dve sam pravila da bi se uklopilo zbog dimenzija, ali ako precizne dimenzije nisu toliko bitne onda je Jysk povoljan. Da videla sam i u ikei ,ali nema dimenzija koje meni trebaju , trazila sam i na KP ali su previse neozbiljni, ili mi nisu odgovorili ili kazu mozemo da napravimo , pa posle ipak ne mogu ne isplati im se🙄
2022 11 27