Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sajt lalafo

Zanima me kakvo je Vase iskustvo sa sajtom Lalafo? Na tom sajtu sam prodavala cim se sajt otvorio, prodaje su bile svakodnevne, bukvalno zene koje kupe neki predmet, posle nekog perioda ti opet salju poruke, pri tome isti princip je bio slala sam post expressom, uplata prilikom preuzimanja, nikad mi se nije desilo da neko ne preuzme paket(mada eto jedna divna stvar to mi se ni na ovom sajtu nikad nije desilo) Aliiiii od kad su uveli placanje reklamaaa, oglasi se uopste ne pojavljuju na pocetnoj strani ako ne platis oglasavanje. Ranije si mogao da platis oglas sa postpaid racuna, sada ni to ne moze, vec samo preko platne kartice. Bas sam nekako razocarana, jer ako ne platis reklamu od vidljivosti oglasa nema nista….
2022 12 06
Nisam koristila Lalafo ali isto je i sa KP. Ranije si mogao nesto da prodas, a sada si ucenjen raznim pretplatama. Bas sam razocarana.
2022 12 06
Ok mi je i to koristiti, ali naravno umereno, a ne u toj meri da su uvek jedni isti predmeti na vrhu stranice. I to predmeti koji su namenski savrseno uslikani, savrsena cena, pregleda milion, a naravno nije prodat, nego sluzi samo da bi korisnici posetili taj profil 🙄 Ne znam da li su mi gori ti ili ovi sto lajkuju na lalafo ceo profil a nista nece da kupe, vec da bi ti posetio njihov profil, davno prevazidjene fore…
2022 12 06
Ja Lalafo ne koristim iako pre 2god bas jesam,KP sve manje i manje sto kaze clanica iznad sve su uslovili silnim preplatama..mislim da je ovaj sajt vec u debeloj prednosti u odnosu na druge
2022 12 06
Ja sam bas dosta stvarcica prodala preko Lalafo, ali kad su uveli placanje odustala sam.
2022 12 07
Pa, mislim, ako se neki sajt razvija u dobrom smeru, logicno je da ce naplatiti nesto, ipak su oni pruzaoci neke usluge. Nema dzabe ni kod babe, sto bi se reklo. Ovde se svi zače na bagove, ali zaboravljaju da je koriscenje sajta potpuno besplatno, sto je veliki, ogroman plus u odnosu na mnoge kupoprodajne sajtove. Ja sam prodavala dosta na Limundu, ali kad stavim an papir sve te uplatice za proviziju, koje deluju tako sitno, na kraju se izadje na popriličnu sumu mesecno, a ni tamo bez promocije ne moze puno da se uradi. Konkurencija je ogromna
2022 12 07