Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta se zapravo najvise prodaje na ovom sajtu

Pokrenula bih jednu temu.. Nadam se da ce vam svima biti interesantna. Relativno sam nova clanica i vec nekoliko dana se pitam koje su to krpice koje najbolje prolaze na sajtu? Da li su u pitanju haljine,jakne,torbe,cipele?? 😄 Koja je okvirna cena najprodavanijih proizvoda. Verujem da nisam jedina koja se to zapitalaa 😊 Smatram da mozemo da imamo bolju sliku situacije ukoliko se vise nas ukljuci u razgovor i iznese svoja iskustva ❤️💕📣
2022 12 07
Mislim da se najviše prodaje Zara isto tako i Monine stvari dosta se kupuju.. Najslabije farmerice, cak i da su nove za 300 din, niko ih nece🤦‍♀️
2022 12 08
Popularni brendovi i aktuelni modeli sa instagrama. Stvari koje se ne mogu naci u Srbiji su isto trazene sto je i logicno
2022 12 08
Za farmerice sam i ja shvatila da se uopsteee ne prodaju pa makar bile i nove.. a sto se tice cenovnog ranga? Skuplje ili jeftinije stvari?
2022 12 08
> Moda___Moda: > Za farmerice sam i ja shvatila da se uopsteee ne prodaju pa makar bile i nove.. > a sto se tice cenovnog ranga? Skuplje ili jeftinije stvari? Mislim da to dosta zavisi koliko je i sam predmet atraktivan. Meni su se uvek skuplje brendirane stvari prodale, a jeftinije koje cak imaju etiketu mi stoje.
2022 12 08
Iz (meni lično) nepoznatog razloga Zara je ovde nešto što dosta članica vrlo ceni i rado kupuje. Zašto je tako, zašto Zaru vide kao nešto "vau" i dalje nisam dokučila..
2022 12 08
Ja imam previse zarinih stvari(jos nisam stigla sve da ih slikam i postavim) ali do sada sam prodala samo JEDNU Zarinu stvar… 😕
2022 12 08
Vidim sa su misljenja podeljenaa.. Pozivam sve clanice koje procitaju temu da se prikljuce. Znacice nam svimaa! ❤️😊📣
2022 12 08
Ja sam prodala suknjice, parfem, bluzice, tasne, karmin, novcanik. Tako da se kupuje sve i svasta. Samo zavisi od cene i kvaliteta. Stvari koje su malo nosene i nemamju tragove ostecenja se najbolje prodaju. Npr. ja bih kupila sa sajta ama bas sve od farmerki do jakne. Samo je problem sto su cene vecine clanica takve da uz postarinu bude potpuno glupo kupiti bilo sta. Kad mogu u Waikiki uzeti potpuno nove farmerke za 900rsd na zimskom snizenju zasto bih toliko platila necije ofucane? Hocu rancic da kupim novi... Zasto bih platila 1900rsd za rancic ovde kad potpuno nov sa garancijom mogu da uzmem za 2200. Ja sam prodala Chanel karmin koji sam platila $40 za 800rsd. Davidoff parfem koji nije ni proban sam prodala za 2200 a 3500 je u liliju nov. Nerealni su ljudi sa cenama. Ovde je opsesija Zarom jer su uglavnom nize cene za Zarine stvari nego u radnjama. Mnogo ljudi uspe da ihvati na velikim Zarinim snizenjima pa ovde preprodaju tako da i oni zarade a i clanice kupe nijansu jeftinije. Takodje, Zara se mnogo kopira u Kini, narucila sam sako od tvida sa Aliexpressa koji je "kao kopija" Zara sakoa. Kad ono, on je xak i imao etiketu Zara!! a cena oko 20e.
2022 12 08
Mislim da sezonski ide, sad jakne, dzemperi i kaputi, čizme, pred Novu godinu svečanije haljine, leti šorcevi, majice i letnje haljine, papuče, sandale, mada ja kupujem i leti zimsko i zimi letnje ako mi se dopadne i odgovara mi cena. Predmeti postavljeni odavno se slabo prodaju, a kad ih ponovo postavite, moze da se dogodi da se prodaju odmah. Sto se tiče farmerki, više se prodaju dečije ako su u paketu jeftinije, kao i ostali donji delovi i haljine, za decu lagane udobne brendirane patike i čarapa patike, a kad padne sneg, nepromocive cizme i ski pantalone, skafanderi, za odrasle montoni, parke. Čini mi se da niko ne kupuje deci ski pantalone pre snega, a onda odjednom ima ogromne potražnje za istim. Torbe idu brendirane, kao i dobre kopije, mnogi kupe Guess kopiju i nemaju pojma, odgovara im niza cena, a kad skontaju, nije im pravo
2022 12 08
Ja sam stekla utisak da sve sto je malo skuplje nemam sanse da prodam.. sad da li je to zbog toga sto sam nova ili sta vec. A stvarno imam dostaaa potpuno novih i perfektno ocuvanih stvari. Nesto sve mislim da veliku ulogu igra cena
2022 12 08
Da li je neko od vas zapravo prodao nesto preko foruma “Zara stvari” ?
2022 12 08
Trenutno mi podjednako idu i letnje i zimske stvari, a najviše one ispod 500 rsd.
2022 12 08
I ja sam takav utisak stekla,da samo jeftinije stvari prodajem. Postavila sam ovu temu jer se spremam da postavim veci broj krpica,a ne znam koje bih odabrala kako bi se najbrze rasprodale.
2022 12 08
Evo i ja da podelim svoje iskustvo, više od 5 godina sam na MK :) Što se priče o Zara stvarima tiče, ne znam koliko je to tačno. Na profilu imam više Zara stvari, uglavnom farmerki, niko ništa evo već par meseci minimalna prodaja. Pre zaista nije bilo tako, uglavnom su stvari brzo odlazile. Možda su problem i cene, jednostavno je ljudima previše da daju na stvari + ptt, a opet ima mnogo garderobe po povoljnim cenama u radnjama. Logiku cena ne razumem, pogotovo sa ,,popularnim” ili traženim brendovima, bukvalno ako je cena 80% one u radnji, to mi nije ni racionalno kupiti na sajtu. Kao prodavac gledam da izađem u susret devojkama kada se dogovaramo oko cene, ali zapravo nisam imala ni upita toliko pa da mogu da pregovaram, a i kad ispregovaram onda se desi da ispare. Najviše upita imam kad tek izbacim stvar, ako malo odstoji, retko se proda. Brzo mi odu jakne, i mislim stvari za izlaske recimo. E sad kao kupac, kupujem uglavnom stvari koje sam već videla u radnjama i trebaju mi, a ovde ih nađem povoljnije.
2022 12 08
1 2 3