Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta se zapravo najvise prodaje na ovom sajtu

Evo, bicu totalno iskrena, kao dugogodisnji korisnik ovog sajta. :) Sada se najvise prodaje probrana garderoba, pocevsi od Zare, pa sve do nekih high class brendova, HM, Bershka, Newyorker dosta slabije nego ranije, mada opet, zavisi od modela... Sto se same odece tice, od dzempera se najvise prodaju ili oni masivni, ili oni sa visokim procentom kasmira, vune, angore itd, od farmerica duboke, uske, NEpocepane, znaci klasicne farmerice, isto vazi i za pantalone. Prodaja bluzica i kosuljica je i pre bila slabija, ali sad je prakticno, skoro skroz stala, verovatno se ne isplati previse kupcima da takve stvari kupuju preko neta, ne znam :D Osvrnula bih se i na jos jednu bitnu stvar, a to je velicina garderobe. Mnogo brze prodam garderobu L, XL+ velicine, nego XS, S...
2022 12 10
> Moda___Moda: > Ja imam previse zarinih stvari(jos nisam stigla sve da ih slikam i postavim) ali do sada sam prodala samo JEDNU Zarinu stvar… 😕 Postavite na fejsbuk stranicu samo zara prodaja ili tako nesto...znaci, verujte mi ono je sekta.....
2022 12 11
I ja sam primetila da se Zara odeća baš često traži. Ne znam zašto baš Zara, meni je ok, ali nije ništa kvalitetnija od drugih brendova tog ranga.
2022 12 12
Ja najvise kupujem ove socijalne brendove tipa Zara, Stradivarius, Pull&Bear itd, ako su cene korektne jer ipak su i postarine dosta skupe. Kad narucim na aplikaciji Stradivariusa bude besplatna ako je preko 3190 din pa sto bih onda ovde davala vise za neke stvari kad mogu kupiti novo, isplati se samo ako je bas povoljno. Tako isto i za prodaju, uglavnom ti brendovi najbrze prodju ako sam stavila normalne cene. Skupe stvari ovde ne kupujem jer uvek postoji mogucnost da mi ne stoji ili ne stigne to sto sam zamislila. Generalno uopste ne kupujem skupe stvari, isto mi se pokaze kaput iz Mone za 20k i iz New Yorkera za 3k. ,:)
2022 12 13
Ja sam duži karirani kaput kupila pre 2 godine u New Yorker radnji na sniženju za 1300. Nije vuneni, naravno, tanji kaput, lep i fazonski, ali drugi skupoceniji na rasprodaji od 80% koji me je izašao oko 5-6000 nije ispao na kraju posebno kvalitetan, sem sto mu je kroj odlican. Oba bi mi bilo realno da prodam po istoj ceni. Cene uopšte ne gledam kao merilo bilo čega, na sajtu sam kupila par super kaputa do desetak evra, a vidjam teme gde su dobili oštećen za par hiljada. Kod mene ne prolazi bolje cena od 1990, to mi je u glavi već zaokruženo
2022 12 14
1 2 3