Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta se zapravo najvise prodaje na ovom sajtu

Najvise se prodaju skupe stvari, da su slike sa neta,znaci ne original, pozeljno je da nemate ni jednu ocenu i naravno da trazite novac unapred na racun,pa slanje Iskustvo mi govori da se ovde "magla" najbolje prodaje :)
2022 12 08
Ima smisla.. I ja immam utisak da cim neka krpica “odstoji” na sajru vise od 3-4 dana nema sanse da je prodam… > Stanitslava22: > Evo i ja da podelim svoje iskustvo, više od 5 godina sam na MK :) > Što se priče o Zara stvarima tiče, ne znam koliko je to tačno. Na profilu imam više Zara stvari, uglavnom farmerki, niko ništa evo već par meseci minimalna prodaja. Pre zaista nije bilo tako, uglavnom su stvari brzo odlazile. > Možda su problem i cene, jednostavno je ljudima previše da daju na stvari + ptt, a opet ima mnogo garderobe po povoljnim cenama u radnjama. Logiku cena ne razumem, pogotovo sa ,,popularnim” ili traženim brendovima, bukvalno ako je cena 80% one u radnji, to mi nije ni racionalno kupiti na sajtu. > Kao prodavac gledam da izađem u susret devojkama kada se dogovaramo oko cene, ali zapravo nisam imala ni upita toliko pa da mogu da pregovaram, a i kad ispregovaram onda se desi da ispare. Najviše upita imam kad tek izbacim stvar, ako malo odstoji, retko se proda. Brzo mi odu jakne, i mislim stvari za izlaske recimo. > E sad kao kupac, kupujem uglavnom stvari koje sam već videla u radnjama i trebaju mi, a ovde ih nađem povoljnije.
2022 12 08
> Stanitslava22: > Evo i ja da podelim svoje iskustvo, više od 5 godina sam na MK :) > Što se priče o Zara stvarima tiče, ne znam koliko je to tačno. Na profilu imam više Zara stvari, uglavnom farmerki, niko ništa evo već par meseci minimalna prodaja. Pre zaista nije bilo tako, uglavnom su stvari brzo odlazile. > Možda su problem i cene, jednostavno je ljudima previše da daju na stvari + ptt, a opet ima mnogo garderobe po povoljnim cenama u radnjama. Logiku cena ne razumem, pogotovo sa ,,popularnim” ili traženim brendovima, bukvalno ako je cena 80% one u radnji, to mi nije ni racionalno kupiti na sajtu. > Kao prodavac gledam da izađem u susret devojkama kada se dogovaramo oko cene, ali zapravo nisam imala ni upita toliko pa da mogu da pregovaram, a i kad ispregovaram onda se desi da ispare. Najviše upita imam kad tek izbacim stvar, ako malo odstoji, retko se proda. Brzo mi odu jakne, i mislim stvari za izlaske recimo. > E sad kao kupac, kupujem uglavnom stvari koje sam već videla u radnjama i trebaju mi, a ovde ih nađem povoljnije. Probajte da nabijete preglede sa aplikacijama za to, kako bi izbili na prvu stranu posto je dozvoljeno
2022 12 08
Koje su to aplikacije? Nisam cula do sada za too? 😄
2022 12 08
https://mojekrpice.rs/forum/t/595841/aplikacije-koje-vestacki-dizu-broj-pregleda-dozvoljeno-ili-ne
2022 12 08
Kod mene takodje najcesce se prodaju Zarine stvari 🤔
2022 12 08
Moras da budes svesna da svi vi sa visim cenama, necete prodavati brzo, to je cinjenica, za stvari iznad 2000, cesto ces cekati duze da se prodaju, jer sve su to jake cene za polovne stvari i prosto potrebno je vremena da neko naleti na stvarcicu koja je skuplja i da bude u fazonu: moram da je imam, kupujem. Jeftine stvari se prodaju. Ja svaki dan prodam makar jednu stvar, ali cesto vise, jer su povoljne, pa devojke uzmu po par stvari odjednom u vecini slucajeva. I posebno vecina kad vidi sta kupuju za bas smesne pare, posle cesto kupuju kod mene. Tako da ili vece cene i malo strpljenja ili niske cene i brzo da se rasproda.
2022 12 09
Imas pravoo. I ja sam tako mislila. Ali kada pogledam pocetnu stranicu tu su uvek artikli sa dosta dosta dostaaa visokim cenama cak u rangu onih u prodavnicama i onda mi nista ne bude jasno.. 😄😄> Debela_devojka: > Moras da budes svesna da svi vi sa visim cenama, necete prodavati brzo, to je cinjenica, za stvari iznad 2000, cesto ces cekati duze da se prodaju, jer sve su to jake cene za polovne stvari i prosto potrebno je vremena da neko naleti na stvarcicu koja je skuplja i da bude u fazonu: moram da je imam, kupujem. > Jeftine stvari se prodaju. Ja svaki dan prodam makar jednu stvar, ali cesto vise, jer su povoljne, pa devojke uzmu po par stvari odjednom u vecini slucajeva. > I posebno vecina kad vidi sta kupuju za bas smesne pare, posle cesto kupuju kod mene. > Tako da ili vece cene i malo strpljenja ili niske cene i brzo da se rasproda.
2022 12 09
Jesu, stoje tu. Ali ne znaci da se prodaju :D cene su postale nenormalne, pre 3, 4 godine za par stotina dinara je bilo stvari ludilo, ovo sad je katastrofa, obicne majice, bluzice po šar hiljada, kriminal
2022 12 09
> dacaa90ns: > Za sada prodala samo novu Azzaro kosulju (899) i jedne Batine cipele (699). Inace je sve novo ili skoro novo, ispod 1000 din i brendirano. Kupci lajkuju, raspituju se i ostave za kasnije najcese :) > Na KP skoro nove Nike rolere spustila na 3.900, ista situacija. > Kao kupac trazim uglavnom ono sto nisam nasla u radnji na vreme ili neku povoljniju varijantu onoga sto zelim (npr treba mi karirana kosulja samo za jedan outfit i ne bih bas da dajem 2000+ u radnji)... Moze li pojasnjenje tih cena koje se zavrsavaju sa cuvenom devetkom i da li kad vam uplacuju uplate devet dinara ili zaokruze na nulu? Ne znam kako na druge takve cene deluju, ali ja kad ih vidim jedino sto zelim je da sacekam kusur do zadnjeg dinara i pare. Te cene sa parama posebno ne razumem jer se pare ne koriste odavno, a cene i dalje u parama.
2022 12 09
Mislim da je to u svetu marketinga proglaseno paiholoskim trikom.,ali takodje smatram da kod nas u Srbiji i nema nekog uticaja 😂> Esprit21: > > dacaa90ns: > > Za sada prodala samo novu Azzaro kosulju (899) i jedne Batine cipele (699). Inace je sve novo ili skoro novo, ispod 1000 din i brendirano. Kupci lajkuju, raspituju se i ostave za kasnije najcese :) > > Na KP skoro nove Nike rolere spustila na 3.900, ista situacija. > > Kao kupac trazim uglavnom ono sto nisam nasla u radnji na vreme ili neku povoljniju varijantu onoga sto zelim (npr treba mi karirana kosulja samo za jedan outfit i ne bih bas da dajem 2000+ u radnji)... > Moze li pojasnjenje tih cena koje se zavrsavaju sa cuvenom devetkom i da li kad vam uplacuju uplate devet dinara ili zaokruze na nulu? > Ne znam kako na druge takve cene deluju, ali ja kad ih vidim jedino sto zelim je da sacekam kusur do zadnjeg dinara i pare. Te cene sa parama posebno ne razumem jer se pare ne koriste odavno, a cene i dalje u parama.
2022 12 09
> dacaa90ns: > Tacno, to je marketinski trik, pali cak i na meni koja se bavim marketingom :D > Neko zaokruzi, neko ne, a meni je bas fora da se uplati tacno 999 :) Da, navodno, ako je 2999, mozak prvo registruje dvojku, pa deluje jeftinije
2022 12 09
> dacaa90ns: > Tacno, to je marketinski trik, pali cak i na meni koja se bavim marketingom :D > Neko zaokruzi, neko ne, a meni je bas fora da se uplati tacno 999 :) Ne znam, na mene uopste ne deluje tako kako bi trebalo, niti mi se cini kao jeftinije zbog dinara razlike. Podseca me na one akcije gde snize cenu za dinar ili 10 para, pa kostalo 99.90, nova cena 99.80 sto se desavalo narocito u Maxiju. I da ne pricam koliko je dosadno i izlizano jer svi se napalili kao mladi majmuni na devetke.
2022 12 09
Pa, dobro oni tako sebi prave tehnicki visak, jer nama to deluje malo, ali 10 para, milioni kupaca dnevno, hiljade radnji sirom Srbije, pa vidi koliko profitiraju na svakom artiklu i koliko je to novca na koji ne moraju da placaju porez, niti da ga evidentiraju
2022 12 09
Zavisi,kod mene npr. “Pali” ona fora 2590 ili 2690 i to mi je nekako idalje 2000 a ne 3000 😂 Sad zavisii,verovatno smo svi razliciti
2022 12 09