Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Obnavljanje oglasa. Pomoc!

Zdravo svima, dugo sam clan na mojim krpicama. Smatram da je moja greska sto nikada nisam procitala pravila sajta do kraja :D Od pocetka povremeno obnavljam oglase, smatrala sam da to nije zabranjeno jer se u sustini svuda tako radi, medjutim opomenuta sam od strane Admina, sto je u redu, greska je moja. Mene sada zanima, da li je obnavljanje oglasa potpuno zabranjeno, ili je samo ograniceno, tipa da sme jednom u mesec dana ili tako nesto? Prodaja svakako ide slabo, pa me zanima, ako se oglasi ne smeju obnavljati, kako uopste bilo sta prodati, ako imas samo par stvari a ne butik? 😂
2022 12 17
Teoretski potpuno je zabranjeno obnoviti oglase a u praksi često naletim na obnovljene oglase dok listam neke kategorije. I ovo pravilo se primenjuje selektivno i da dodam, jedan od najglupljih.
2022 12 17
Ja sam ta koja obnavlja sigurno jednom sedmicno. 😁 I nastavila bih da mi Admin nije skrenuo paznju, stvarno nisam znala da je zabranjeno, ali eto... Znaci prodaja ce uskoro stati skroz 😁
2022 12 17
> NinaDragicevic: > Ja sam ta koja obnavlja sigurno jednom sedmicno. 😁 I nastavila bih da mi Admin nije skrenuo paznju, stvarno nisam znala da je zabranjeno, ali eto... > Znaci prodaja ce uskoro stati skroz 😁 Bez brige, niste Vi niti ste jedina samo je Admin primetio Vas a na mnoge zažmuri.
2022 12 17
Hvala Vam na odgovoru :")
2022 12 17
Nema na čemu.
2022 12 17
Jel mislite na ubacivanje istog predmeta od ponovo kada kažete obnavljanje ogalsa ili?
pre 12 dana, 18:52