Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kako da stikle budu udobnije?

Naime imam taj problem da sam u stiklama ko na ledu. Cim ih obujem i krenem,noga se ukoci,boli noga,list,hodam ko deformisana 🤣 A pokusavala sam i vezbala hod al mi ne ide,inace sam stalno u ravnoj obuci. Kako uciniti da mi stikle koliko toliko budu udobne i stabilnije za hod? Neki ulosci,nesto? Hvala na odgovoru ☺️
2022 12 20
Ja ne volim da nosim štikle i često me bole noge od njih. Što se stabilnosti tiče, ono što meni pomaže jeste da biram štikle sa što širom štiklom i obavezno da ima nešto oko zgloba da drži. Najbolje su mi čizme jer one najviše drže nogu sa svih strana. Ali ako nije sezona ili prilika za čizme onda nosim platforme ili debelu štiklu. Zaista su lepe te na iglicu, ali nikada nisam naučila da hodam u takvima, a imam i viška kila, delovalo bi smešno. A što se tiče uložaka, probala sam razne, ali oni pomažu samo ako negde malo žulja, ne ako su zaista neudobne. Takođe, bitno je i da su kvalitetne cipele. Recimo cipele marke ecco mogu da nosim do zore i da nemam posle ni žulj ni bol. Od jednih jeftinih cipela mi se jednom desilo da nekoliko sati nisam mogla da vratim prste u normalan položaj.
2022 12 20
Pokušaj sa onim silikonskim flasterima, kako se već zovu, što se lepe na gazište kod pete i ispod prstiju. Može makar malo da pomogne a ima ih u svakom liliju,dm-u.. I naravno biraj što kvalitetniju obuću
2023 01 02
Samo sam jednom imala stikle u kojima sam mogla da trcim, kupila sam ih u Beograd obuci, najjaca cipela ikada nisam videla da ih jos ima, iako bih ih rado kupila opet. Oko 70e su ksotale i vredele su svaki dinar. Godinama vec ne nosim stikle, kao clanica iznad sto rece ili deblja neka ili platforma su uglavnom moj izbor. A zanimljivo je da sam kao klinka sa 18, 19 god nosila tanke stikle bez problema, a sad ne mogu korak da napravim, sanse nema :D
2023 01 28
> tashicica94: > Naime imam taj problem da sam u stiklama ko na ledu. > Cim ih obujem i krenem,noga se ukoci,boli noga,list,hodam ko deformisana 🤣 > A pokusavala sam i vezbala hod al mi ne ide,inace sam stalno u ravnoj obuci. > Kako uciniti da mi stikle koliko toliko budu udobne i stabilnije za hod? > Neki ulosci,nesto? > Hvala na odgovoru ☺️ Zavisi od štikli. Možda su za tebe bolje neke deblje, sa nekom okej visinom, ne preko deset. Ili neke cipele sa platformom. Bavila sam se manekenstvom, tako da sam čitavog života na štiklama. Ali iskreno, ne bih se osudila da čitavog dana hodam u nekim cipelama sa tankom štiklom. Mislim da ako su ti cipele u startu nepodnošljive, nema pomoći 😔 martini štikle su mi uvek udobne, nikad nisam imala problem sa njima, ali znam da ima puno ljudi kojima se ne svidja kako izgledaju. To je ovaj fazon, dosta su stabilne zbog oblika iako mogu da budu visoke. Ali da, razumem da su mnogima ružne 😅 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/40b68c16bb27a612b2b990b6cfbd2790.jpg)
2023 01 28