Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je original?

Pa, dobro, ja sam se vodila tim da je kupila sestra i skupo je platila, samim tim za mene je bilo original :D e, sad sto postoje dobre kopije koje se prodaju i u razlicitim radnjama, druga je prica. Svakako, msilom da nema potrebe nikoga istog trenutka napasti, dobro je da niste kupili, ako ste hteli original, ali kazem samo da ne mora odmah da znaci da je neko hteo da vas nasamari, nista drugo Uostalom, ko kupuje stvari odredjenog brenda, sigurno se dobro razume u originale i kopije, pa sve moze da vidi iz par slika
2022 12 22
> Debela_devojka: > Pa, dobro, ja sam se vodila tim da je kupila sestra i skupo je platila, samim tim za mene je bilo original :D e, sad sto postoje dobre kopije koje se prodaju i u razlicitim radnjama, druga je prica. Svakako, msilom da nema potrebe nikoga istog trenutka napasti, dobro je da niste kupili, ako ste hteli original, ali kazem samo da ne mora odmah da znaci da je neko hteo da vas nasamari, nista drugo > Uostalom, ko kupuje stvari odredjenog brenda, sigurno se dobro razume u originale i kopije, pa sve moze da vidi iz par slika Niko nije nju ni napadao, od mene je ispostovana. Ne zalazim u to koja je bila namera.. Bitno mi je samo da ja nisam preuzela tu torbu i da ne razmisljam da li bi mi bilo vraceno 4500din Ja bih tu torbu mogla da bacim samo, niti da se proda ponovo, niti bih je nosila...Apsolutno niko ne bi dao 4500din za fejk ostecenu tasnu.
2022 12 22
> SilvanaMisovic: > > Debela_devojka: > > > TulipOHare: > > > Ja ne bi ni postarinu platila jer je ocigledno htela da uvali fejk torbu kao original i to uopste nije uredu. Sto bi ti ispala fer kad ona nije to nameravala.. :( > > Ne mora da znaci, evo ja sam prodavala sestrinu torbu koju je kupila u nekoj radnji u Italiji, da me nije kontaktirala clanica za kupovinu i objasnila mi kako da proverim da li je original, ne bih ni znala da nije. Ko zna odakle joj torba, ne moraju svi biti vrhunski poznavaoci brendova. Mozda je iz neznanja tako postupila. Meni kad je devojka rekla da je fejk, skinula sam naslov original i smanjila cenu, mogla je i poruciti i posle bi ispalo da sam joj namerno uvalila > Smatram da treba da stoji u opisu > ,, Nisam sigurna da li je original,, > A ne da se oglasi kao Michael Kors torba... > Pa ko hoce kupice, a ne ovako.... Slažem se :)
2022 12 23
"Suvise dobro da bi bilo realno." To.je prvi princip provere. Ako je nesto od tih skupih brendova ekstremno jeftino u odnosu na trziste, nije original gotovo sigurno.
2022 12 24
> SanjaCos: > "Suvise dobro da bi bilo realno." To.je prvi princip provere. Ako je nesto od tih skupih brendova ekstremno jeftino u odnosu na trziste, nije original gotovo sigurno. To nije tacno.Trzisna cena varira.Ljudi putuju,kupuju po snizenjima.Takodje roba koja nije prosla kontrolu kvaliteta(feler),pa cak i kada je visoka moda u pitanju,cene padaju zestoko.Takodje i stvar potraznje,kao sto imate Zaru gde neretko kosta skuplje u radni tako imate neki brend visoke mode,po ceni kilograma krompira na pijaci posto ljudi ne znaju ni sta je.
2022 12 24
> jelena2606: > > SanjaCos: > > "Suvise dobro da bi bilo realno." To.je prvi princip provere. Ako je nesto od tih skupih brendova ekstremno jeftino u odnosu na trziste, nije original gotovo sigurno. > To nije tacno.Trzisna cena varira.Ljudi putuju,kupuju po snizenjima.Takodje roba koja nije prosla kontrolu kvaliteta(feler),pa cak i kada je visoka moda u pitanju,cene padaju zestoko.Takodje i stvar potraznje,kao sto imate Zaru gde neretko kosta skuplje u radni tako imate neki brend visoke mode,po ceni kilograma krompira na pijaci posto ljudi ne znaju ni sta je. Evo umesto ove, ja sam pronasla original replay torbu koja je placena 17.000 za 2500din od clanice sa 3 utiska.Prezadovoljna sam Nekome prosto ne treba, pa proda za smesne pare. Ne znaci da je nesto sto je povoljno kopija..
2022 12 24
> SilvanaMisovic: > > jelena2606: > > > SanjaCos: > > > "Suvise dobro da bi bilo realno." To.je prvi princip provere. Ako je nesto od tih skupih brendova ekstremno jeftino u odnosu na trziste, nije original gotovo sigurno. > > To nije tacno.Trzisna cena varira.Ljudi putuju,kupuju po snizenjima.Takodje roba koja nije prosla kontrolu kvaliteta(feler),pa cak i kada je visoka moda u pitanju,cene padaju zestoko.Takodje i stvar potraznje,kao sto imate Zaru gde neretko kosta skuplje u radni tako imate neki brend visoke mode,po ceni kilograma krompira na pijaci posto ljudi ne znaju ni sta je. > Evo umesto ove, ja sam pronasla original replay torbu koja je placena 17.000 za 2500din od clanice sa 3 utiska.Prezadovoljna sam > Nekome prosto ne treba, pa proda za smesne pare. > Ne znaci da je nesto sto je povoljno kopija.. Naravno. Moj cale je devedesetih imao doslovno hiljade maraka dnevno i kupovao je kevi preskupe krpice. Ja sam ponesto ovde prodala za 1000, 2000 rsd, a placeno po par soma maraka tada i sve po jednom, 2X obuceno i to je to. Zene su bile odusevljene, posebno sto nista nije bilo bapsko, moja mama je dobro izgledala i extra se oblacila i dizajnerske stvari i svasta nesto, nama omalelo, sta ce mi. Krpice i treba da se nose, a ne da stoje bezveze u nekom ormanu, ako su vec izgustirane ili male/ velike ukucanima
2022 12 24
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8339db4f2a42446f7b15bc3e7f8786d9.jpg) Ovu haljinu sam prodala za 1000 din. Kao iz radnje da je izasla, eto takva je bila kad sam je prodala, 2X sam je obukla u zivotu, moja mama nikad..
2022 12 24
@Debela devojka ..pa da upravo to, A relativno skoro je jedna clanica postavila temu o snizenjima,bas tim dobrim,tema nestade.Uglavnom, slike cini mi se bas mk okvira za naocare,cene u rangu dva jogurta od 1.5l u Maxiju i bureka u pekari :D
2022 12 24
Ma, na Limundu isto moze blago da se nadje sto se tice dizajnerskih stvari, samo su slike nekad malo nekvalitetne ili lose slikane, budu cesto i stariji ljudi koji prodaju, pa se losije snalaze, od jedne zene sam kupila Dior majicu za 200 din pre par godina 100% original, jer kad me je zena docekala na Vracaru, fancy, elokventna i malo smo popricale, nema gde nije putovala i radila i ona i cerka i sad kad im te mladalačke stvari vise ne trebaju, resile da rasprodaju, a kintu ima, vidi se da joj je dosadno, pa cisto nasla hobi, a nije alava na pare. Brate, ti si pare potrosila, nebitno da li je 10e ili 500e, ne razumem taj deo:da vratim deo novca? Pa, nisi ga izgubila u kladzi, pa da vratis deo. Kupila si nesto, nosila ili nisi, nije ni bitno, ako ti stoji i ne zelis vise, pa spusti tu cenu, neko ce se obradovati ko ne moze sebi da priusti. Lep je osecaj, ako nista drugo
2022 12 24
Prva teorija DDevojka, To je dobar rezon da se stavi na prodaju sve sto ne treba jeftino, da ljudi nisu sumnjičavi da je dobro kad je jeftino. Ja sam dosta puta kupila na sajtu nešto super za sitan novac, jer cena nije ulivala drugima poverenje, a fotografija je bila prosečna. Druga teorija Jelena, Na pijaci sam kupila neke skupocenije stvari kod preprodavaca, jer nisu znali šta prodaju. Generalno, može da se ubode džek pot na sajtovima, a može da bude i prevara, ali prevaranti imaju sličan model postavljanja nižih cena, super fotografija i firmiranih komada, bez utisaka ili sa par. Treba se imati praksa u online kupovini i ne zaletati se, koliko mozes da prezalis, plati
2022 12 24
> jacaikaja: > Prva teorija DDevojka, To je dobar rezon da se stavi na prodaju sve sto ne treba jeftino, da ljudi nisu sumnjičavi da je dobro kad je jeftino. Ja sam dosta puta kupila na sajtu nešto super za sitan novac, jer cena nije ulivala drugima poverenje, a fotografija je bila prosečna. > Druga teorija Jelena, Na pijaci sam kupila neke skupocenije stvari kod preprodavaca, jer nisu znali šta prodaju. > Generalno, može da se ubode džek pot na sajtovima, a može da bude i prevara, ali prevaranti imaju sličan model postavljanja nižih cena, super fotografija i firmiranih komada, bez utisaka ili sa par. Treba se imati praksa u online kupovini i ne zaletati se, koliko mozes da prezalis, plati Prevare su najcesce kod ovih krpica i stvarcica brendova koje svi zivi dsnss furaju, jer to se najcesce i kopira. Posebno ove MK torbe, kojekakve komplet trenerke tako nekih zvucnih brendova, itd itd. Mi ne nosimo nista od tih trenderskih stvari ( i tebe i Jecu znam licno), pa ono sto se nama svidi i sto mi trazim, verovatno ni nema fejk. Recimo, ova iznad haljina koju sam postavila prosle god je kostala 1999e na oficijalnom sajtu, ja sam je imala tolike godine, u Srbiji ni na kome nisam videla ni slicnu. Da je neki hit medju omladinom, bila bi kopija iste na svakom cosku. Ovako, ono sto ja volim i kupujem, niko nece da kopira, jer ne pratim trendove 😂
2022 12 24
> Debela_devojka: > > jacaikaja: > > Prva teorija DDevojka, To je dobar rezon da se stavi na prodaju sve sto ne treba jeftino, da ljudi nisu sumnjičavi da je dobro kad je jeftino. Ja sam dosta puta kupila na sajtu nešto super za sitan novac, jer cena nije ulivala drugima poverenje, a fotografija je bila prosečna. > > Druga teorija Jelena, Na pijaci sam kupila neke skupocenije stvari kod preprodavaca, jer nisu znali šta prodaju. > > Generalno, može da se ubode džek pot na sajtovima, a može da bude i prevara, ali prevaranti imaju sličan model postavljanja nižih cena, super fotografija i firmiranih komada, bez utisaka ili sa par. Treba se imati praksa u online kupovini i ne zaletati se, koliko mozes da prezalis, plati > Prevare su najcesce kod ovih krpica i stvarcica brendova koje svi zivi dsnss furaju, jer to se najcesce i kopira. Posebno ove MK torbe, kojekakve komplet trenerke tako nekih zvucnih brendova, itd itd. Mi ne nosimo nista od tih trenderskih stvari ( i tebe i Jecu znam licno), pa ono sto se nama svidi i sto mi trazim, verovatno ni nema fejk. Recimo, ova iznad haljina koju sam postavila prosle god je kostala 1999e na oficijalnom sajtu, ja sam je imala tolike godine, u Srbiji ni na kome nisam videla ni slicnu. Da je neki hit medju omladinom, bila bi kopija iste na svakom cosku. Ovako, ono sto ja volim i kupujem, niko nece da kopira, jer ne pratim trendove 😂 Meni se dopadaju najnoviji trendovi, iz novijih kolekcija.. Ima dosta kopija i treba biti obazriv. Zato uvek trazim uzivo video i po dopisivanju sa clanicom mogu otprilike da zakljucim o cemu se radi. Obavezno sve potvrde o originalnosti, posle ove torbe koju nisam preuzela.
2022 12 24
Slažem se D.D. Ja ne nosim šta mi se ne svidja, bez obzira koliko je trendi, mogu da izvučem i pokojne babe bluzu i iskombinujem sa MK torbom koju mi je ćerka poslala iz inostranstva, ako mi se svidja, a na noge neke polovne lude kozne baletanke sa sajta ako su u adekvatnom stanju. Svidja mi se npr neki Karl Lagerfeld print, pošalje mi cerka novčanik i kad sam cula da je plaćen na snizenju 55 dolara, od eko kože, popizdim. Sad ću u Ccc radnji da kupim na snizenju kožni mali ko bombona za desetak evra, jer ovaj KL neće dugo potrajati, jeste lep i mali, ali eko kožni, je.o me Karl 😂. I onda razmišljam, to sto ja mogu da narucim da mi kupi, npr original LV torba mi je ponudjena, meni je to bezveze, a neko bi doživeo infarkt od sreće 😅. Naravno, ko šta voli, treba to sebi i da priušti ako moze, ali postoje prioriteti i ne treba da se grca u dugovima zarad trenda. Ako ti se svidja taj model i nemaš 300 evra, kupi kopiju za 20, a ako želiš bas original, skupljaj svaki mesec po malo i zadovolji dušu
2022 12 25
Pazite se “uglednih” članica koje prodaju fejk torbe, pogotovo Chanel po “pristupačnim” cenama. Mislim da ni one same ne znaju da su fejk.
2022 12 25