Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ste za promenu politike sajta?

> SveJeNaProdaju: > To je cela sustina, bas ste lepo napisali @srebrna. > Jedino sta mi se na MK jos uvek svidja je forum, sve ostalo je katastrofa Dok nam i to ne ukinu ili krenu da nam daju negativne ocene zato sto iznosimo svoje misljenje ovde 😅 valjda demokratija jos uvek postoji bar u nekom obliku 🤞
2022 12 26
Rekoh na nekoj temi, samo još forum da ukinu i da budemo kao Lalafo :')
2022 12 26
> srebrna: > Ukinuto obnavljanje predmeta dok se sam ne izbriše nakon 2 godine, uz to pretraga kompletno očajna, ukinute slike sa interneta, kategorije nedovršene i ne proširuju se, članice međusobno ostavljaju i ostaju im negativne ocene kada za time nema razloga (vratile su novac ili su pak ostale oštećene), članicama se ne objašnjava u čemu su pogrešile i da im se da upozorenje da grešku isprave pre negativne, automatsko podizanje pregleda zarad izbijanja u popularne, otežana i zakasnela komunikacija sa adminima isključivo inboxom, ništa ili retko javno bez mogućnosti bilo kakve diskusije, fejkovi na sve strane, komercijala za koju nismo sigurni da li jeste ili nije dozvoljena, ukinuta prodaja/razmena dekanta parfema, uveden rok za trajanje parfema (što je apsolutni nonsens) a pride X profila prodaje parfeme ne samo sa isteklim rokom nego i fejk ali članice koje nisu dobri poznavaoci to ne znaju pa prolazi ili vrate novac pa prolazi... i još mnogo, mnogo toga, hronično potpuni amaterizam, a uz sve to imam osećaj da postoje dežurne članice-policajke koje sede i prijavljuju nepravilnosti koje vide na novijim oglasima uz kafu i dokolicu pa koga prijave, taj nastrada a drugi se provuku. > Meni je ovo i dalje omiljeni sajt i ovde sam rekreativno ali i dugo i jasno vidim sve prednosti i mane. > Promeniti se očigledno neće ništa, mi ovde pričamo same sa sobom a sajt je među prvima krenuo još 2011. i zato i dalje živi. Apsolutno tačno!!!!!
2022 12 27
Ne vidim poentu zabrane obnavljanja oglasa. Dupliranje mi je ok da zabrane. Smatram da treba uvesti opciju obnavljanja oglasa tipa jednom u mesec dana makar. Ali admine zabole koliko vidim,bitno da se zaradjuje na reklamama. A najveca glupost je sto ne sme da se ostavi link ni prema jednom sajtu niti fotografija sa neta,a u reklamama iskace kupujem prodajem. 😂
2022 12 27
Ja sam ovde iz hobija. Dok sam bila na kupindu prodaja i potražnja su išle mnogo brže, lakše je pronaći predmet jer postoje lepo definisane kategorije. Zna se tačno kad se daju negativne ocene i šta je zabranjeno. A onda sam otkrila krpice i zaljubila se u sajt, mnogo je bio simpatičan i baš za razonodu, a usput se nešto i zaradi. I dalje sam ovde samo iz hobija i uglavnom zbog 'stare slave' sajta. Ova nova nazovi pravila su farsa i žao mi je što će oterati mnoge poštene prodavce
2022 12 28
Cisto da vam javim u vezi komercijalne prodaje posto znam sa kakvom lakocom blokiraju neke profile za to. I sad sam im poslala linkove do jednog poznatijeg profila koji prodaje istu stvar u nekoliko velicina sa pitanjem da li je komercijalna prodaja zabranjena ili nije. Admin nista nije odgovorio i mislim da je to sramota. Dvostruki arsini postoje na ovom sajtu i zaista ima povlascenih profila kojima se moze sve ono za sta se drugi profili blokiraju
2022 12 28
Zar nije neko skoro pisao da je doneseno neko novo pravilo i da je na sajtu dozvoljena komercijalna prodaja?
2022 12 28
> Nensina: > Zar nije neko skoro pisao da je doneseno neko novo pravilo i da je na sajtu dozvoljena komercijalna prodaja? Bilo bi smešno da nije tužno i ružno. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ee0c9adaab8a8b1158ff873136c6358e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fc5e9f0109e3a23a7bf5f7c6d2bf5af7.jpg)
2022 12 28
> Nensina: > Zar nije neko skoro pisao da je doneseno neko novo pravilo i da je na sajtu dozvoljena komercijalna prodaja? Da, tako su rekli, ali ocigledno da nije tako nego se blokira komercijalna prodaja osim za par povlascenih. Bljuc
2022 12 29
> cacaNi: > Au pa kakvo je to pravilo? Od kad? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ab5051cc73365d60c33fce78e75a140d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f977a34f796a200705920a26ecef2a2c.jpg)
2022 12 29
I sad, pojeo vuk magarca? Trpimo samo zato što je besplatan sajt!? Meni je najviše krivo što mi otišla volja i od kupovine a baš sam imala odlične saradnje. Prodala nešto pa kupila nešto. Sad mi ostaje forum kao što reče Srebrna, mada i sa foruma se banuju članice. Zašto ne tražimo da se javno oglase Admini u vezi primenjivanja pravila, ako ne probamo nećemo ni saznati.
2023 01 06
Meni stalno brisu oglase parfema i sun naocara kada sam im pisala rekli su nisu u skladu. Kada sam pitala sta to konr odg nisam dobila. Sajt osim sto je spor pun nekih reklama postake jako naporan.
2023 01 09
Za brisanje oglasa se javlja pop-up pitanje, ali ono ne iskače ako imate upaljen pop-up blokator. Komercijalna prodaja je zabranjena. Oglase možete pomaknuti na početak tako da im promijenite fotografije ili im zamijenite redoslijed. Ne morate brisati oglase i stavljati ih ponovno jer se time umjetno podižu ocjene na listi korisnika i to smatramo prevarom sistema i ostalih korisnika.
2023 01 09
1 2 3