Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ste za promenu politike sajta?

> A sta se tacno desi ako ponovo postavite isti oglas? Da li vam obrisu ili nesto drugo? Obrišu oglas i daju vam negativnu ocenu. 😩 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/15c8bc82df0dc948ecb54c9fceb4098d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a4fab744acdd16870451816aa2e2727b.jpg)
2022 12 25
Admini su bezobrazni i neprijatni. Komunikacija se svodi na Poštovana, dobar dan. Na pitanja odgovaraju linkovima ili ih samo ignorišu. Apsolutno jesam za obnavljanje oglasa. Nekoliko predmeta mi se upravo tako prodalo jer su ih admini brisali, a ja kačila ponovo :')
2022 12 25
Ima još toga, sem obnavljanja. Veći problem je sto nisu dozvoljene kopije, pa se iste taguju kao originali da ne bi oglasi bili obrisani. Kako je sajt besplatan za korisnike, tj prodavce u prvom planu, tako i nemamo mogućnost uticaja na politiku sajta
2022 12 26
> JelenaSokic: > Ja iskreno nisam znala za to pravilo jer dugo nisam koristila sajt. Bas juce sam greskom obrisala oglas i ponovo morala da postavim. U tom slucaju treba ubaciti notifikaciju koja se pojavi kada kliknete da obrisete oglas koja ce vas pitati da li zaista zelite da obrisete. I ja se bas zustro zalazem za ovo, jer to je bukvalno jedna mala validacija u kodu da se implementira - ne znam zasto dosad nisu to uradili. Toliko puta sam obrisala greskom oglase sa mnogo pregleda i Omiljenih... samo jedan u nizu dokaza da ih ne interesuje
2022 12 26
Ja sam imala super prodaju od leta do sad ali sam 3,4 meseca posle 3 godine imala svasta da ubacim i moje i kasnije od bližnjih i normalno da sam od toliko garderobe iskakala bar nekad na prvoj stranici pa ljudi ponesto uoce i kupe. Sada kad vise nemam sta da objavim,bojim se da je to to sa prodajom,bas upravo zbog toga sto oglase nije moguce obnavljati,pa su predmeti posle par dana vec na 100. strani... Nema nacina da ljudi dodju do profila,samo mi izgubimo volju. Jedino ako se bavis preprodajom,onda uvek imas nesto da ubacis,tako da sa tim pravilom pali samo kod preprodavaca.. Slažem se sa JelenomSokic posebno,treba uvesti potvrdu za brisanje predmeta. Nekad i ne primetiš,samo ode ruka i gotovo,ode oglas. 🙄
2022 12 26
Kako je na drugim sajtovima, KP, Limundo - jel je tamo dozvoljeno obnavljanje oglasa?
2022 12 26
Ja sam postavila dva ,tri oglasa ma Sasomange,i tamo se sutomatski obnovi oglas nakon mesec dana,a to te i obaveste. Da,slažem se da puno toga treba menjati na sajtu,ali mi se obnavljanje oglasa čini kao jedan od najlogičnijih poteza - pobogu,zar je to toliki kamen spoticanja??! Eto,ja sam počašćena pre izvesnog vremena od strane admina negativnom. A ponovila sam neke oglase namerno,jer sam u to vreme viđala puno obnovljenih oglasa,koji su normalno tu bili. Zaista nedoslednost admina u meni izazove bunt,ljutnju i uvređenost. Pa,na šta to sve liči!!!!!
2022 12 26
> SveJeNaProdaju: > Kako je na drugim sajtovima, KP, Limundo - jel je tamo dozvoljeno obnavljanje oglasa? Na KP možeš izbrisati i postaviti nov s tim da mesečno se ne naplaćuje do 30 postavljenih oglasa. Možeš i platiti obnovu predmeta za 75din kako bi ti ostali sa istim brojem pregleda i čuvanja,ali to skoro nikad nije isplativo ako prodaješ polovnu garderobu,bolje i da sačekaš pa okačiš sl.mesec ponovo,to je bar besplatno. Zato je sve manje ljudi koji tamo prodaju/kupuju polovne krpice,ne isplati se i treba ti baš mnogo vremena da prodaš ako imaš više krpica. Kad pogledaš realno,ovaj sajt je opet u prednosti jer se ne brišu oglasi tako brzo,ali bilo bi dobro uvesti mogućnost ograničene obnove oglasa, da li vremenski (tipa posle 2 meseca od oglašavanja) ili količinski (5 predmeta mesečno) nebitno,ali značiće.
2022 12 26
Meni nije jasno, ako su tako rigorozni postali i toliko se postuju pravila, zasto i dalje postoje profili koji se bave komercijalnom prodajom? Mislim da svi znamo ko su ti profili, nije moguce da admin vidi hiljadu sitnica na sajtu i forumu a glavne profile na sajtu koji KRŠE jedno od osnovnih pravila sajta (koje je ujedno i jedno od logičnijih pravila u moru potpuno besmislenih pravila...), njih ne vidi? K A K O ?
2022 12 26
Sto se tice zabrane obnavljanja oglasa, toliko besmisleno pravilo, da je smesno.... Razumela bih da je zabranjeno dupliranje oglasa i obnavaljanje na taj nacin, ali izbrisati i ponovo staviti oglas, ne vidim nista lose u tome, pogotovo sada kada komercijalni profili zatrpavaju sajt, naravno da treba dozvoliti obnavljanje jer onda mi koji postujemo pravila ne mozemo ni da dodjemo do kupaca jer ne mogu ni da vide nas oglas. Toliko besmislenih pravila koja idu na stetu samo nama koji zapravo i postujemo pravila ovog sajta, zato ovi koji ne postuju em sto im prodaja cveta em sto im ta "pravila", kojih se svakako ne pridrzavaju pola, idu na ruku. Katastrofa. Mislila sam da je u vreme kada admin pre nije bio akrivan bilo lose, sada vidim da je jos gore od "aktivnog" admina imati "fer" admina...
2022 12 26
Kako sam zakljucila iz vasih komentara, izgleda da nista mi ne mozemo promeniti. Sajt jeste besplatan ali reklame izlaze na svakoj stranici, tako da se ovde zaradjuje na reklamama i te kako. Svaki put kada refreshujete stranicu ili udjete na neki predmet na dnu stranice i na vrhu se pojavi reklama a nekad cak i izadje pa mora da se zatvori. Svaki pregled reklame se placa sajtovima pa tako i ovde. Bas mi je zao sto je takvo stanje, krpice koristim godinama i zaista sam imala samo pozitivna iskustva, svima sam hvalila sajt i dovela nove kupce i prodavce ovde medju svojim prijateljima, kolegama i rodbinom. Sada definitivno imam drugacije misljenje. 😔
2022 12 26
> JelenaSokic: > Kako sam zakljucila iz vasih komentara, izgleda da nista mi ne mozemo promeniti. Sajt jeste besplatan ali reklame izlaze na svakoj stranici, tako da se ovde zaradjuje na reklamama i te kako. Svaki put kada refreshujete stranicu ili udjete na neki predmet na dnu stranice i na vrhu se pojavi reklama a nekad cak i izadje pa mora da se zatvori. Svaki pregled reklame se placa sajtovima pa tako i ovde. > Bas mi je zao sto je takvo stanje, krpice koristim godinama i zaista sam imala samo pozitivna iskustva, svima sam hvalila sajt i dovela nove kupce i prodavce ovde medju svojim prijateljima, kolegama i rodbinom. Sada definitivno imam drugacije misljenje. 😔 Takođe!!!
2022 12 26
Ukinuto obnavljanje predmeta dok se sam ne izbriše nakon 2 godine, uz to pretraga kompletno očajna, ukinute slike sa interneta, kategorije nedovršene i ne proširuju se, članice međusobno ostavljaju i ostaju im negativne ocene kada za time nema razloga (vratile su novac ili su pak ostale oštećene), članicama se ne objašnjava u čemu su pogrešile i da im se da upozorenje da grešku isprave pre negativne, automatsko podizanje pregleda zarad izbijanja u popularne, otežana i zakasnela komunikacija sa adminima isključivo inboxom, ništa ili retko javno bez mogućnosti bilo kakve diskusije, fejkovi na sve strane, komercijala za koju nismo sigurni da li jeste ili nije dozvoljena, ukinuta prodaja/razmena dekanta parfema, uveden rok za trajanje parfema (što je apsolutni nonsens) a pride X profila prodaje parfeme ne samo sa isteklim rokom nego i fejk ali članice koje nisu dobri poznavaoci to ne znaju pa prolazi ili vrate novac pa prolazi... i još mnogo, mnogo toga, hronično potpuni amaterizam, a uz sve to imam osećaj da postoje dežurne članice-policajke koje sede i prijavljuju nepravilnosti koje vide na novijim oglasima uz kafu i dokolicu pa koga prijave, taj nastrada a drugi se provuku. Meni je ovo i dalje omiljeni sajt i ovde sam rekreativno ali i dugo i jasno vidim sve prednosti i mane. Promeniti se očigledno neće ništa, mi ovde pričamo same sa sobom a sajt je među prvima krenuo još 2011. i zato i dalje živi.
2022 12 26
Da li sam dobro razumela da sad ne smem da obrisemo oglas pa ga postavim ponovo? Izvinjavam se listam ne mogu da se snadjem sa pravilima vise. Dosta toga se promenilo :') jedino je ostalo isto da komercijalni prodavci mogu da vedre i oblace bez posledica. Bar da se obrise pravilo sa komercijalnom prodajom pa ih neka, neka prodaju. A ne zabranjeno je i nista. :s
2022 12 26
To je cela sustina, bas ste lepo napisali @srebrna. Jedino sta mi se na MK jos uvek svidja je forum, sve ostalo je katastrofa
2022 12 26