Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodat predmet neoznacen kao PRODAT

Da li postoji neka sankcija za clanice koje samo skupljaju srcad na predmet koji je odavno prodat i ne oznacavaju ga kao prodat? Smatram ovo velikim bezobrazlukom prema nama, prosto nije fer drzati prodat predmet na profilu.
2023 01 16
Pa svakako bi trebalo takav predmet oznaciti kao PRODAT, jer se unosi bespotrebna konfuzija… Mada, nije mi bas jasno ni kakvu korist imaju clanice koje to rade…
2023 01 16
Korist je da se privuce paznja na sve stvari sa profila.
2023 01 16
Moguce… > SveJeNaProdaju: > Korist je da se privuce paznja na sve stvari sa profila.
2023 01 16
Nekima pola profila stoji kao prodato. Ja brišem kad dobijem povratnu informaciju od kupca. Nepotrebno se zatrpava sajt. Naravno da privlači pažnju.
2023 01 16
> AppleRed: > Ja brišem kad dobijem povratnu informaciju od kupca. Nepotrebno se zatrpava sajt. Ja obrisem tek kad se preuzme paket, kao dokaz u slucaju da kupac necim bude nezadovoljan. Imam opis, stanje i slike.
2023 01 16
> UltraStore: > > AppleRed: > > Ja brišem kad dobijem povratnu informaciju od kupca. Nepotrebno se zatrpava sajt. > Ja obrisem tek kad se preuzme paket, kao dokaz u slucaju da kupac necim bude nezadovoljan. Imam opis, stanje i slike. Da, na to sam mislila kao povratna informacija.
2023 01 16
Pa meni nije jasno ni sto prodati predmeti i dalje stoje na sajtu. Ionako je zatrpan kad nesto pretražujem izađe mi gomila stvari koje su prodate.
2023 01 17
Da,bukvalno se zatrpava sajt koji ionako ima losu opciju pretrage. Po meni treba uvesti opciju da ono sto se oznaci kao prodato,bude obrisano,cim se dobije povratna info od kupca. Isto tako bih uvela pravilo da se prijavi svaki put kada se raspitujemo za neki predmet a prodavac kaze da je prodat.Pri tome nije oznacen kao prodat i sluzi za privlacenje na profil.A takvih je masa.
2023 01 17
Kod mene ide ovako Ako se neko javi ostavi podatke i kaze da ce da uplati onda sacekam i kada legne uplata oznacim kao prodat i tako stoji dok ne dobijem potvrdu da je stigao i da je sve u redu.
2023 01 18