Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakvo je vase misljenje? Da li je nestala draz na krpicama?

Licno imam utisak da kad sam pocinjala na ovom sajtu pre vise od dve godine, bilo je puno lepih saradnji, poklona, razmena. Zanimljivih tema. U poslednje vreme mi se cini da je prodaja stala, ponuda slaba, cene visoke i da ne kazem cilj da neko nekoga prevari pa ako uspe, uspe... Skoro sam imala situaciju da mi se clanica javi 45 min nakon poslatog paketa da odustaje i vratio mi se paket sa duplim ptt od 650 dinara. Ocigledno se izgubila i ljudskost na ovom sajtu kamo li neke druge vrednosti.
2023 01 20
Ja se vratila posle duzeg vremena i ne mogu da se snadjem. A steta i bas mi je zao ovde sam nabavila neke stvarcice koje sam obozavala. Ove krpice sad su bleda senka onog sto je bilo nekad. :(
2023 01 20
U potpunosti si u pravu! Ne znam sta bih jos dodala,sve si rekla! Da li je zbog proteklih praznika ili je gotovo sa ovim sajtom vreme ce pokazati... Ali pre bih rekla da je ovo drugo...
2023 01 20
Meni se brisu oglasi,,postavila sam parfem i vec je obrisan...zasto?Katastofa je ovo sve
2023 01 20
Na sajtu sam od 2017te i skroz se slažem sa Vama. Šteta.
2023 01 20
Sve ste rekle, nemam sta da dodam. Na sajtu sam od 2012-te, ovo je bio raj za neobicne i kvalitetne krpice, po povoljnim cenama. Sajt veze nema vise s onim sto mu je nekad poenta bila
2023 01 20
Bas tako.
2023 01 20
Ja sad vidim samo tatinu garderobu, koja je kupljena na snizenju, a prodaje se po vecim cenama nego sto je u radnji bilo pre snizenja. A ovako sto se tice prodaje, ni mene nije bilo 4 god. Sad mi bas ide, da ne ureknem😁
2023 01 20
Mislim da prodaja nije stala generalno, nego se ponuda povećava, jer sve više njih prodaje i onda treba doći do izražaja u svemu tome. Sećam se i ja vremena od pre 10 godina, kada je mogla Diorova vintage majica da se kupi za 100 dinara, jer to tada kod nas niko nije kupovao. Vreme se promenilo, i ponuda i potražnja, pa ko isprati, isprati... Second Hand-ova je sve više i neki su se orjentisali tamo da kupuju, a ne na sajtu, a za to nije kriv sajt, nego i članice koje uvaljuju i razne prevare koje su se dešavale. Ranije nije bilo toliko tih prodavnica i više se kupovalo online... Sada treba imati mnogo bolju ponudu nego pre, da bi se nešto prodalo. Pre su išle i stvarčice od par stotina dinara, sad to više niko ne kupuje.
2023 01 20
Ja sam od 2014. godine ovde...Beše to baš lepo mesto za opuštenu prodaju, komunikaciju,bez biča od strane admina. Imam utisak da sajt više nema svoju svrhu...sve se istumbalo i pogoršalo
2023 01 20
Ja sam ovde nekih 5 godina. I slazem se sa svime napisanim. Bilo je mnogo.manje prevara,nije bilo admina sa duplim arsinima,komercijalne prodaje,puno je bilo razmena. A i nekako mi je bilo lakse i da nadjem extra komade po pristojnim cenama. Sad je em pretraga losa,em kad ukucam sta trazim na svakoj strani pola artikala prodato,nije mi jasno zasto se to ne brise,pola nije oznaceno kao prodato a kad posaljes upit dobijes odgovor da je prodato odavno,ako se neko uopste udostoji da odgovori. Smorim se vec posle trece strane i odustanem. Mojih par drugarica je odustalo od ovog sajta zbog toga, a ovde su uglavnom kupovale. Sajt je izgubio smisao, i niko ne radi nista povodom toga.
2023 01 20
Ja sam ovde od 2017. Bilo je bolje sto se tice prodaje. Ja sam stvari prodavala za 2000 u proseku. Sada te iste stvari prodajem za 500 dinara. Mislim da sam i vise kupovala. Sada slabo. Ali evo pre neki dan kupih zlatni prsten sa smaragdima i brilijantima po smesnoj ceni. :)
2023 01 20
Ja sam ovde od 2012 godine, ja volim ovaj sajt , jeste se nekako promenio ,ali prodaje uvek ima
2023 01 20
Ja sam obožavala ovaj sajt, međutim, mnogo bolja prodaja je na fejsu. I dalje posećujem sajt, radi kupovine, ali prodaja vrlo slabo 😊
2023 01 21
> DoliBlack: > Mislim da prodaja nije stala generalno, nego se ponuda povećava, jer sve više njih prodaje i onda treba doći do izražaja u svemu tome. Sećam se i ja vremena od pre 10 godina, kada je mogla Diorova vintage majica da se kupi za 100 dinara, jer to tada kod nas niko nije kupovao. Vreme se promenilo, i ponuda i potražnja, pa ko isprati, isprati... Second Hand-ova je sve više i neki su se orjentisali tamo da kupuju, a ne na sajtu, a za to nije kriv sajt, nego i članice koje uvaljuju i razne prevare koje su se dešavale. Ranije nije bilo toliko tih prodavnica i više se kupovalo online... Sada treba imati mnogo bolju ponudu nego pre, da bi se nešto prodalo. Pre su išle i stvarčice od par stotina dinara, sad to više niko ne kupuje. apsolutno se slazem od reci do reci sa clanicom...... juce naletim na fejsu u jednoj grupi za prodaju oglas desiugal tasna, cena dogovor, komentar ispod koja je cena, prodavac odgovara da je cena dogovr ali kao ne bi je prodala ispod 100-150€ nova je iz amsterdama ali bez etikete bla bla bla....Ja u soku, tolike pare za nesto sto ne vredi ni sa etiketom u prodavnici toliko, a da stvar bude gore oglasava se kao kozna... Napisem da desigual nema kozne tasne vec poliuretan, prodavac smrtno uvređen time i onda paljba sa komentarima.... Ne mrzi mene da nađem po sifri tasnu i okacim link gde u deklaraciji pise to sto sam i navela ako vec prodavac laze deklaracija ne laze... Oglas je brze bolje izbrisan, ali dokle vide tih prevara za ogormne pare......
2023 01 21
1 2