Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć, hitno

Identican slucaj i poruke su i meni danas stizale
2023 02 02
Ovde se desava ,ne prevara vec- KRADJA PODATAKA I KRADJA IDENTITETA! Jedan admin ne ulazi 17 dana, Drugi ne ulazi 5 dana, a treci udje svakodnevno po par minuta da podeli negativne i udari par bloka Da danima traje i da se smo potpuno nezasticeni,ovo je necuveno Na KP gotovo svakodnevno upozoravaju svoje korisnike ukoliko se bilo sta desi,da se pazimo,obratimo paznju.. NA OVOM SAJTU SAM GODINAMA I OVDE JEDNO MI CLANICE SE MEDJUSOBNO STITIMO,UPOZORAVAMO I UPUCEN SMO JEDNI NA DRUGE..NE ZNAM ZASTO SAD OCEKUJEMO POMOC OD ADMINA.. ZIVELE MI NAMA :)
2023 02 02
Hakovanim profilima imaju uvid u sve prepiske samim tim adrese,brojeve telefona,racune clanica sa kojim su hakovani profili saradjivali. Isto tako i podatke clanica ciji je nalog hakovan. I pristup mail adresi jer se koristi za registrovanje na sajtu.A preko maila mogu da se povezu i sa drugim nalozima pogotovo ako se koriste iste lozinke. Admini ne odgovaraji dva dana na poruke.Ja sam pokusala ovako da im.privucem paznju jer broj clanica ciji je profil hakovan stalno raste. Admini se nr oglasavaju, stamota! Ja sam.adminu ostavila negativnu,nadajuci se da ce to primetiti. Mozda ne bi bilo lose kada bi jos neko ostavio negativnu,ta obavestenja stizu na mail.i mozda im privuku paznju. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b721660785d958d346cd0e81520215c8.jpg)
2023 02 02
Lupila sam i ja negativnu (zasluzili su)
2023 02 02
> Ninuskica: > Lupila sam i ja negativnu (zasluzili su) Džabe, obrisali su.
2023 02 02
> emilyy: > > Ninuskica: > > Lupila sam i ja negativnu (zasluzili su) > Džabe, obrisali su. Pa,bar su tu azurni Dobro je,sad bar znamo da su nam admini zivi i zdravi
2023 02 02
Meni se jslavila clanica kojoj je hakovan profil.Saradjivale smo pa da mi kaze da ako dobijem sa MK neku poruku ne odgovaram jetr je hakovan profil. Njen brat kojii je ITijevac uspeo je profil da deaktivira ali se boji da ga hakeri opet ne aktiviraju jer joj je jutros hakovan i fb i indtagram.Srecom smo oko slika i videa komunocirali na viberu. Nick je Milenica pa ako dobijete od nje bilo kakvu poruku odmah na ignore.
2023 02 03
> Vladislaava: > POMOC > Neko koristi moj profil i moje podatke od juce, ako dobijete poruku sa ovog profila, znajte da su lazne i ne odgovarajte. Prijavila sam adminu. Da li neko ima sličnu situaciju? Hvala Dobro je da mi se javio jos jedan profil pre vaseg sa istom porukom pa sam skontala da je prevara
2023 02 03
> Majda87: > Ali 85 + ocena? 😐 > Kao da se clanici neko ulogovao na nalog i zloupotrebljava ga. Jeste. Upravo to rade. Hakuju profile koji imaju pozitivnih utisaka da ne bi bilo providno. Ja sam sa jednom članicom imala perfektnu saradnju u pitanju je Vladislava i udjem na njen profil i vidim da su ženi već dodeljene ocene negativne na žalost i da pišu da je profil prevara, a žena nije prevarant. Zatim me je kontaktirala ženica sa kojom je navodno trebala imati saradnju za njen kontakt telefon da je obavesti da joj je profil hakovan.
2023 02 03
Je l' dobio neko od vas poziv sa ovog broja? +12024558888 Mislim da neko pokušava da uđe u moj Google nalog.
2023 02 04
Sve lepse od lepseg.
2023 02 04
Ja sam se jako zabrinula jer su se već dva puta kačili na mene sa istim porukama, a kad sam videla ovaj poziv- ovo je broj za verifikaciju identiteta. Promeniću sve šifre.
2023 02 04
hPISITE SVE HAKOVANE PROFILE OVDE,SA SVE BUDE N# JEDNOM MESTU ttps://mojekrpice.rs/forum/t/599664/upozorenje-hakovan-sajt-hakovane-naloge-oglasite-ovde
2023 02 04
1 2 3