Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć, hitno

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/513a67fd53f335a58d2f37b350650cf2.jpg) Ovo mi zvuci kao neka prevara sa kp ili lalafa, a članica ima samo pozitivne, I jako sam u dilemi da li da saljem podatke?? Neko savet? Prvi put mi ovakve poruke stižu ovde 😐
2023 01 31
Prevara Moze da plati naravno na tekući, to mozes da das nista vise od toga
2023 01 31
Već je bila ista tema pre par dana na forumu. Prevara je, nemojte nikad davati podatke sa kartice nikome, skinuce vam sav novac. Vidite da je sumnjivo i da piše malo u muškom malo u ženskom rodu pa u množini. Stranci prevode na translate, šalju uglavnom novim članovima pa gde uspe…
2023 01 31
Ali 85 + ocena? 😐 Kao da se clanici neko ulogovao na nalog i zloupotrebljava ga.
2023 01 31
Koliko vidim, dugo nije ni bila aktivna na sajtu, sad se vratila. Pitajte je da li je ona slala poruku ali ni slučajno ništa osim broja računa ne delite, ili tražite postnet uplatu. Ps. Možda je neko drugi preuzeo njen profil ili hakovao. Prijavite Adminima.
2023 01 31
Hvala svima, necu nista da saljem svakako, mozda da prijavim samo, definitivno je neko hakovao, 85 pozitivne saradnje, nigde veze 😐
2023 01 31
Ili je zamoli da ti da broj telefona da se čujete. Možda je članica stranac koja se doselila ovde, ne zna jezik dobro pa prevodi na translate.
2023 01 31
Sinoc...pokusaj prevare opet, posle sat vremena se taj neko sa tog profila javio ponovo i rekao da mu je profil bio hakovan...koliko je to istina ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ddbe841133f0a40a10229ae99b251b04.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c5df6ec130bd36ac90980b07fc0ec783.jpg)
2023 01 31
POMOC Neko koristi moj profil i moje podatke od juce, ako dobijete poruku sa ovog profila, znajte da su lazne i ne odgovarajte. Prijavila sam adminu. Da li neko ima sličnu situaciju? Hvala
2023 01 31
Strasno, bas su se zakacili za MK
2023 01 31
Admini??? Hm🤔... Gde nestadoše??! Zar ni jednom rečenicom se nisu udostojili da se obrate članicama povodom ovog ne malog problema!!! Mislim da je njihovo ćutanje doseglo vrhunac nezainteresovanosti za članice ! Ja sam beskrajno razočarana!
2023 01 31
Hakovani profili!? Kuda ide ovaj sajt!? Ovo postaje vrlo ozbiljna stvar, ne radi se samo o prevarama. Niko više nije siguran ovde?
2023 01 31
Jaoo ovo je užas 😳😡Vladislava možete nam reći da li ste povezani nekako sa facebook-om i drugim sajtovima, ili ste kliktali na neki link,sajt gde ranije niste? Da probamo da saznamo kako se to dešava, jer ovo nije ni malo bezazleno pa bar da saznamo šta je uzrok.. A admini moraju što pre da stave obaveštenje članovima inače će biti masa ljudi prevarena. ☹️😓
2023 01 31
Ma koji admini ni traga ni glasa od njih
2023 01 31
> Ejndzi: > Jaoo ovo je užas 😳😡Vladislava možete nam reći da li ste povezani nekako sa facebook-om i drugim sajtovima, ili ste kliktali na neki link,sajt gde ranije niste? Da probamo da saznamo kako se to dešava, jer ovo nije ni malo bezazleno pa bar da saznamo šta je uzrok.. A admini moraju što pre da stave obaveštenje članovima inače će biti masa ljudi prevarena. ☹️😓 Nisam povezana, a mogu samo sa telefona da udjem jer mi je promenjena sifra,a ovde mi je stalno ulogovano. Lozinku ne mogu da promenim jer ne znam koju su sad stavili. Nadam se da ce admin pomoci. Da li je neko uspeo da resi problem? 😔
2023 01 31
1 2 3