Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE!!! HAKOVAN SAJT - HAKOVANE NALOGE OGLASITE OVDE!!!

Zašto su blokirane članice sa hakovanim profilom? Neko se trudi godinama da stekne poverenje i izgradi neku reputaciju na ovom sajtu i ni kriva ni dužna bude hakovana i zbog toga i kažnjena. Ogromna nepravda. Kako mislite nadoknaditi takvu štetu?
2023 02 05
Pozz zs drustvo,gdju Vandu i admine u cosku. Nensina je. Mozemo i ovako da se igramo. Ne mozete Vi mene toliko puta blokirati koliko ja mogu novih naloga otvoriti. Sto bi rekli KakoSeNamestisTakoTeIJebu. Odmah da se ogradim.ovo je stara narodna da je ne shvatite kao uvredu. Mene licno vredja sto od nas pravite punjene majmune. A ja nisam od onih koji ce ocutati na to da pisaju po meni a govore mi da pada kisa. Tu pricu koju pricate da promenimo email i lozinku ne pije vode,jer opet ponavljam mi promenimo,hakeri upadni na sajt i opet vide nalog i lozinku.Cak i da deaktiviramo profile to nije izbrisano nego se jos odredjeno vremr cuva na serveru. Da kradje podataka nema,objasnite clanicama koje su hakovane i optuzene da su prevaranti,i ni krive ni duzne ocekuju jer su prijavljene ida im odeljenje za visokotehnoloski kriminal zakuca na vrata pa da prosetaju naocigled rodbine,komsija i sugradjana malo na informativni razgovor. Dok dokazu da su hakovane,ako dokazu krv ce da propljuju,obzirom koliko taj proces traje i kada uzmemo.u obzir da je sediste MK u Litvaniji. I da dokazu da su hakovane neko ce im verovati,neko ne.Etiketa prevaranta ce ostati kao i dosije informativnog razgovora. Fascinantno je da se niko od admina ne oglasava da upozori clanice ,a 80 posto njih ne cita forum.Takodje mi je zao clanica koje dugo ne ulaze na sajt i ne znaju da su hakovane. Zasto admini cute na ovako nesto,smetaju im clanice koje pokusavaju da se zastite,rizikuju gubljenje clanova i manji profit vrlo je zanimljivo jer ovim svojim ponasanjem uskacu sami sebi u stomak.Osim ako ne postoji neka druga pozadina. Deaktiviranjem profila kako su mi vrhunski IT jevci sa kojima kao freelenser radim objasnili ne dobijam.nista niti menjanjem lozinke i emaila.Da ne spomijem da su se na taj Vas predlog GOSPODJO VANDA valjali 15 min od smeha.
2023 02 05
Nensina KRALJICE :)
2023 02 05
Iz gore navedenih razloga,ogradjujem se ukoliko bilo lo dobije bilo kakvu poruku sa mog profila. A ukoliko se moj profil hakuje i bilo ko me optuzi za prevaru nadleznima cu predociti sve skrinshotove u vezi hakovanih profila kao i NE CINJENJA admina u vezi ovog problema,pa neka sami izvuku zakljucak. Izvinjavam se IT ijevcima koji odrzavaju MK,nisi malo jaci od kisele vode.Malo su jaci od obicne vode.Ako uopste postoje u sta ne verujem,jer ni jedan covek koji se profesionalno bavi informacionim tehnologijama ne bi dao savet da se menja lozinka i mail koji nisu hakovani,nego je hakovan sajt na cijem se serveru pamte ti isti mailovi i lozinke kao i sve promene. I jos jedna stvar Vanda,slobodno mi blokirajte i ovaj profil.Otvoricu ih jos,otvorice ih 120 freelensera sa kojima radim.i gro mojih prijatelja.A imam.ih vise nego Tito dok je bio ziv. Sto ne bi ni bilo lose,jer ce admini bar za promenu imati nesto da rade i da po vas celi dan blokiraju profile. Ovaj sajt postoji ne zahvaljijuci Vama Vanda,nego zahvaljujuci nama,clanicama. i ne znam odakle Vam pravo da trazite postovanje kada Vi nas ne postujete i dovodite nas u nimalo bezazlene situacije. Za Vas ne znam,ali ja nisam kuce od juce.
2023 02 05
U pravu ste, Admin jeste dužan da obavesti sve nas na forumu upozori i koliko toliko objasni situaciju...
2023 02 05
Nažalost velika greška od samog starta je u lošoj komunikaciji, još pre neki dan moglo je biti dato javno obaveštenje u prvoj sekciji foruma pa da se makar one članice koje forum prate obaveste i upoznaju sa merom zaštite koju mogu da preduzmu prema svom profilu. Ali to je problem sa kojim se redovno susrećemo i to je tako, loša komunikacija. Sajt jeste očigleno bio napadnut i zloupotrebljeni su podaci sa njega, mejlovi i lozinke članica. Zato i jeste preporuka da se promeni e-mail i lozinka. Može se promeniti i samo lozinka. Kao korisnice ovog sajta to je jedino što možemo da učinimo da zaštitimo trenutno svoje profile. To ne znači da opet neko nekada neće upasti na server i opet uzeti podatke sa njega ali ako želite da koliko-toliko budete sada sigurne i da umesto što na svojim profilima pišete da ako neko od vas dobije čudnu poruku za uplatu to niste vi, jednostavno promenite lozinku u Postavkama--->Promeni lozinku. Ponoviću ovaj post i u Nensinoj temi, veliki pozdrav svim članicama!
2023 02 05
> ninna00: > Promenite šifre na ne-generičke. Nemojte koristiti šifru koju koristite na drugim sajtovima ili društvenim mrežama. Promenite šifru imejla. Na sajtu haveibeenpwned.com možete videti da li se vaš mejl pojavio u dosadašnjim hakerskim napadima. Oni skupljaju podatke sa deep weba (gde ih hakeri prodaju) i unose ih u bazu. Ova devojka je lepo objasnila pa bih vrlo rado da ponovim njen post koji se izgubio u moru drugih.
2023 02 05
> srebrna: > > ninna00: > > Promenite šifre na ne-generičke. Nemojte koristiti šifru koju koristite na drugim sajtovima ili društvenim mrežama. Promenite šifru imejla. Na sajtu haveibeenpwned.com možete videti da li se vaš mejl pojavio u dosadašnjim hakerskim napadima. Oni skupljaju podatke sa deep weba (gde ih hakeri prodaju) i unose ih u bazu. > Ova devojka je lepo objasnila pa bih vrlo rado da ponovim njen post koji se izgubio u moru drugih. Uzas, za moj mejl koji koristim za facebook i koji je povezan sa ovim nalogom na tom sajtu sam proverila i pise da je mejl napadnut. Sta da radim? Ne znam sifru mejla, imam ga 10 godina.😭
2023 02 06
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/861145dcefe244f9df4577fbb822efe7.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/233274185003c2cebeacb22b2f9ea7f4.jpg)
2023 02 06
I moj je isto bio napadnut dva puta, sudeći po ovom sajtu, jednom od strane Dubsmash aplikacije, drugi put neki titlovi, a kod tebe je taj Pizzap. Pokušaj da uradiš recovery lozinke. I ja sam bila zaboravila pa sam uradila recovery.
2023 02 06
Znaci, vecinski su hakovanii profili koji su povezani sa fb-om, jel? Lepo kazem, deaktivirajte te profile na sektaskim sajtovima fb, insagram, tik tok i slicne bolestine koje nicemu ne sluze. Bolje da se plašite manijaka tamo koji vide vasu lokaciju, kako vam izgleda kuca, auto, DECA, gde radite, da li ste u braku itd. Bolest. Fb i insagram trebalo bi zakonom zabraniti.
2023 02 06
> Uzas, za moj mejl koji koristim za facebook i koji je povezan sa ovim nalogom na tom sajtu sam proverila i pise da je mejl napadnut. Sta da radim? Ne znam sifru mejla, imam ga 10 godina.😭 Kako koristite internet uopšte, ako ne znate kako da promenite šifru tj.lozniku?
2023 02 06
> NikiBlokiraniki: > Pozz zs drustvo,gdju Vandu i admine u cosku. > Nensina je. > Mozemo i ovako da se igramo. Ne mozete Vi mene toliko puta blokirati koliko ja mogu novih naloga otvoriti. > Sto bi rekli KakoSeNamestisTakoTeIJebu. x-) x-)
2023 02 06
I meni nije jasno, meni ako neko krene da se loguje na mail sa bilo kog drugog uredjaj, stigne sms poruka, mail, a ne moze bez otiska prsta da se promeni ni lozinka. Gmail moze dobro da se obezbedi
2023 02 06
> ZeljkaRaskovic: > Ja sam za revoluciju!!!!!! Udaraćemo zajedno sa svih strana,pa neki pomak mora da se desi sve smešnije
2023 02 06
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 17