Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE!!! HAKOVAN SAJT - HAKOVANE NALOGE OGLASITE OVDE!!!

x-) svakp dobro haker je zapravo Nensina - koristi dva profila x-)
2023 02 06
Apsolutno je preterano i paranoično i apsolutno nepotrebno da se bilo kome tako upada u inbox. U pravu si Debela, da si bilo kakvu poruku slala ostala bi ili u aktivnim ili u obrisanim razgovorima.
2023 02 06
> ninna00: > Fejsbuk je imao data breach u kome je ukradeno 500 miliona naloga, imejlovi, lozinke u kriptovanom obliku, slike, pol korisnika, adrese, datumi rođenja… > Sve ovo NE znači da je server MK hakovan. Veća je verovatnoća da su korisnice koristile iste šifre kao na drugim sajtovima koji su hakovani. @ninna00, imala bih pitanje za tebe na koje ćeš, nadam se odgovoriti, pošto vidim da si elektronski pismenija od skoro svih ovde jer si se samo ti oglasila odmah sa rešenjem i kasnije, suvislim objašnjenjem. Dakle, da li možda svi ovi, nazovimo ih "napadi" mogu imati veze sa određenim aplikacijama čija upotreba na sajtu nije dozvoljena a o čemu je modrator VandaF pisala u ovoj temi https://mojekrpice.rs/forum/t/598294/klik-aplikacije Da li je to to privlačenje spama i scama u inboxe o kome je ona pisala jer sada se ovo dešava po inboxima, članice dobijaju te poruke da ostave brojeve kartica a ranije smo, recimo, imale čitave epizode linkova svega i svačega po forumu?
2023 02 06
> srebrna: > Nažalost velika greška od samog starta je u lošoj komunikaciji, još pre neki dan moglo je biti dato javno obaveštenje u prvoj sekciji foruma pa da se makar one članice koje forum prate obaveste i upoznaju sa merom zaštite koju mogu da preduzmu prema svom profilu. > Ali to je problem sa kojim se redovno susrećemo i to je tako, loša komunikacija. > Sajt jeste očigleno bio napadnut i zloupotrebljeni su podaci sa njega, mejlovi i lozinke članica. > Zato i jeste preporuka da se promeni e-mail i lozinka. Može se promeniti i samo lozinka. > Kao korisnice ovog sajta to je jedino što možemo da učinimo da zaštitimo trenutno svoje profile. > To ne znači da opet neko nekada neće upasti na server i opet uzeti podatke sa njega ali ako želite da koliko-toliko budete sada sigurne i da umesto što na svojim profilima pišete da ako neko od vas dobije čudnu poruku za uplatu to niste vi, jednostavno promenite lozinku u Postavkama--->Promeni lozinku. > Ponoviću ovaj post i u Nensinoj temi, veliki pozdrav svim članicama! Sto ne rekoste na pocetku... Pa da postavite od starta komunikaciju kako valja 🤣 Mi se ne bi bunile...
2023 02 06
> Jovana812: > Prosto sam u šoku kako je moguće hakovati jedan ovako kvalitetan sajt vrhunske izrade koji se fantastično održava. Gusim se ahahahahahah
2023 02 06
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2259deb70e055a4ca95b6b60b6459a74.jpg)
2023 02 06
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7abe1ade96dfe0da580c469db1684c89.jpg) Popust za hakere
2023 02 06
> Debela_devojka: > > Popust za hakere haters gonna hate
2023 02 06
> @ninna00, imala bih pitanje za tebe na koje ćeš, nadam se odgovoriti, pošto vidim da si elektronski pismenija od skoro svih ovde jer si se samo ti oglasila odmah sa rešenjem i kasnije, suvislim objašnjenjem. > Dakle, da li možda svi ovi, nazovimo ih "napadi" mogu imati veze sa određenim aplikacijama čija upotreba na sajtu nije dozvoljena a o čemu je modrator VandaF pisala u ovoj temi https://mojekrpice.rs/forum/t/598294/klik-aplikacije > Da li je to to privlačenje spama i scama u inboxe o kome je ona pisala jer sada se ovo dešava po inboxima, članice dobijaju te poruke da ostave brojeve kartica a ranije smo, recimo, imale čitave epizode linkova svega i svačega po forumu? To mi je struka. Morala bih da otvorim jednu od tih aplikacija da vidim, ali 99% da nema veze. Toj aplikaciji se samo da link profila/predmeta i onda ona besomučno otvara te strane (“klikće”). Ne bi trebalo da traži kredencijale profila, suludo bi bilo uneti tu email i šifru. Linkove da se unese broj kartice šalju nasumično, po principu ako prođe-prođe. One bezvezne teme je slao bot, tu su samo trebali da blokiraju IP/opseg IP-ja.
2023 02 06
Hvala.
2023 02 06
Posto sam vec prozvana,morala sam da nadjem nacin da se obratim sirokom auditorijumu. Opet cu ponoviti da nalozi nisu hakovani preko fb i slicnih drustvnih mreza nego server sajta,gde se nalaze nasi emailovi i lozinke,starii i novi. Sta god da je smatrala sam da admini treba da se oglase,upozore clanice,jel mali broj njih uopste zalazi na forum. Isto tako sam otvorila temu da bi znali koje clanice su hakovane,jer svaka od njih ima dosta pozitivnih ocena I hakeri zato i preuzimaju njihove profile,dajuci tako prevari kredibilitet. Te devojke su ni krive ni duzne blokirane na sajtu,a ukoliko je prevara uspela,a negde jeste sigurno, sudeci po porukama koje dobijaju,mogu da ocekuju policiju ili prevarene da im se pojave na vratima.Jer osim za sacicu nas sa foruma,niko ne zna da su profili hakovani,i za sve ostale te clanice su prevaranti. Sto se poruke Debele devojke tice,dobila sam sta sam dobila.Iskreno pomislila sam da me sprda,zbog otvaranja ove teme. Onda sam pomislila da nije i ona hakovana,poslala joj poruku i dobila odgovor. Ne znam kako ja mogu da ubedim.nekog da mu je nalog hakovan.Cim imozes da udjes u profil znaci da nije.Svako moze da veruje u sta zeli,njegovo pravo. Mislim da sam debelo.pogresila sto sam.otvorila ovu temu. Svako nek se snalazi kako zna i ume.Isto tako sam pogresila sto sam se obratila Debeloj Devojci,ljudski. Od sada kada mi stigne poruka sa linkom za prevaru trazim da se nalog blokira i saljem sve Posti Srbiije koja je pokrenula postupak u vezi prevare a oni odeljenju za visoko tehnoloski kriminal. Posle clanice nek dokazuju preko Vande,Admina, sajta, Josifa iz Trbusnice,uprave vodovoda da su neduzne i hakovane. No me interesa. A zivo me zanima da li ce sajt priznati hakerske upade obzirom da je sediste u Litvaniji.
2023 02 06
Takodje zelim da se izvinim SIROKOM AUDITORIJUMU KOJI TREBA DA ME PROCENI,kako rece u porukama DebelaDevojka sto sam upozorenjem uzburkala jednu sveopstu harmonjju na sajtu bez prevara,sa fantasticnom zastitom podataka,besprekornim radom admina i punim clanica koje ce priskociti jedne drugima u pomoc. P. S. Za admine: Da Vam ne bih zadavala jos posla,jer znam da ste preoptereceni resavanjem problema na sajtu i da ginete za nasu bezbednost,blokiracu se sama. Pozz Nensina
2023 02 06
Ti nisi napisala ok, nego si nastavila da lazes, iz kog razloga si mene izabrala, pa da kao eto ti meni otvori oci da mi je profil ugrozen, to ne znam, ali znam da od mene nisi dobila nikakvu poruku, apsolutno nikakvu, jer bi ta poruka morala da postoji, a posto nisi glupa, verovatno bi napravila screenshot te famozne poruke sa nekim linkovima. Gomila gluposti u svakom slučaju. Kpme se sajt ne dopada i strahuje ne znam ni ja zbog cega, prosto isti ne poaecuje i ne koristi, a ne saljes nebulozne poruke u inbox koje nemaju veze ni sa kupovinom, ni sa prodajom, ni sa razmenom. Uostalom, koriscenje sajta je dzabe. Najbolja vidljivost sto se tice garderobe zenske, najlakše saradnje i uopste, meni licno, najbolji za kupoprodaju bez placanja promocija, ograničenja za oglase kao na KP i placanja provizije kao na Limundu. Kome ne odgovara sajt, prosto ga vise ne koristi, a ovakve teže kad bi se na limundo forumu pojavljivale, sve i jedna bi bile obrisane. Ali i Limudno je firma, d.o.o. koja mora da postuje sve nase zakone, sa ovim sajtom nije bas ista stvar, pa je čogicno da ce uvek biti padobranaca koji goce nekoga da prevare
2023 02 06
Debela devojko,ne mogu da ti pricam ds ti je profil ugrozen ako ti mozes da udjes u njegs.Aman zaman.Kakva je to prica na nivou detets od 3 godine. Drugo jako sam pametna,pa da sam htels da muiljam isfotoshopirala bih poruku sa tvojim nikom. A kako se ne bavim time tvoje teotije zavere padaju u vodu. Isto tako da posaljem skrinshotovanu pravu poruku ti ces reci firoshop.Ne nadjebava mi se oko gluposti.Stvarno. i da,,slazem se da svako treba da izabere da li ce biti na sajtu koji je nebezbedan.Ali niko osim 50 clanica na forumu jne zna da postoje hakovani profili. Zato je i otvorena tema,da se oglase admini,kazu sta se desava pa nek svako.proceni zeli li da ostane ili ode. Kako god,odjavljujem se. Pozz svekolikom auditorijumu!
2023 02 06
Pa, mudrice, procitaj svoje poruke, ti si sama napisala da se izvinjavas, ako mi je profil ugrozen. U svakom slučaju, šuplja priča kako bi tvoji apeli vezani za hakovanje upalili kod sto vise ljudi. Ti si ta koja sire razne teorije zavere, plasi clanice nekakvom policijom koja dolazi na vrata, bukvalno plasis ljude da koriste sajt, sto je potpuno nebulozno. Uvek ce neko da nasedne na prevaru, koliko god ocigledna bila, pomiri se sa tim. Neko internet koristi za dobre, neko za lose stvari. I ajde i sto si napravila toliku galamu, ok je upozorenje i sve. Ali toliko sirenje paranoje nije normalno. Vec je na nivou uzbunjivanja.
2023 02 06
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 17