Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE!!! HAKOVAN SAJT - HAKOVANE NALOGE OGLASITE OVDE!!!

Meni samo nije jasno sta ce da uradi posta Srbije kad su se ljudi oglasili zvanicno da se vodi racuna i da se ne naseda na prevare, jer oni nemaju nikakvu stranicu za placanje putem postexpressa.
2023 02 06
> ZenaZaSve: > Posto sam vec prozvana,morala sam da nadjem nacin da se obratim sirokom auditorijumu. > Opet cu ponoviti da nalozi nisu hakovani preko fb i slicnih drustvnih mreza nego server sajta,gde se nalaze nasi emailovi i lozinke,starii i novi. > Od sada kada mi stigne poruka sa linkom za prevaru trazim da se nalog blokira i saljem sve Posti Srbiije koja je pokrenula postupak u vezi prevare a oni odeljenju za visoko tehnoloski kriminal. > Posle clanice nek dokazuju preko Vande,Admina, sajta, Josifa iz Trbusnice,uprave vodovoda da su neduzne i hakovane. No me interesa. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/814d8e0c6baaafd35185276b57d4862d.jpg)
2023 02 06
Malo skrecem sa teme. Obzirom da instagram aplikaciju cesto brisem i ponovo instaliram u poslednje vreme, ( neke moje lutke kako ne bih provodila previse vremena na istoj). Ali sam primetila da nekad kad je skinem, skida se mnogo duze i kad se skine nije ista svaki put. Neko u mojoj porodici ko se bavi tim stvarima mi je rekao da je moguce da neko pokusava da mi preuzme sifru i email. Zato sto polje za unosenje tada uopste nije uobicajno nego totalno drugacije . Ceo izgled je drugaciji. A skinem aplikaciju najnormalnije iz play prodavnice. Nekada mi se skine brzo i izgleda normalno i uobicajno. Inace nikada nisam unela sifru ni email tada kada ne izgleda uobicajno ali sam videla i na netu da je moguce da je neka hakerska fora. Izgleda da rade na vise fronta😂 tj toga ima svuda.
2023 02 06
Iz nekog razloga ne mogu da postavim screenshotove toga. Verovatno je zabranjeno nesto gde se vidi Instagram. Nisam u toku bas.
2023 02 06
Nema sta drugo da se skida, kada se ukuca Instagram na Google play izlazi samo jedan Instagram, sve ostalo su neke aplikacije, video downloader for Instagram. Validnost mozete proveriti i po broju skidanja, publisheru, ratingu itd. Kliktanje nema veze sa ovim sto se desava na sajtu. To su programi koji samo klikcu na link koji im date. I vrlo lako mozete i same programirati bota da klikce za vas bilo gde, bilo sta, npr. u igrici da vas odmeni.
2023 02 06
Kome god da je stigla poruka od mene - nisam bila ja. 🫠🫠🫠🫠nazalost i mene su hakovali!
2023 02 07
> Muffins: > Kome god da je stigla poruka od mene - nisam bila ja. 🫠🫠🫠🫠nazalost i mene su hakovali! Da li se logujete preko fb?
2023 02 07
Neeee :( bas dugo imam ovaj profil, preko mejla. Sta raditi?
2023 02 07
Promijeniti email adresu i lozinku u postavkama profila.
2023 02 07
Profili koji su blokirani zbog hakiranja će svakako biti odblokirani kako bi mogli nastaviti koristiti stranicu.
2023 02 07
Hvala, uradila sam to.
2023 02 07
A kad ce nam biti obrisane negativne koje smo dobile za navodno krsenje pravila objave oglasa? Kako to da dajete negativne a da ne zelite clanu reci sta krsi da moze i da ispravi? Da li vi nas tako terate odavde? 💁‍♀️ Imam takav utisak... uzevsi sve u obzir.
2023 02 07
@Lena0604 Da li ste pitali Administratore sajta gde gresite, u trenutku dobijanja neutralog utiska (tj opomene)? Ako je kozmetika u pitanju, okacili su Vam link sa pravilima postavljanja iste: https://mojekrpice.rs/help/16/koja-su-pravila-za-postavljanje-kozmetike
2023 02 07
> Milica9933: > @Lena0604 Da li ste pitali Administratore sajta gde gresite, u trenutku dobijanja neutralog utiska (tj opomene)? > Ako je kozmetika u pitanju, okacili su Vam link sa pravilima postavljanja iste: > https://mojekrpice.rs/help/16/koja-su-pravila-za-postavljanje-kozmetike Pitala sam... paaa sigurno jedno 5 do 10 puta i to za par dana. Nikakav konkretan odgovor nisam dobila. Samo Postovana, Srdacno i u sendvicu upravo taj link, na koji sam im odgovorila taxativno za svaku od stavki da nisam prekrsila. Ocekivala bih decidiran odgovor kao opomenu. Negativna se daje ako se oglusis o to. A ako ne znas sta je u pitanju konkretno, ne mozes ni da ispravis. Zadnji put kad sam pitala, trebalo im je vise od 10 dana da odgovore... bukvalno nista, samo isprazna spika, postovana, srdacno, link. Ukrug. Sprdaju se sa ljudima. A jasno da brisu mehanicki, prepoznajuci predmete, pamte sliku. Ako vi i naknadno nesto stavite i promenite sadrzaj u nadi da ste pogodili u cemu je fora, sadrzaj ni ne citaju. Manijakalno brisu. Pa se ti slikaj posle. Pisi koliko hoces. Ako ti je zapamtio prvu sliku oglasa, brisace cim vidi.
2023 02 07
> Lena0604: > > Milica9933: > > @Lena0604 Da li ste pitali Administratore sajta gde gresite, u trenutku dobijanja neutralog utiska (tj opomene)? > > Ako je kozmetika u pitanju, okacili su Vam link sa pravilima postavljanja iste: > > https://mojekrpice.rs/help/16/koja-su-pravila-za-postavljanje-kozmetike > Pitala sam... paaa sigurno jedno 5 do 10 puta i to za par dana. Nikakav konkretan odgovor nisam dobila. Samo Postovana, Srdacno i u sendvicu upravo taj link, na koji sam im odgovorila taxativno za svaku od stavki da nisam prekrsila. Ocekivala bih decidiran odgovor kao opomenu. Negativna se daje ako se oglusis o to. A ako ne znas sta je u pitanju konkretno, ne mozes ni da ispravis. Zadnji put kad sam pitala, trebalo im je vise od 10 dana da odgovore... bukvalno nista, samo isprazna spika, postovana, srdacno, link. Ukrug. Sprdaju se sa ljudima. A jasno da brisu mehanicki, prepoznajuci predmete, pamte sliku. Ako vi i naknadno nesto stavite i promenite sadrzaj u nadi da ste pogodili u cemu je fora, sadrzaj ni ne citaju. Manijakalno brisu. Pa se ti slikaj posle. Pisi koliko hoces. Ako ti je zapamtio prvu sliku oglasa, brisace cim vidi. Apsolutno tačno! Prolazila sam sve ovo i na identičan način!!!! Kao što sam milion puta rekla,a evo,opet ću - neprofesionalnost, bezobrazluk i bahatost. Utisak mi je da se vode devizom "može mi se,hoće mi se"
2023 02 08
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 17