Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Skupljaci licnih podataka

Eto, možda je naučila na greškama. Uplatila mi je pre slanja u iznosu od 900din, tako da što se tiče Emilije ona je za saradnju,ispoštovala je rok i uplatila taman na vreme.. 😊 Osters je rekla da će uplatiti odmah i nema je dva dana da se javi,pustih joj poruku malopre pa videću. 😃
2023 02 08
Od dva clana dobijam iste poruke u poslednja dva dana, profili su pravi, ali se cini da su neaktivni. Osoba se predstavlja malo u zenskom, malo u muskom rodu i identicnu poruku dobijam sa dva razlicita profila. Prvo pitaju da li je oglas dostupan, zatim ide automatska, generisana poruka, zatim traze da unesem podatke na neki link post-express-a. Mislim da je u pitanju prevara.
2023 02 09
> Trifta: > Od dva clana dobijam iste poruke u poslednja dva dana, profili su pravi, ali se cini da su neaktivni. Osoba se predstavlja malo u zenskom, malo u muskom rodu i identicnu poruku dobijam sa dva razlicita profila. Prvo pitaju da li je oglas dostupan, zatim ide automatska, generisana poruka, zatim traze da unesem podatke na neki link post-express-a. Mislim da je u pitanju prevara. Pročešljajte malo po forumu u vezi toga, jer očigledno masa vas ne čita ništa i ne informiše se.
2023 02 09
> Trifta: > Od dva clana dobijam iste poruke u poslednja dva dana, profili su pravi, ali se cini da su neaktivni. Osoba se predstavlja malo u zenskom, malo u muskom rodu i identicnu poruku dobijam sa dva razlicita profila. Prvo pitaju da li je oglas dostupan, zatim ide automatska, generisana poruka, zatim traze da unesem podatke na neki link post-express-a. Mislim da je u pitanju prevara. Apsolutno je u pitanju prevara
2023 02 09
Clanica Ivanailic026,takodje,...."mozete li mi poslati broj ziro racuna....super..."i ne javlja se.Pa zatim "Izvinite molim Vas juce provedoh dan u bolnici.Uplaticu danas,pa Vam se javljam."Prodje 5 dana...a bila je ulogovana na svom profilu do pre 1 h.koliko je tesko reci da odustaje. Pri tom 14 pozit.ocena i 3 negativne na njenom profilu. Mozda joj je dosadno,a mrzi je da cita knjige....
2023 02 12
> Ejndzi: > Ostavite neutralnu uz obrazlozenje, neki se i predomisle pa ipak uzmu rezervisano.. 😉😇 Ostavila sam neutralne upravo.
2023 02 15
1 2