Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POUZECEM tolerancija-20 dana ili NE

Imala sam situaciju da mi se za 300 dinara otkupa-paket vratio i platila sam oko 580 dinara dupli ptt. Jer nisam htela da podignem paket mislila sam da moze ostati u Posti ali mi je postar rekao da mi za svaki dan ide lezarina od 20 dinara i tako platih oko 60-80 dinara vise. A druga sitacija mi je bila za 2700 dinara otkupa-takodje paket vratio i platila sam dupli ptt oko 650 dinara na kraju je ispalo da sam ja kriva sto nisam procitala poruku koja je poslata posle 45 minuta od trenutka slanja da doticna odustaje, a inace smo vec imale jednu uspesnu saradnju. Tako da iz tih razloga, trazim prvo uplatu, pa slanje. A inace ni sama ne znam broj koliko puta sam slala pakete pouzecem ali vremena se menjaju.🙂
2023 02 06
Naravno da ne moras podici paket, ostave tamo, ne moze niko da vas natera da podignete
2023 02 06
> ubavkam: > Ja sam poslala skoro tako pouzecem, paket je bio 20 dana u posti, clanica nije podigla i vratio mi se u petak, moj trosak je dupla postarina 575 dinara auuuu..... ovo su farmerke diesel ..cvrsce ... ko zna koliko ce meni ... sigurno 800 ... nadam se da ce da podigne ...
2023 02 06
> Debela_devojka: > Naravno da ne moras podici paket, ostave tamo, ne moze niko da vas natera da podignete tako ce i biti ..zao mi je sto su farmerke 2-3 x obucene ... retko da mogu da se nadje takav model ..verovatno cu ih podici ..ukoliko devojka ne podigne iste ... vise ne saljem bez uplate na racun - racunam 46 utisaka ..bila je na samom pocetku odlucna ... medjutim .... nije dobro krenulo ...vec je proslo 10 dana ... Ne znam kako postupiti uopste .. mene je sramota da joj vise pisem ..
2023 02 06
Ja sam napisala dva puta, da ljudski opomenem, ali dzabe ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/459d49da873da814fc393267f125b493.jpg)
2023 02 07
Ja sam imala sličnu situaciju. Pre nekih godinu dana sam slala devojci post-express paket sa relativno velikim otkupom. Uz to sam poslala i poklon (koji je sama izabrala sa profila). Sama je birala i dan slanja. Kad sam videla da već 2-3 nedelje ne podiže paket, javila sam se da vidim o čemu se radi. Prvo mi je rekla da je kod lekara, pa na kontrolama, pa da će podići neko njen... Na kraju ga nije podigla. Dupla poštarina me je izašla oko 710 dinara. S obzirom na to da nisam bila kući tad, pokupila sam paket iz pošte posle više od 10 dana i izašlo me je oko 1000. Od tad ne šaljem pre uplate, eventualno ako sam s nekim sarađivala već par puta.
2023 02 07
> ubavkam: > Ja sam napisala dva puta, da ljudski opomenem, ali dzabe > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/459d49da873da814fc393267f125b493.jpg) sada definitivno nista pre uplate ili licno ... ovo je prevrsilo svaku meru i treba da se naglasavaju takvi clanovu uz link ... :(
2023 02 07
Ako podigne .... Ovde cu objaviti ... svakako se nadam da ce izaci na dobro ... ,:(
2023 02 07
Ne saljite pouzecem iz mnogo razloga, eventualno ako vam unapred uplate 700-1000 dinara za duplu postarinu, pa vi taj iznos umanjite kod otkupa. Cekanje od 20 dana i neizvesnost hoce li podici ili nece, nerviranje do zadnjeg dana, ako saljete poruke da pitate zasto ne podizu i kada ce, mnogo je bezobraznih i mentola koji ce naci izgovor da vam kazu kako sad namerno nece da podignu jer ih pritiskate. Pa trosak u vidu duple postarine nakon 20 dana nerviranja hoce li ili nece. Ne treba vam to. Nego lepo unapred uplata, ili unapred 1000 da se osigurate za duplu postarinu, pa ona slobodno neka ne dize, vi necete biti u trosku. Mnogo je bezobraznih i bahatih koje niko nije vaspitao. Evo, sad kad gledam ovo sto je ubavkam okacila, samo zbog bezobrazluka i sto te pravi budalom, doslo mi da joj odem na vrata i nateram je da pojede pakovanje paketa. Takvi ce samo tako da nauce. Imam psa i verujte mi u odnosu na neke nazovi ljude, ima vise pameti i mozga, o kulturi da ne govorim.
2023 02 07
Meni se takođe paket danas vraća posle 20 dana, naravno uz izgovor da je dete bolesno. Ježim se takvih izgovora i ne znam kako ljude nije blam da izgovore uopšte tako nešto. Pritom devojci sam izašla maximalno u susret, iznemerila sve što je tražila, snizila sam dodatno cenu, slikala iz svakog mogućeg ugla, poslala sam paket isti dan jer joj je bilo hitno (naravno izašla ranije sa posla da joj učinim da stigne sutradan), da ne pričam što me je zvala 3x sa 100 potpitanja, od toga koliko sam visoka i teška do toga šta mislim kako će njoj da stoji , odbila sam drugu devojku koja se javila jer se dotična javila prva pa da ispoštujem. Poštarinu treba da platim duplu u iznosu od 980 dinara. Naravno, ponudila se da uplati pretpostavljam isti fazon kao i 20 dana laganja da će da preuzme paket. Moja greška je što sam joj poslala bez uplate na račun s obzirom da ima malo utisaka, a druga greška dopisivanje preko vibera. Sačekaću dan-dva pa ako ne uplati daću negativnu. Neću umreti za hiljadu dinara ali sam šokirana tuđim bezobrazlukom a najviše činjenicom da se vadi na dete.
2023 02 07
> aandrianaa: > Meni se takođe paket danas vraća posle 20 dana, naravno uz izgovor da je dete bolesno. Ježim se takvih izgovora i ne znam kako ljude nije blam da izgovore uopšte tako nešto. > Pritom devojci sam izašla maximalno u susret, iznemerila sve što je tražila, snizila sam dodatno cenu, slikala iz svakog mogućeg ugla, poslala sam paket isti dan jer joj je bilo hitno (naravno izašla ranije sa posla da joj učinim da stigne sutradan), da ne pričam što me je zvala 3x sa 100 potpitanja, od toga koliko sam visoka i teška do toga šta mislim kako će njoj da stoji , odbila sam drugu devojku koja se javila jer se dotična javila prva pa da ispoštujem. > Poštarinu treba da platim duplu u iznosu od 980 dinara. Naravno, ponudila se da uplati pretpostavljam isti fazon kao i 20 dana laganja da će da preuzme paket. > Moja greška je što sam joj poslala bez uplate na račun s obzirom da ima malo utisaka, a druga greška dopisivanje preko vibera. > Sačekaću dan-dva pa ako ne uplati daću negativnu. > Neću umreti za hiljadu dinara ali sam šokirana tuđim bezobrazlukom a najviše činjenicom da se vadi na dete. Dali mora taj kome se vraca paket uz duplu postarinu i lezarinu da plati?
2023 02 07
Najodvratnije mi je kad mi vređaju intelligenciju s tim da su im deca bolesna,preminuo član porodice ili oni sami završili u bolnici. o d v r a t n o. daj čoveče lepo reci kao čovek neću podići,stoka sam samoživa i kraj. A ne ovo, em te oštete novčano, em te j* u mozak vadeći se na najmilije,i to svi na istu foru,pun ih je takvih i fejs... Izvinjavam se na vulgarnosti ali na bezobrazluk pobesnim,pogotovo ako ne podigne a ti kao blesava meriš,pakuješ,juriš. 😡 Sreća pa ovde bar možeš utiskom da upozoriš druge ljude. 😓
2023 02 07
> SveJeNaProdaju: > Dali mora taj kome se vraca paket uz duplu postarinu i lezarinu da plati? Ne.
2023 02 07
Meni su deca non stop bolesna, bukvalno. I skoro mi se desilo da paket koji sam platila unapred nisam stigla da podignem 20 dana, jer ni paketi stizu u postu koja mi nije bila usput nikako, ni u jednom momentu, a stvarno mi je muka da molim kao ganka po komsiluku da mi neko cuva decu. Platila sam devojci i duplu postarinu i pare za paket da mi opet podalje, ako moze, naravno. Poslala mi je opet, hvala joj. Samo kazem da ne mora da znaci da je uvek laz. Moji klinci su bolesni zadnja 3 meseca na smenu, taman jedno ozdravi, drugo se razboli i sve u krug cele zime, a kao za baksuz X puta kad me kurir pozove, ne cujem i eto, ode u postu
2023 02 07
> Ejndzi: > Najodvratnije mi je kad mi vređaju intelligenciju s tim da su im deca bolesna,preminuo član porodice ili oni sami završili u bolnici. o d v r a t n o. > daj čoveče lepo reci kao čovek neću podići,stoka sam samoživa i kraj. A ne ovo, em te oštete novčano, em te j* u mozak vadeći se na najmilije,i to svi na istu foru,pun ih je takvih i fejs... Izvinjavam se na vulgarnosti ali na bezobrazluk pobesnim,pogotovo ako ne podigne a ti kao blesava meriš,pakuješ,juriš. 😡 Sreća pa ovde bar možeš utiskom da upozoriš druge ljude. 😓 Upravo to, stavlja me u glupu situaciju, pritom mi je jako glupo da nekoga smaram svaki dan da pokupi paket. Ja kada nisam sigurna da ću zbog posla stići da pokupim paket ja platim lepo unapred članicama i kad mogu odem i pokupim. 20 radnih dana stoji paket, mene apsolutno niko ne može da ubedi da 20 dana ne može da se podigne paket, ako je već tako onda ne poručuješ ili platiš unapred, sve drugo su izgovori. Ovo je čist bezobrazluk i nepoštovanje tuđeg vremena i novca.
2023 02 07