Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POUZECEM tolerancija-20 dana ili NE

Ja ne bih prenaglila sa negtivnim utiskom. Podjem od sebe, ja pre svake porudzbine platim predmet jer mi je tako jeftinija postarina, medjutim ja sam osoba koja u vecini slucajeva podigne taj isti paket (koji je vec placen) nakon 5,10 dana, a neretko i poslednji dan kad bi se i vratio pa me zovu iz poste da bi me podsetili. Razlog tome je sto uopste nisam u fazonu da nesto "jedva cekam", kupujem bas mnogo odece, ponekad odem da podignem jedan paket a tamo me cekaju jos dva-tri🤣. Ili prosto odlazem preuzimanje jer znam da me to ceka i sprece me obaveze pa odem kad "dodje voda do poda". 😂❤️
2023 02 07
> aandrianaa: > > Ejndzi: > > Najodvratnije mi je kad mi vređaju intelligenciju s tim da su im deca bolesna,preminuo član porodice ili oni sami završili u bolnici. o d v r a t n o. > > daj čoveče lepo reci kao čovek neću podići,stoka sam samoživa i kraj. A ne ovo, em te oštete novčano, em te j* u mozak vadeći se na najmilije,i to svi na istu foru,pun ih je takvih i fejs... Izvinjavam se na vulgarnosti ali na bezobrazluk pobesnim,pogotovo ako ne podigne a ti kao blesava meriš,pakuješ,juriš. 😡 Sreća pa ovde bar možeš utiskom da upozoriš druge ljude. 😓 > Upravo to, stavlja me u glupu situaciju, pritom mi je jako glupo da nekoga smaram svaki dan da pokupi paket. > Ja kada nisam sigurna da ću zbog posla stići da pokupim paket ja platim lepo unapred članicama i kad mogu odem i pokupim. > 20 radnih dana stoji paket, mene apsolutno niko ne može da ubedi da 20 dana ne može da se podigne paket, ako je već tako onda ne poručuješ ili platiš unapred, sve drugo su izgovori. > Ovo je čist bezobrazluk i nepoštovanje tuđeg vremena i novca. Tako je,do reči se slažem i nema te sile da me ubedi da 20 dana nemaš vremena da odeš i podigneš,mi ovde ne pričamo o jednom nego o *dvadeset* dana. Okej,ako podižeš kasnije,javiš bar da članica može biti mirna a ovako...čist bezobrazluk. Debela,i to je ok ako platiš ptt jer su to tvoji problemi koji su u međuvremenu iskrsli,ali nažalost mahom članice koje ne uplate paket nije ih briga ni za taj dupli ptt, čast izuzecima. Ja lično poručujem samo sa proverenih sajtova i ovde sam imala možda 3,4 saradnje sa dosta pozitivnih i uvek uplatim unapred..Pa ako i malo sumnjam u nešto,ni ne raspitujem se dalje a tek da poručim i oštetim nekog. To je strašno, pogotovo u ovo vreme besparice, nikad ne znaš ko je u kakvoj situaciji,i da nije opet ne bih mogla zaspati..What goes around comes around..
2023 02 08
> aandrianaa: > > Ejndzi: > > Najodvratnije mi je kad mi vređaju intelligenciju s tim da su im deca bolesna,preminuo član porodice ili oni sami završili u bolnici. o d v r a t n o. > > daj čoveče lepo reci kao čovek neću podići,stoka sam samoživa i kraj. A ne ovo, em te oštete novčano, em te j* u mozak vadeći se na najmilije,i to svi na istu foru,pun ih je takvih i fejs... Izvinjavam se na vulgarnosti ali na bezobrazluk pobesnim,pogotovo ako ne podigne a ti kao blesava meriš,pakuješ,juriš. 😡 Sreća pa ovde bar možeš utiskom da upozoriš druge ljude. 😓 > Upravo to, stavlja me u glupu situaciju, pritom mi je jako glupo da nekoga smaram svaki dan da pokupi paket. > Ja kada nisam sigurna da ću zbog posla stići da pokupim paket ja platim lepo unapred članicama i kad mogu odem i pokupim. > 20 radnih dana stoji paket, mene apsolutno niko ne može da ubedi da 20 dana ne može da se podigne paket, ako je već tako onda ne poručuješ ili platiš unapred, sve drugo su izgovori. > Ovo je čist bezobrazluk i nepoštovanje tuđeg vremena i novca. Ja sam joj danas pustila poruku ... vec se pripremam da platim duplu postarinu ... Nisam dobila odgovor jos .. Necu joj ni pisati vise .. vec cu posle isteka ostaviti svoj utisak za primer drugima ... vec ako zeli da kupi - morace do poste ili online da uplati ... Stvarno mi je neprijatno - nikada mi se nije desilo da kupim ... uplatim pre slanja i podignem istog dana ..ukoliko mi postar ne isporuci na adresu ... nekako jedva cekam i da stigne ..zato i ne mogu da shvatim taj bezobrazluk ... Racunala sam na utiske 46 - sasvim korektno da ne ispali .... ima jos par dana ..videcemo ishod ... :s ,:(
2023 02 08
Saljem samo nakon uplate, kao sto i ja uvek prvo uplacujem kad kupujem. Kome ne odgovara on i ne kupi i to je to.
2023 02 08
https://mojekrpice.rs/vlt2vlnt-119171 CLANICA NIJE PODIGLA PREDMET- ni posle 20 dana ... :( nazalost - samo da obavestim ostale clanove ako dodje do saradnje ... da ne salju POUZECEM ....
2023 02 15
Ali je zato imala saradnju sa drugom clanicom
2023 02 15
> Esprit21: > Ali je zato imala saradnju sa drugom clanicom Nije vredna vise da se spominje - zakljucujem temu - Ja sam je ispostovala - cekala 20 dana ... Steta sto srozaju sebe i svoje ocene zbog nepromisljenosti...
2023 02 16
1 2 3