Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Jeste li probali da udjete u MBank i pogledate transakcije vezane za karticno placanje?
2023 02 09
> OrmaricZaSve: > Mozda je sreca sto je kartica debitna i nema opciju za dozvoljen minus. A nije imalo skoro nista na njoj, koristim je za sajt za uplate samo … Onda nemaju sta da vam skinu. I meni je kartica debitna, a imala sam dozvoljen minus, jer je to proizvod koji nije vezan za karticu i ne ide automatski, vec podnosite zahtev za dozvoljen minus, ako niste podnosili nikad i nemojte 😂😂😂 najgora vrsta kredita koja postoji, sa najvećim kamatama.
2023 02 09
> Debela_devojka: > Jeste li probali da udjete u MBank i pogledate transakcije vezane za karticno placanje? Jesam, hakeri su neka banka iz Litvanija
2023 02 09
Blokirajte je i Idite ujutru do banke.. Sve hakerske akcije rade se na atak na devizne kartice, ja sam imala srece kao i par njih da nece Dina karticu, jer je vezano za dinar i za Srbiju.
2023 02 09
Meni su isto tako nudili ali na drugim sajtovima za prodaju kao kurir placanje preko interneta. Uvek sam takve blokirala sva sreca nemam karticu, 2 puta sam uzela br tekuceg od muza na kom nema sta da skinu 🤣 ali uvek je sve proslo bez problema. Pazite se zene i zelim clanici svu srecu u policiji 😔🍀🍀🍀
2023 02 09
> AndrianaPejcic: > > Debela_devojka: > > Jeste li probali da udjete u MBank i pogledate transakcije vezane za karticno placanje? > Jesam, hakeri su neka banka iz Litvanija Odlicno. Eto osnovnog i najbitnijeg podatka. Posto ne znam kako funkcioniše po službenoj duznosti kada su stranci u pitanju koji nisu ovde nastanjeni, najbolje bi ti bilo da nadjes nekog advokata ili na sajtu pro bono da trazis pravni savet da vidis da li moze to preko nase policije ili ces morati nekako preko Litvanija. I ne cudi onda da su se okomili ovde, jer je maticna zemlja ovog sajta Litvanija, koliko se secam. Obavezno upisu sve naziv primaoca, ne znam jel moze tvoj mbank da pravi screenshotove, moj ne moze slikaj sa drugog telefona sve, ako ne moze, pa se konsultuj sa nekim pravnim licem, vise ce ti pomorci nego policija
2023 02 09
Jao dobro je, ja sam se uplasila vise da je ne blokiraju ili da ne upadne u minus. Nisam toliko za ono sta ima na njoj 😅 Ali cujem da na nece Dinu, samo Visa ili Master. > Debela_devojka: > > OrmaricZaSve: > > Mozda je sreca sto je kartica debitna i nema opciju za dozvoljen minus. A nije imalo skoro nista na njoj, koristim je za sajt za uplate samo … > Onda nemaju sta da vam skinu. I meni je kartica debitna, a imala sam dozvoljen minus, jer je to proizvod koji nije vezan za karticu i ne ide automatski, vec podnosite zahtev za dozvoljen minus, ako niste podnosili nikad i nemojte 😂😂😂 najgora vrsta kredita koja postoji, sa najvećim kamatama.
2023 02 09
Zao mi je sto cu vam reci, ali mislim da cete se oprostiti od novca koji je skinut. Mozete samo da ugasite racun, ili zameznite dok ne rese, ali pitanje je hoce li resiti….> AndrianaPejcic: > > Debela_devojka: > > Jeste li probali da udjete u MBank i pogledate transakcije vezane za karticno placanje? > Jesam, hakeri su neka banka iz Litvanija
2023 02 09
Ma, jok, dozvoljeni minus je jako skup bankarski proizvod, mene su u 3 banke odbili, tek sam u trecoj dobila, a bila sam zaposlena za stalno. Sve zivo gledaju, gde radis, koliko ima zaposlenih, kreditni biro, koliko dugo radi firma u kojoj si zaposlena i to sve da dobijes jednu pozajmicu u visini plate i posle godinu dana placas kamate zbog te jedne pozajmice. Jedva sam se izvukla iz toga. A 2 nedelje sam cekala da mi odobre. Tako da to nemas sigurno, ne brini
2023 02 09
> Debela_devojka: > > AndrianaPejcic: > > > Debela_devojka: > > > Jeste li probali da udjete u MBank i pogledate transakcije vezane za karticno placanje? > > Jesam, hakeri su neka banka iz Litvanija > Odlicno. Eto osnovnog i najbitnijeg podatka. Posto ne znam kako funkcioniše po službenoj duznosti kada su stranci u pitanju koji nisu ovde nastanjeni, najbolje bi ti bilo da nadjes nekog advokata ili na sajtu pro bono da trazis pravni savet da vidis da li moze to preko nase policije ili ces morati nekako preko Litvanija. I ne cudi onda da su se okomili ovde, jer je maticna zemlja ovog sajta Litvanija, koliko se secam. Obavezno upisu sve naziv primaoca, ne znam jel moze tvoj mbank da pravi screenshotove, moj ne moze slikaj sa drugog telefona sve, ako ne moze, pa se konsultuj sa nekim pravnim licem, vise ce ti pomorci nego policija Videcu stra imam sreen svega i vreme i ceo tok dogadjaj Pa daj Boze da se resi, necu stati tek tako
2023 02 09
Utesili ste me, hvala…> Debela_devojka: > Ma, jok, dozvoljeni minus je jako skup bankarski proizvod, mene su u 3 banke odbili, tek sam u trecoj dobila, a bila sam zaposlena za stalno. Sve zivo gledaju, gde radis, koliko ima zaposlenih, kreditni biro, koliko dugo radi firma u kojoj si zaposlena i to sve da dobijes jednu pozajmicu u visini plate i posle godinu dana placas kamate zbog te jedne pozajmice. Jedva sam se izvukla iz toga. A 2 nedelje sam cekala da mi odobre. Tako da to nemas sigurno, ne brini
2023 02 09
Samo mene pitaj, od čekova do kredita j... I su mi annu naninu, sad vise nista ne koristim 😂😂😂 ma, da umirem ne bih vise pozajmila od banke nista
2023 02 09
> OrmaricZaSve: > Zao mi je sto cu vam reci, ali mislim da cete se oprostiti od novca koji je skinut. Mozete samo da ugasite racun, ili zameznite dok ne rese, ali pitanje je hoce li resiti….> AndrianaPejcic: > > > Debela_devojka: > > > Jeste li probali da udjete u MBank i pogledate transakcije vezane za karticno placanje? > > Jesam, hakeri su neka banka iz Litvanija Jeste skinut ali rezevisan, to me jedino tesi Sanse su 50:50 Pa kako mi je sudjeno tako, ovo je skola za dalje
2023 02 09
Ja nisam toliko u tome, vise sam za kes.. Zato me je i zbunilo. Zao mi je sto vam se izdesavalo sa kreditima, ali mi je drago da zbog toga imate sada info za mene zbog toga 😂> Debela_devojka: > Samo mene pitaj, od čekova do kredita j... I su mi annu naninu, sad vise nista ne koristim 😂😂😂 ma, da umirem ne bih vise pozajmila od banke nista
2023 02 09
Nista, nadam se cete resiti sve to, ali mislim da je najbolje ne prilaziti sajtu neko vreme. Klimav je odavno, sad je vec rizik..
2023 02 09