Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Online zarada(nije prevara)

Zdravo devojke. Jedna od clanica je vec ovu temu zapocela ali u drugom odeljku, pa rekoh hajde da podelim i ovde gde su ideje. Ukoliko vam je potrebna dodatna zarada, online mozete zaraditi bez ikakvih ulaganja i vrlo je lako. Naime,nedavno sam saznala za sajt "Benable",on funkcionise po principu reklamiranja proizvoda putem direktnog linka do tih proizvoda. Da biste se registrovale i zaradjivale potrebno je da se prijavite uz pomoc necijeg linka. Ja vam ostavljam svoj(benable.com/i/6R72E) ukoliko ste zainteresovane. Uz pomoc linka se registrujete i kreirate profil. Na profilu delite proizvode koji se vama svidjaju,dodajete njihov link i mozete napisati nesto ukratko o tom proizvodu. Uglavnom vaze proizvodi koji su na americkim trzistu, ali sam nacula da ce se uskoro pridruziti i nasi brendovi poput Lilija,Dm-a. Mozete postavljati razne proivode,kozmetika,garderoba,suplementi,knjige,sve za kucu,namestaj,decije igracke,bukvalno preporuke za sve. Najbitnije je samo da pratite da vam Afilliate bude On 🍀 jer to znaci da za taj proizvod dobijate procenat od prodaje. Vrlo je lako, i meni je zarada pocela bukvalno dva dana nakon registrovanja. Sto vise ljudi ljupuje po vasoj preporuci, tako vi zaradjujete. U zavisnosti od kompanija za neke proizvode se dobija 10% od zarade a za neke i vise. Novac mozete podici pugem Pay Pal-a,kada sakupite 80 dolara. Nadam se da cete probati,i da ce vam se ovaj vid zarade dopasti. Srecno 🥰 Ukoliko vam nesto nije jasno,slobodno pitajte 😊 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8e68101030ad3aa70e7f376e1a103b73.jpg)
2023 02 12
Nemam trenutno vremena, ali za 2-3 dana se registrujem. Izgleda zabavno 😊
2023 02 13
benable.com/i/QKPYU Evo i mog linka ako se clanica koja je otvorila temu ne buni :) I koliko sam ja razumela ko se pridruži preko linka dobija dodatnih 10% bonus popusta. Vrlo je zabavno i ne treba puno vremena da se sedi na profilu. <3
2023 02 14
Evo i moj kod🙈, : WVKHP ❤️
2023 02 14
Isplata isključivo preko Pay Pal? Dosta je velika provizija zato pitam, Payoneer se više preporučuje ali i onda treba dosta da se zaradi da bi se isplatilo, plus mora da se poveže sa deviznim računom. Može neko opisati malo detaljnije proces isplate iz iskustva?
2023 02 15
Sad sam bila da vidim nacin isplate. Ja jos nemam zaradjeno, tako da nisam ni imala isplatu, samo me je odjednom zapratilo bas dosta ljudi sa tiktoka uglavnom ih prepoznajem. Al dobro, nesto se stalno desava.. Nacini isplate pise: PayPal, Cash App i Venmo.
2023 02 15
Želim samo da podsetim sve devojke koje su se učlanile da što više proizvoda budu dodale, više će imati prilika da zarade. Naravno, preporuka je da uvek pišete za stvari sa kojima imate iskustva, baš zbog toga i postoji sajt, da bi ljudi kupovali proverene stvari.
2023 02 17
benable.com/i/ESDUD Evo i mog linka ako se još neko odluči da se učlani. Obrisaću te u koju sam prvo otvorila u vezi ovoga, jer nije na dobrom podforumu. Pozdrav svim članicama
2023 02 17
Pozdrav. Evo i mog linka, pa ko želi neka se preko njega registruje☺️♥️
2023 02 21
benable.com/i/NXQWR
2023 02 21
Napravila sam takodje svoj profil benable.com/i/62KJ2 🌺
2023 02 21
> Chillnakit: > Nemam trenutno vremena, ali za 2-3 dana se registrujem. Izgleda zabavno 😊 Jeste zaista je zabavno. 😊 kada se registrujete i dibijete svoj link podelite ovde link ili kod da mogu i drugi da se prijave preko vaseg linka da biste imali veci procenst zarade i vi i ti koji se prijavljuju koristeci vas link 😊
2023 02 21
> Dina86: > benable.com/i/QKPYU > Evo i mog linka ako se clanica koja je otvorila temu ne buni :) I koliko sam ja razumela ko se pridruži preko linka dobija dodatnih 10% bonus popusta. Vrlo je zabavno i ne treba puno vremena da se sedi na profilu. <3 Taman posla da se bunim,meni je drago da se sto vise vas pridruzi, ja sam svoj bonus ispunila, tako da bas i pozivam i vas da se pridruzite ovom sajtu i da delite vase linkove i kodove da se prijavljuju drugi preko vas da biste imali vecu proviziju i vi i oni koji iskoriste vas link. Interesantno je i lako, i kao onaj piramida sistem svima odgovara 😊
2023 02 21
> LEJLA96: > Evo i moj kod🙈, : WVKHP > ❤️ Bravo,samo napred 😊👏🏻
2023 02 21
> AppleRed: > Isplata isključivo preko Pay Pal? Dosta je velika provizija zato pitam, Payoneer se više preporučuje ali i onda treba dosta da se zaradi da bi se isplatilo, plus mora da se poveže sa deviznim računom. Može neko opisati malo detaljnije proces isplate iz iskustva? Za sada ima samo tri opcije isplate i kod nas ide trenutno samo Pay pal,ali cula sam da ce uvesti novinu da se uplata izvrsi direktno na deviznu karticu, tako da ce to biti mnogo bolje i lakse 😍
2023 02 21
1 2 3 4