Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

O deci /

Gde se poroditi

Tema za sve trudnice i mame koje su se poradjale u bg. Prvi porodjaj prosla sam kao bosa po trnju nisam imala vezu,sestra blizance takodje pre 6 m sa vezom poradjali je prirodno na kraju zavrsi na carskom u pitanju narodni front. Takodje pre 10 godina se porodila u visegratskoj takodje sa vezom isto je prosla uzasno. Kako ste vi prolazile na porodjaju bez veze i sa vezom i da li su ta dva porodilista najgora u beogradu? Pozdrav
2023 02 13
Pratim temu. Trudnica sam. Ne znam da l bi bila preglednija u potforumu "klub istomisljenika".
2023 02 14
> Majda87: > Pratim temu. Trudnica sam. > Ne znam da l bi bila preglednija u potforumu "klub istomisljenika". Drago mi je da ima nekog za ovu temu jel si iz bg
2023 02 14
Ja sam se pre dve godine porodila u Višegradskoj i opet bih se tako porodila.. Sticajem okolnosti porodila sam se 2 nedelje pre termina, svi su bili manje vise okej uvek ce biti neki namcor da je neljubazan ali zanemarih to.. U sobi su mi bili okej uslovi nas dve i imale smo svoje kupatilo. Da ne pricam o detaljima porodjaja jer nije proteklo sve kako treba nije ni do njih ni do mene jednostavno se desilo tako(revizija), ali ako pričamo o tretmanu osoblje-porodilja sve je bilo okej..
2023 02 14
Ako imate neko konkretno pitanje da mogu da vam pomognem rado cu pomoći
2023 02 14
Da, iz Bg. Preporucili su KBC Dragisa Misovic. Prikupljam informacije, nisam donela odluku. Citam iskustva. 🙂
2023 02 14
Ja imam par drugarica koje su se tamo porodile i imaju super iskustvo.. Ali eto ja sam imala potpuno isti tretman u Višegradskoj da li mi se posrećilo ili sta je ne znam 😁 Srecno, zelim ti brz i lak porodjaj i brz oporavak
2023 02 15
Jedino za Mišović je problem sto je malo porodilište i nekad nemaju kapacitet za sve porodilje i onda samo proslede u drugo porodilište, tj jedna rodjaka je imala ru situaciju bez obzira na uput nisu imali kapacitet da je prime
2023 02 15
Doktor koji mi je vodio trudnocu privatno inace radi u zemunskoj bolnici, bio je plan da me on tamo i porodi. Medjutim vodenjak mi puko u 31. nedelji i nisam imala drugu opciju nego da se porodim i višegradskoj, bez veze, hitan prijem i prosla sam najgore. Mislila sam da sam vec crne dane imala u zivotu ali taj porodjaj mi je definitivno najcrniji dogadjaj bio. To je bilo pre 3 godine. Ja sam zelela u zemunskoj da se porodim, imam puno drugarica koje su bile jako zadovoljne ali eto, ispalo sve bez veze.
2023 02 15
Drage moje izgleda da nema pravila vec kako koja zena ima srece ja sam 4 mesec i vec razmisljam koje porodiliste za zvezdrau kazu okej je, za zemunsku vrh i dragisa misovic. Mene je poradjao jedan izuzetno dobar lekar dusa od coveka u narodnom frontu on je do 2008 radio u zemunskoj sada je sef odeljenja za vantelesne oplodnje u narodnom frontu sce zene koje je on porodio imaju samo pohvale pokusacu da ga nadjem i ako uspem da dodjem do njega bice porodjaj u narodnom ako ne onda verovatno zvezdara jer mi je blizu nego zemun
2023 02 15
Sve u svemu pisite i dalje tema je otvorena i buducim mamama zelim najvecu srecu sveta na porodjaju 💕💕💕
2023 02 15
Ja sam se tri puta poradjala na Zvezdari, u Gradskoj bolnici. Porodilište je relativno malo i obično nema gužve, tako da se desi da budeš sama u sobi ili sa jednom devojkom/ženom. Meni je suprug prisustvovao prvom i trećem, za drugi nije stigao i mislim da to dosta utiče na ponašanje zaposlenih u smislu da se ne izviču ili prozivaju trudnicu... :) E sad, ima tu nekad i malo tenzije, nervoze, nekih nepotrebnih i neshvatljivih komentara od "znala si da zatrudniš, a sada što kukaš" ili slično... ne znam šta nekog natera da se tako obraća, ali prosto to ne treba ni slušati... jedino je važno da mama i beba budu dobro i zdravo :*
2023 02 23
> sandokanka: > Ja sam se tri puta poradjala na Zvezdari, u Gradskoj bolnici. Porodilište je relativno malo i obično nema gužve, tako da se desi da budeš > sama u sobi ili sa jednom devojkom/ženom. Meni je suprug prisustvovao prvom i trećem, za drugi nije stigao i mislim da to dosta utiče na ponašanje zaposlenih u smislu da se ne izviču ili prozivaju trudnicu... :) > E sad, ima tu nekad i malo tenzije, nervoze, nekih nepotrebnih i neshvatljivih komentara od "znala si da zatrudniš, a sada što kukaš" ili slično... ne znam šta nekog natera da se tako obraća, ali prosto to ne treba ni slušati... jedino je važno da mama i beba budu dobro i zdravo :* Jel daju epidural? Koliko kosta prisustvo muza? 😍
2023 02 25