Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nove članice

Otvaram ovu temu za sve nove članice, one koje su se nedavno pridružile Krpicama. Naime, kada sam počela da se interesujem za prodaju svoje garderobe, kako bih se oslobodila viška iste i oslobodila prostor, naišla sam na ova sajt. Žao mi je što ga ranije nisam otkrila jer je ceo koncept jako lepo osmišljen. Krpicama sam se pridružila krajem novembra 2022. godine, sa ciljem prodaje. Ono zbog čega otvaram ovu temu jeste podrška novim članicama. Često ovde na forumu čitam da korisnice nemaju poverenje u nove članice koje nemaju utiske ili ih imaju vrlo malo. To mi je donekle i jasno, ali moje pitanje je kako da dobijemo utiske ako nam niko ne pruži šansu za saradnju? Do sada sam ostvarila oko 10 saradnji, imam 4 pozitivna utiska. Na primer, jednoj korisnici sam prodala dva predmeta, jedan po jedan, i nisam dobila utisak uopšte, iako sam zamolila za isti. Čim se i drugi put odlučila za saradnju, pretpostavljam da je zadovoljna. Tako da smatram da broj utisaka nije uvek relevantan podatak. Lično u opisu predmeta uvek naglašavam ukoliko postoje nedostaci i ne prodajem garderobu koja je u takvom stanju da je nisam i sama nosila ili neko od mojih ukućana. Takođe stavljam i pristupačne cene jer mi je cilj da se rešim garderobe, a ne primarno da zaradim, što sam takođe videla da neki smatraju kao loš znak. Pozivam nove članice da se pridruže temi i podele svoje i iskustvo, a takođe i stare članice da nam daju neki savet o tome kako poboljšati prodaju i istaći se u moru svega. :)
2023 02 14
Dobrodošla Anast., sa takvim stavom vremenom samo možeš da budeš uspešna, utisci se stiču polako ali sigurno a zadovoljni kupci će se uvek rado vraćati. Prvih 100 utisaka su najteži, a posle toga ti bude i svejedno koliko utisaka imaš :) Vidim da imaš dosta predmeta, savet bi bio da promeniš pozadinu na kojoj slikaš, mnogo lepše izgledaju starije postavljeni predmeti nego ovi noviji na ovoj drečavo roze. Nemoj da slikaš noću i pod blicem, koristi dnevno svetlo i slike će biti lepše. Potrudi se i oko tagova, dodaj ih više da bi bila vidljivija u pretrazi. Možeš biti aktivna na forumu, postavljati par puta nedeljno nove predmete, najbolje u večernjim časovima kao i vikendom, možeš uplatiti Vip članstvo i promocije, te sortirati po kategorijama svoju ponudu i polako ali sigurno utisci će doći.
2023 02 14
Dobro dosla!Mozes da skupis utiske tako sto ces poklanjati nesto ili prodavati pakete odece po niskim cenama.Ja sam dosta stvari u pocetku uzela na poklon i tako stekla utiske posle je bilo i poklanjanja sa moje strane i prodaja i evo presla 200 i nesto utisaka.Ovde ima jako finih clanica sa kojima sam saradjivala i vise puta tako da srecno
2023 02 14
Hvala vam najlepše na savetima! I ja sam do sada imala pozitivne saradnje, čak su me neke članice sa kojima sam sarađivala i prijatno iznenadile i obradovale. Potrudiću se da postupim po vašim savetima, pa se nadam da će biti još lepih saradnji. ❤️
2023 02 14
Zdravo devojke😊 Prvo želim da ti se zahvalim Anast. što si pokrenula ovu temu jer smatram da je podrška nama (novim članicama) baš potrebna. Hvala i starim članicama na savetima za poboljšanje prodaje, divne ste. Nova sam na sajtu. Razlog zbog kojeg sam ovde je što želim da se oslobodim viška garderobe koju ne nosim i koja mi samo pravi gužvu u ormaru. Stvari koje postavljam su jednom ili nekoliko puta nošene, ukoliko imaju neko oštećenje to naglasim i slikam. Za sada sam ostvarila prvu uspešnu saradnju, nadam se da će ih biti mnogo više🥰
2023 02 15
Zdravo Ivkrpice, imate lepe stvari i fotografije istih. Želim Vam puno uspeha u daljoj prodaji! :D
2023 02 15
Hvala najlepše Anast., takođe Vam želim puno uspeha u prodaji! Volela bih da nam se pridruže sve nove članice i podele svoje iskustvo. Želim svu srecu i lepu saradnju u buducnosti! 😊
2023 02 16
Cao devojke da se pridruzim zajednici 😃🫶, i ja sam takoreci nova, tj. Imala sam profil od ranije, i koristio mi je za kupovini, a sad sam okacila i svojih stvari kojih imam previse u ormaru 😁 Nisam obracala paznju na te ocene, i to me jednom i kostalo, ali to nije tema. I meni nije fer prema postenim clanicama koje imaju malo ocena, kad vidim u opisu da stoji da "ide uplata na racun za clanice koji imaju manje od 10 pozitivnih utisaka", ali opet se stavim nekad u njihovu poziiju, sigurno su dosta puta placale duple postarine. Ja od kako prodajem imam lepa iskustva, stvarno ima bas divnih clanica sa kojima se lako dogovoris, a i stvarno mi nije tesko odgovoriti, slikati, objasniti... Srecna i kupovina i prodaja svim novim clanicama 🥰
2023 02 16
Hello! ☺️ Kao kupac sam vec godinama na sajtu, a od danas i kao prodavac 🥳 Naime, imala sam veliki problem sa postavljanjem oglasa, pokusavala sam dva dana, sajt kao da nije "reagovao". Pokusavala sam preko mobilnog, pa posle sa desktopa, menjala sam i velicinu slika, i tagove i izbacila nepotrebne simbole... Tek nakon cca 10-og pokusaja (i svaki put ponovnog kucanja istog teksta 😅) sajt je na kraju prihvatio oglas. Deluje mi kao da postoji neki problem na samoj stranici. Pisala sam podrsci sajta, ali mi nisu odgovorili na mail. Da li je neko u zadnje vreme imao slicnih iskustava i da li je moguce da je do mog naloga nesto? Hvala unapred na bilo kakvom odgovoru ili savetu 🥰
2023 02 16
E to se i meni desavalo kad sam postavljala prvi put pre nekih 20ak dana. Poslala sam mail podrsci i odgovorili su mi da ce me program vratiti nakon sto pritisnem "postavi oglas" na ono polje koje nisam ili sam pogresno popunila, ali to se nikad nije desavalo, uvek je zabagovalo i nista se nije desavalo, niti me vracalo na odredjeno polje. Isto sam posle smanjila slike, stavljala npr.3 slike i onda mi je polako uspevalo da postavim oglase. A znam kako ti je, stvarno svaki put kucam isto, pa ponavljaj postupak sto puta. Ako bides imala problem posalji im screenshot ekrana, pa mozda uoce problem i rese.
2023 02 16
Zdravo! Obično kada nismo u mogućnosti da postavimo oglas to je zato što neko od polja nije pravilno popunjeno (previše tagova/boja, predugačak tag, predugačak naslov, nepopunjeno polje i slično) i tada nam signalizira tako što ispod polja koje nije pravilno popunjeno piše sitnim slovima kako zaista treba popuniti to polje. Nije baš da nas vrati na to polje, ali pregledajte sva polja redom, pa ćete videti o čemu pričam. Nije baš uočljivo, ali obratite pažnju. Nadam se da sam pomogla. ☺️
2023 02 16
Pozdrav svima, ja sam da kazem nova ima mozda od prilike 2 meseca kako sam bas aktivna, pre godinu dana sam postavila ovde jedan kaputic koji niko nije hteo da kupi pa sam ga prodala preko fb za neku sicu, otvorila sam nalog iskljucivo da prodam visak stvari koje ne nosim i koje su ocuvane imala sam par lepih saradnji ali se desi da sam ostala trudna i ne mogu da se bavim vise prodajom jer malo dete od 2 godine je zahtevno kao sto mnogo mama zna i verujem da razumeju o cemu pricam 🙂 plus trudnoca pregledi lekari kontrole nema se vremena za slikanje kacenje oglasa zato na mom profilu je sve snizeno bukvalno na max cene su smesne mislim da ni u sekund hendu se ne moze naci ovakve ocuvane stvarcice. Pocela sam jednog dana kada sam slagala ormar i dosla na ideju pa sto ne bi ovo prodala ako ne nosim. Sve stvari su licno moje neke male neke velike neke dosadile tako sam i pocela ovde ali kao sto napomenu moram da prestanem sa prodajom 😔 cesto sam na forumu rasprodaja samo da se ratosiljam ostatka stvari koje su mi ostale 😘 svim novim clanicama zelim puno uspeha i lepih saradnji 😘💕💕 pozdrav
2023 02 17
Zdravo, bas mi je drago da se clanica setila da otvori ovu temu i da podrsku. Ja sam nova na stranici takodje, negde od decembra 2022. Za sada mi prodaja ide polako jos uvek, sva iskustva sa dosadasnjim clanicama su mi super. Stalo mi je do toga da su zadovoljne pre svega i izlazim u susret sa korekcijom cena ako treba, kako zele da im saljem itd...Takodje se trudim i oko slika, pozadine, osvetljenja,iako kada izbacim sliku ona skroz izgubi klavilet, ali sta je tu je. Sto je rekla neka od clanica, zaista mi je zao sto za ovaj sajt nisam ni cula ranije. Trenutno sam u fazi zavrsavanja master studija i trazenja posla, pa mi ovo dodje kao fina zanimacija kad nemam toliko obaveza, a stvari u kuci za prodaju nikad dosta.😅 Jos uvek istrazujem kako i sta funkcionise, sta najbolje prolazi, ali mislim da ulazim u stos polako.Tako da, spremna sam da se trudim da mi stranica raste, a mozda da i kada nadjem posao mi ovo ostane kao neki "hobi", jer mi je super stvar za sada. Svim novim clanicama zelim lep pocetak i sto vise prodatih krpica i saljem puno podrske!💕
2023 02 17
Pozdrav takodje sam nova na sajtu pa ako moze neko da mi ukratko objasni kako funkcionisale sajt kada prodajem stvari. Pre par dana sam objavila obucu na prodaju i stigla mi je poruka od moje krpice kako je odredjeni clan kupio moje artikle i u poruci se nalazi link ka posta srbije koji mi trazi podatke o kartici pa bih zamolila da mi neko pomogne 🍀
2024 08 15
> fabulous: > Pozdrav takodje sam nova na sajtu pa ako moze neko da mi ukratko objasni kako funkcionisale sajt kada prodajem stvari. Pre par dana sam objavila obucu na prodaju i stigla mi je poruka od moje krpice kako je odredjeni clan kupio moje artikle i u poruci se nalazi link ka posta srbije koji mi trazi podatke o kartici pa bih zamolila da mi neko pomogne 🍀 To je prevara! Nemojte da kliknete niti da pišete podatke. Prijavite adminu. Srećno! 🍀
2024 08 15