Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MOLIM OBJASNJENJE

i opet ste postavili taj eucerin, a niste u tekstu oglasa naznačili kod proizvoda i rok trajanja. znači, mora i na slici da se vidi, i da stoji u oglasu.
2023 03 27
> ZeljkaRaskovic: > Na nekim kozm.proizvodima ne piše datum, šta sa tim artiklima? Ne smemo da postavljamo? Meni su brisali oglase baš zbog toga. Ne mogu da smišljam i izmišljam podatke kojih nema na proizvodu. Treba da pise onda na nekom od "jezika" od otvaranja 6 meseci - treba da je naglaseno ... -Nista od kozmetike ne traje dok se ne potrosi -Uglanovno one koje nisu prosle kontrole nemaju potrebne podatke ... iz tog razloga su vam i obrisali ..
2023 03 27
> EsBeBe: > i opet ste postavili taj eucerin, a niste u tekstu oglasa naznačili kod proizvoda i rok trajanja. znači, mora i na slici da se vidi, i da stoji u oglasu. Moze da clanica doda sliku sa datumom sa rokom trajanja ... Negativnu ce joj obrisati najkasnije za mesec dana... samo neka ispravi nedostatak .... :")
2023 03 27
Ispravljeno😊 Al po mom misljenju trebala sam biti upozorena za ovakvu nazovi gresku. Nisam nikoga prevarila ili neku stetu napravila da dobijem negativnu. A pun sajt svega i svacega iz tog razloga mi nije bilo jasno cemu sve to..
2023 03 28
> kalina__: > Ispravljeno😊 > Al po mom misljenju trebala sam biti upozorena za ovakvu nazovi gresku. Nisam nikoga prevarila ili neku stetu napravila da dobijem negativnu. > A pun sajt svega i svacega iz tog razloga mi nije bilo jasno cemu sve to.. niste razumeli, u tekstu oglasa, osim "nova spf krema" treba da stoje kod i datum sa bočice. nije dovoljno samo slikati ove podatke.
2023 03 28
> kalina__: > Ispravljeno😊 > Al po mom misljenju trebala sam biti upozorena za ovakvu nazovi gresku. Nisam nikoga prevarila ili neku stetu napravila da dobijem negativnu. > A pun sajt svega i svacega iz tog razloga mi nije bilo jasno cemu sve to.. - SLAZEM SE - NAZALOST ... na vas su tada naleteli ... prvo vam obrisali predmet - sto pise u opisu zabranjenih - postom daju neutralnu kao opomenu - na kraju negativnu .. ne znam cime ste ih izazvali ..Iskreno trudim se da ispostujem maksimalno sajt kako ne bi dosla do ispravljanja "propusta"... Samo nemojte se raspravljati sa admini-ma i sve ok ...treba da vam povuku ocenu nakon sto ispravite nedostatak ... Srecno ;)
2023 03 28
1 2