> katjas_closet:
> > Her_Fashion:
> > Isti problem je kod svih očigledno.
> > Što se pratilaca tiče, ne znam koju funkciju to ima uopšte. Bilo bi logično da postoji neki "prozor" kao "omiljeni" gde možete videti nove predmete članova koje pratite, ali s obzirom da to ne postoji, sve I da Vas 500 ljudi prati, opet moraju sa namerom da otvore Vaš profil i pogledaju.
> > Slažem se sa većinom ovde, jedini način je da se izbacuju često novi predmeti pa Vas možda neko I primeti.
> > Ja npr. ne radim to dovoljno, jer mi je odeća koju ne nosim spakovana u vakum kese, kad slikam ostavim u jedan deo ormara, pa zbog mesta čekam da se to proda da imam mesta za novu, ali evo prodaja ne ide nikako pa ću morati da "načnem" još neku vakum kesu😅
> Te slikaj lepše, te nek je opeglano, tek prilagodi cenu ne znam 😃 mislim da ni jeftino ne ide, ni lepa slika ne pali🤷🏻♀️
> Još poštarine poskupela ihh, ne znam koji razlog je pravi..
> Probaću još koji dan ili ću dići ruke, baš me ovo opteretilo.
> Iskreno onako jesi sta prodala i koliko ti je trebalo vremena za prvu prodaju? 😄
Prodala sam nekih 15ak predmeta za 2 meseca koliko sam ovde, mnogo više kupila. Ne mogu da se setim za prvu prodaju, možda nekih nedelju dana.
Mislim da je I kupovina bitan faktor, zbog utisaka.
Mislim da ne bi trebalo da odustaješ, postavljaj stvari kad imaš vremena i volje i proveravaj poruke, možda neko naleti i kupi nešto, ne možeš ni da siliš stvari.
Meni niko ništa nije kupio preko deset dana i u poslednja 2 sam prodala 2 torbe, tako da, desi se 😄
Najbolje da imaš neki opušten pristup, ako ti svakako stoje stvari kući nek stoje i ovde , pa šta bude🤷♀️
Iskreno ako meni nešto treba, u stanju sam da pregledam ceo sajt da nadjem, moguće da ima još takvih kojima će baš nešto što ti imaš u ponudi trebati. 🙃
> katjas_closet:
> > Her_Fashion:
> > Isti problem je kod svih očigledno.
> > Što se pratilaca tiče, ne znam koju funkciju to ima uopšte. Bilo bi logično da postoji neki "prozor" kao "omiljeni" gde možete videti nove predmete članova koje pratite, ali s obzirom da to ne postoji, sve I da Vas 500 ljudi prati, opet moraju sa namerom da otvore Vaš profil i pogledaju.
> > Slažem se sa većinom ovde, jedini način je da se izbacuju često novi predmeti pa Vas možda neko I primeti.
> > Ja npr. ne radim to dovoljno, jer mi je odeća koju ne nosim spakovana u vakum kese, kad slikam ostavim u jedan deo ormara, pa zbog mesta čekam da se to proda da imam mesta za novu, ali evo prodaja ne ide nikako pa ću morati da "načnem" još neku vakum kesu😅
> Te slikaj lepše, te nek je opeglano, tek prilagodi cenu ne znam 😃 mislim da ni jeftino ne ide, ni lepa slika ne pali🤷🏻♀️
> Još poštarine poskupela ihh, ne znam koji razlog je pravi..
> Probaću još koji dan ili ću dići ruke, baš me ovo opteretilo.
> Iskreno onako jesi sta prodala i koliko ti je trebalo vremena za prvu prodaju? 😄
Prodala sam nekih 15ak predmeta za 2 meseca koliko sam ovde, mnogo više kupila. Ne mogu da se setim za prvu prodaju, možda nekih nedelju dana.
Mislim da je I kupovina bitan faktor, zbog utisaka.
Mislim da ne bi trebalo da odustaješ, postavljaj stvari kad imaš vremena i volje i proveravaj poruke, možda neko naleti i kupi nešto, ne možeš ni da siliš stvari.
Meni niko ništa nije kupio preko deset dana i u poslednja 2 sam prodala 2 torbe, tako da, desi se 😄
Najbolje da imaš neki opušten pristup, ako ti svakako stoje stvari kući nek stoje i ovde , pa šta bude🤷♀️
Iskreno ako meni nešto treba, u stanju sam da pregledam ceo sajt da nadjem, moguće da ima još takvih kojima će baš nešto što ti imaš u ponudi trebati. 🙃