Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Podforumi u raspadu

Iako je to bilo prisutno i ranije, u poslednje vreme više niko ne gleda gde šta objavljuje, samo da objavi ono što je naumio. Mislim da su podforumi izgubili svoju svrhu ako se dozvoljava da svako stavlja gde šta hoće i nasuprot pravilima podforuma. U aukcijama su rasprodaje (zapravo rasprodaje su svuda!), u potražnji se traže kupci itd, nastavite niz. Da ne spominjemo navalu tema o koka kolinim kodovima kad god krene sezona skupljanja čepova. Da li neko prati stanje na forumu, briše suvišne teme i obaveštava članove o ovakvim ispadima? Forum ovog sajta je jedna od najboljih njegovih karakteristika, ako ne i potpuno originalan u poređenju sa drugim sajtovima za prodaju, ne dozvolimo da se raspadne
2023 03 28
> darkacademia: > Iako je to bilo prisutno i ranije, u poslednje vreme više niko ne gleda gde šta objavljuje, samo da objavi ono što je naumio. Mislim da su podforumi izgubili svoju svrhu ako se dozvoljava da svako stavlja gde šta hoće i nasuprot pravilima podforuma. U aukcijama su rasprodaje (zapravo rasprodaje su svuda!), u potražnji se traže kupci itd, nastavite niz. Da ne spominjemo navalu tema o koka kolinim kodovima kad god krene sezona skupljanja čepova. > Da li neko prati stanje na forumu, briše suvišne teme i obaveštava članove o ovakvim ispadima? Forum ovog sajta je jedna od najboljih njegovih karakteristika, ako ne i potpuno originalan u poređenju sa drugim sajtovima za prodaju, ne dozvolimo da se raspadne
2023 03 28
I meni je jako sumorno kad uđem ovde, više mi ne daje nikakav užitak. Generalno ništa zanimljivo, samo neke prevare i samoreklame
2023 03 28
Bravo. Nemaju podforumi uglavnom nikakvog smisla. Posle par poruka tema se potpuno ignoriše i svako piše svoje. Očigledno niko od admina ne gleda i ne prati pa je zato sve i izgubilo smisao.
2023 03 28
Manje vise to - ali sta je sa ovim clanicama sto izbacuju djubre i zatpavaju sajt - sa GUESS peta istrosena - slokice fale -cena minimalna - slika uzas- Kozna jakna -Eko koza - malo je pocela da se ljusti 1500 din cena minimalna ... cipele nove - pocele da se ljuste od stajanja ... ( ne znam samo kako ih ne mrzi da slikaju to djubre od odece - jos uvale nekome ).. To je za raspravu - a cemu ti kodovi sluze i zasto su na ovom sajtu ? Moze li neko da mi objasni ... Hvala ....
2023 03 28
Moram da primetim da su u potforumu "Trazim" obrisane sve teme vezane za kodove od koka kole, fante, maxi nalepnice i sl. Takodje mi je zabrinjavajuca cinjenica da clanice razmenjuju utiske zarad 1 koda sa čepa od soka. Nije ni cudo sto ima toliko prevaranata sa pozitivnim utiscima. Da ne idem predaleko, kad god sam otvorila temu za potraznjom odredjenog komada garederobe (jasno napisana boja, dezen, velicina, kroj, novcani fond...) 90% ponudjenih stvari nije imalo veze za naznacenim. Pitam se da l su nepismene ili bezobrazne. Dalje, pre se moglo nesto nauciti, saznati, procitati razna iskustva, zabaviti se.. Da se ne uvrede mladje clanice (ne po stazu na sajtu, vec bas po godinama) ali mi se nekad cini da ima mnogo komentatora <20 god, te mi teme nemaju neku težinu.
2023 03 28
> darkacademia: > Iako je to bilo prisutno i ranije, u poslednje vreme više niko ne gleda gde šta objavljuje, samo da objavi ono što je naumio. Mislim da su podforumi izgubili svoju svrhu ako se dozvoljava da svako stavlja gde šta hoće i nasuprot pravilima podforuma. U aukcijama su rasprodaje (zapravo rasprodaje su svuda!), u potražnji se traže kupci itd, nastavite niz. Da ne spominjemo navalu tema o koka kolinim kodovima kad god krene sezona skupljanja čepova. > Da li neko prati stanje na forumu, briše suvišne teme i obaveštava članove o ovakvim ispadima? Forum ovog sajta je jedna od najboljih njegovih karakteristika, ako ne i potpuno originalan u poređenju sa drugim sajtovima za prodaju, ne dozvolimo da se raspadne - " Inflacija "Ovde su vise da prodaju - ne da se druze ... zato forumima i NE sluze ... Reklamiraju se zato sto im nije do druzenja vec do prodaje ... nista tu nema nejasno ... Nije izgubio smisao - nego se bore da zarade ... Pricaju svoje price 5 komada za 1000 din - i tome sl .. sajt je posatao pijaca ...
2023 03 28
> Milica9933: > Moram da primetim da su u potforumu "Trazim" obrisane sve teme vezane za kodove od koka kole, fante, maxi nalepnice i sl. > Takodje mi je zabrinjavajuca cinjenica da clanice razmenjuju utiske zarad 1 koda sa čepa od soka. Nije ni cudo sto ima toliko prevaranata sa pozitivnim utiscima. > Da ne idem predaleko, kad god sam otvorila temu za potraznjom odredjenog komada garederobe (jasno napisana boja, dezen, velicina, kroj, novcani fond...) 90% ponudjenih stvari nije imalo veze za naznacenim. Pitam se da l su nepismene ili bezobrazne. > Dalje, pre se moglo nesto nauciti, saznati, procitati razna iskustva, zabaviti se.. > Da se ne uvrede mladje clanice (ne po stazu na sajtu, vec bas po godinama) ali mi se nekad cini da ima mnogo komentatora <20 god, te mi teme nemaju neku težinu. > izvinite sta taj KOD radi na ovom sajtu ?!- AKo sam razumela - znaci dobija utisak - a kod jel dobija gratis ili mora da plati ..kod za razmenu .. - ....nisam u toku .. stvarno mi nije jasno ..
2023 03 28
> izvinite sta taj KOD radi na ovom sajtu ?!- AKo sam razumela - znaci dobija utisak - a kod jel dobija gratis ili mora da plati ..kod za razmenu .. - ....nisam u toku .. stvarno mi nije jasno .. Nagradna igra je u pitanju. Imate na zvanicnom sajtu oglašivača. Kod se nalazi ispod zatvarača soka. Potforum "Trazim" sluzi iskljucivo za kupovinu, a clanice traze razmene; takodje svakodnevno otvaraju teme kako skupljaju kodove i uzvracaju utiscima (nedozvoljeno). Tako pojedine clanice imaju brdo pozitivnih utisaka nevezanih za kupoprodaju (ne priznajem jer nema objavljivanja oglasa, opisa stanja predmeta, pakovanja, slanja, placanja postarine i prijema paketa). Poenta, brzi utisci su odlicni za prevarante.
2023 03 28
> Milica9933: > > izvinite sta taj KOD radi na ovom sajtu ?!- AKo sam razumela - znaci dobija utisak - a kod jel dobija gratis ili mora da plati ..kod za razmenu .. - ....nisam u toku .. stvarno mi nije jasno .. > Nagradna igra je u pitanju. Imate na zvanicnom sajtu oglašivača. Kod se nalazi ispod zatvarača soka. > Potforum "Trazim" sluzi iskljucivo za kupovinu, a clanice traze razmene; takodje svakodnevno otvaraju teme kako skupljaju kodove i uzvracaju utiscima (nedozvoljeno). > Tako pojedine clanice imaju brdo pozitivnih utisaka nevezanih za kupoprodaju (ne priznajem jer nema objavljivanja oglasa, opisa stanja predmeta, pakovanja, slanja, placanja postarine i prijema paketa). > Poenta, brzi utisci su odlicni za prevarante. Ovom sajtu mnogo treba da se osigura - iskreno ... Prvo sto treba da urade je mogucnost blokiranja clanova - ja sve saljem u otpad - ali to je ne sprecava da se opet javi sa glupim pitanjima ... Sto se tice tih kodova - to je cista zloupptreba - takva oglasavanja treba iskljuciti iz svake teme i kraj ...
2023 03 28
> Milica9933: > > izvinite sta taj KOD radi na ovom sajtu ?!- AKo sam razumela - znaci dobija utisak - a kod jel dobija gratis ili mora da plati ..kod za razmenu .. - ....nisam u toku .. stvarno mi nije jasno .. > Nagradna igra je u pitanju. Imate na zvanicnom sajtu oglašivača. Kod se nalazi ispod zatvarača soka. > Potforum "Trazim" sluzi iskljucivo za kupovinu, a clanice traze razmene; takodje svakodnevno otvaraju teme kako skupljaju kodove i uzvracaju utiscima (nedozvoljeno). > Tako pojedine clanice imaju brdo pozitivnih utisaka nevezanih za kupoprodaju (ne priznajem jer nema objavljivanja oglasa, opisa stanja predmeta, pakovanja, slanja, placanja postarine i prijema paketa). > Poenta, brzi utisci su odlicni za prevarante. Hvala ..nisam znala da se i time sluze ..ovde je klik aplikacija - sada kodovi ... znaci borba za opstanak ...tesko nama ...ccc...
2023 03 28
Smatram da treba da naprave isto kao i za linkove. Kad postaviš link, ne da ti da objaviš komentar ili pošalješ poruku. Čim se napise "coca cola" Ili "kod" ili "zatvarač" i slične reči koje se stalno koriste za tu nagradnu igru, da ne može da se objavi komentar ili pusti poruka. Što je mnogo, mnogo je, a krše pravila sajta jer daju utiske bez saradnje. Kad traže kupce u podforumu potražnje mi je žalosno. Zar smo toliko očajni da prodamo neku sitnicu za male pare koje nam nikako neće promeniti život?
2023 03 29
Dugo nisam bila na Krpicama, prvo me iznenadilo to sto je forum maltene zamro. Nema nikakvih promena danima... A tu sto u poforumu trazi kupca sam i ja videla, za povracanje. Iskreno, cesto sam otvarala teme na 'Trazim'samo da vidim kakve sve nebuloze nude, koliko god se kupac trudio da bude precizan u opisu onog sto trazi: Kupac: "Trazim plavi sako iz Bershke kao na slici, bas taj, ne drugi brend, ne druga boja, bas ovakav, samo XS." (ne) Potencijalni prodavac:" Imam ja Zara cvetni sako, L velicina, pogledajte i ostalu ponudu na mom profilu."
2023 03 29