Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Frizer Niš

Zdravo devojke 🤗 da li neko ima preporuku za dobrog frizera u Nišu? Već par godina se farbam u bakarno. Godinama sam išla u Branko tim, ali nikad nisam bila potpuno zadovoljna. Poslednji put su mi izuzetno loše odradili koren
2023 03 29
> boutique212: > Zdravo devojke 🤗 da li neko ima preporuku za dobrog frizera u Nišu? Već par godina se farbam u bakarno. Godinama sam išla u Branko tim, ali nikad nisam bila potpuno zadovoljna. Poslednji put su mi izuzetno loše odradili koren i našla sam drugi salon. Išla sam kod frizerke u salonu kod Saleta, lepo rade, ali je teško zakazati. Zbog posla teško mi je da znam raspored više od nedelju dana unapred i često menjam smene. Želela bih da probam još neki salon, jer već dve nedelje ne mogu dobiti termin. Da li neko ima preporuku za neki frizerski salon kod nas? Ili antipreporuku, gde definitivno ne treba ići 😅
2023 03 29
Ne znam, ja sam davno prestala da idem kad sam shvatila da sve to što tamo debelo plaćam mogu i kod kuće i bukvalno isto izgleda. Igrom slučaja se farbam takođe u bakarnu boju, nijansa 7.7, uvek ispadne kako treba. Zadnji put sam kod frizera išla pre 2 godine, da bi mi skraćivanje oštećenih krajeva naplatili 2000din, a ništa nisu skinuli. Sad i to radim sama i bolje izgledam. Uz malo jutjuba, bez problema i šišanje i farbanje. Samo sa šiškama i platinasto plavom ne bih eksperimentisala :P
2023 03 29
> boutique212: > > boutique212: > > Zdravo devojke 🤗 da li neko ima preporuku za dobrog frizera u Nišu? Već par godina se farbam u bakarno. Godinama sam išla u Branko tim, ali nikad nisam bila potpuno zadovoljna. Poslednji put su mi izuzetno loše odradili koren i našla sam drugi salon. Išla sam kod frizerke u salonu kod Saleta, lepo rade, ali je teško zakazati. Zbog posla teško mi je da znam raspored više od nedelju dana unapred i često menjam smene. Želela bih da probam još neki salon, jer već dve nedelje ne mogu dobiti termin. > Da li neko ima preporuku za neki frizerski salon kod nas? Ili antipreporuku, gde definitivno ne treba ići 😅 Antipreporuka Selfie salon definitivno. Na slikama sve to deluje super, kontam da su dosta preradjene slike. Isto je i sa frizurama i sa šminkom. Moje lično iskustvo je da sam bila na skidanje crne farbe i želela sam smedju boju, dakle smedju, tamno smedju/ srednje smedju, ja sam nakon njihovog skidanja bila potpuno plava i tako pustena kuci. Predugo držan skidač, nakon toga sam odlazila da me srede i ofarbaju u normalnu smedju boju što se nikad nije desilo. Bukvalno sam se sama ofarbala i ispalo je super. Ali dzaba jer mi je kosa otpala nakon njihovog skidanja boje neironično. 2/3 kose mi se skratilo i otpalo. Sada moram da nosim nadogradnju Zaobilaziti u širokom luku. Nemoj da vas varaju lepe slike na mrežama
2023 03 30
> Krpica66666: > > boutique212: > > > boutique212: > > > Zdravo devojke 🤗 da li neko ima preporuku za dobrog frizera u Nišu? Već par godina se farbam u bakarno. Godinama sam išla u Branko tim, ali nikad nisam bila potpuno zadovoljna. Poslednji put su mi izuzetno loše odradili koren i našla sam drugi salon. Išla sam kod frizerke u salonu kod Saleta, lepo rade, ali je teško zakazati. Zbog posla teško mi je da znam raspored više od nedelju dana unapred i često menjam smene. Želela bih da probam još neki salon, jer već dve nedelje ne mogu dobiti termin. > > Da li neko ima preporuku za neki frizerski salon kod nas? Ili antipreporuku, gde definitivno ne treba ići 😅 > Antipreporuka Selfie salon definitivno. Na slikama sve to deluje super, kontam da su dosta preradjene slike. Isto je i sa frizurama i sa šminkom. > Moje lično iskustvo je da sam bila na skidanje crne farbe i želela sam smedju boju, dakle smedju, tamno smedju/ srednje smedju, ja sam nakon njihovog skidanja bila potpuno plava i tako pustena kuci. Predugo držan skidač, nakon toga sam odlazila da me srede i ofarbaju u normalnu smedju boju što se nikad nije desilo. Bukvalno sam se sama ofarbala i ispalo je super. Ali dzaba jer mi je kosa otpala nakon njihovog skidanja boje neironično. 2/3 kose mi se skratilo i otpalo. Sada moram da nosim nadogradnju > Zaobilaziti u širokom luku. Nemoj da vas varaju lepe slike na mrežama, sve je samo šminka... I da ne govorim uopste što se frizerke prave previse pametne, npr pokazes sliku da zeliš blage talase, jasno se vidi da su talasi samo na donjoj polovini kose. Ona krene da izvija od korena i to na kraju lici na mokre lokne. I vidim sta radi i kazem ne zelim lokne od vrha glave zelim blage talase od polovine kose. Ona kaze mora to tako🤣 ne zelis da znas na sta lici "mora to tako". Posle prepravlja i fenira i menja kad skonta sta je uradila. Ma blagi uzas.
2023 03 30
Za frizure definitivno “Oxiloxi”, evo kako su meni napravili talase ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6ab55f453fab5e6161c002e9bb0e53f6.jpg)
2023 03 30
> darkacademia: > Ne znam, ja sam davno prestala da idem kad sam shvatila da sve to što tamo debelo plaćam mogu i kod kuće i bukvalno isto izgleda. Igrom slučaja se farbam takođe u bakarnu boju, nijansa 7.7, uvek ispadne kako treba. > Zadnji put sam kod frizera išla pre 2 godine, da bi mi skraćivanje oštećenih krajeva naplatili 2000din, a ništa nisu skinuli. Sad i to radim sama i bolje izgledam. Uz malo jutjuba, bez problema i šišanje i farbanje. Samo sa šiškama i platinasto plavom ne bih eksperimentisala :P To zvuči kao dobra ideja, ali sam previše opsednuta svojom kosom da bih se osudila sama da je diram. Ali me nerviraju frizeri, jer ne žele da slušaju. Najlepšu boju sam imala kad sam bila kod nekog Turčina u Antaliji, a čovek nije ni govorio engleski 😅 ja mu pokazala sliku, on reko tamam i bilo je super. Meni se svidjaju šestice i on je jedini koji mi je dobio željenu nijansu, trenutno mi je lepa, ali nekako više kao neka bakarno plava boja. A i ne mogu da dobijem termin u neko dogledno vreme 🙃 Lepo je, ali posle Turčina sam stroga
2023 03 31
> akica45: > Za frizure definitivno “Oxiloxi”, evo kako su meni napravili talase ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6ab55f453fab5e6161c002e9bb0e53f6.jpg) Ovo je strašno, bolje talase dobijem od obične pletenice
2023 03 31
> Krpica66666: > > boutique212: > > > boutique212: > > > Zdravo devojke 🤗 da li neko ima preporuku za dobrog frizera u Nišu? Već par godina se farbam u bakarno. Godinama sam išla u Branko tim, ali nikad nisam bila potpuno zadovoljna. Poslednji put su mi izuzetno loše odradili koren i našla sam drugi salon. Išla sam kod frizerke u salonu kod Saleta, lepo rade, ali je teško zakazati. Zbog posla teško mi je da znam raspored više od nedelju dana unapred i često menjam smene. Želela bih da probam još neki salon, jer već dve nedelje ne mogu dobiti termin. > > Da li neko ima preporuku za neki frizerski salon kod nas? Ili antipreporuku, gde definitivno ne treba ići 😅 > Antipreporuka Selfie salon definitivno. Na slikama sve to deluje super, kontam da su dosta preradjene slike. Isto je i sa frizurama i sa šminkom. > Moje lično iskustvo je da sam bila na skidanje crne farbe i želela sam smedju boju, dakle smedju, tamno smedju/ srednje smedju, ja sam nakon njihovog skidanja bila potpuno plava i tako pustena kuci. Predugo držan skidač, nakon toga sam odlazila da me srede i ofarbaju u normalnu smedju boju što se nikad nije desilo. Bukvalno sam se sama ofarbala i ispalo je super. Ali dzaba jer mi je kosa otpala nakon njihovog skidanja boje neironično. 2/3 kose mi se skratilo i otpalo. Sada moram da nosim nadogradnju > Zaobilaziti u širokom luku. Nemoj da vas varaju lepe slike na mrežama Užasno 🙂 ovo je razlog zašto se plašim da idem kod frizera i kozmetičara. Ne znam da li je to samo moje viđenje, ali u poslednjih par godina sve su gore i gore usluge. Zaista mi dodje da idem na kurseve da sama naučim te neke gluposti koje su mi potrebne. Čak i provereni saloni nemaju više tu neku garanciju. Ja sam tokom čitave srednje išla u Medeju dok mi nisu zeznuli rezervaciju i stavili kod neke devojke koja ne ume da čupa obrve. Iskreno, to nije neka filozofija. Od tog iskustva, sama sredjujem obrve
2023 03 31
> Krpica66666: > > boutique212: > > > boutique212: > > > Zdravo devojke 🤗 da li neko ima preporuku za dobrog frizera u Nišu? Već par godina se farbam u bakarno. Godinama sam išla u Branko tim, ali nikad nisam bila potpuno zadovoljna. Poslednji put su mi izuzetno loše odradili koren i našla sam drugi salon. Išla sam kod frizerke u salonu kod Saleta, lepo rade, ali je teško zakazati. Zbog posla teško mi je da znam raspored više od nedelju dana unapred i često menjam smene. Želela bih da probam još neki salon, jer već dve nedelje ne mogu dobiti termin. > > Da li neko ima preporuku za neki frizerski salon kod nas? Ili antipreporuku, gde definitivno ne treba ići 😅 > Antipreporuka Selfie salon definitivno. Na slikama sve to deluje super, kontam da su dosta preradjene slike. Isto je i sa frizurama i sa šminkom. > Moje lično iskustvo je da sam bila na skidanje crne farbe i želela sam smedju boju, dakle smedju, tamno smedju/ srednje smedju, ja sam nakon njihovog skidanja bila potpuno plava i tako pustena kuci. Predugo držan skidač, nakon toga sam odlazila da me srede i ofarbaju u normalnu smedju boju što se nikad nije desilo. Bukvalno sam se sama ofarbala i ispalo je super. Ali dzaba jer mi je kosa otpala nakon njihovog skidanja boje neironično. 2/3 kose mi se skratilo i otpalo. Sada moram da nosim nadogradnju > Zaobilaziti u širokom luku. Nemoj da vas varaju lepe slike na mrežama Užasno 🙂 ovo je razlog zašto se plašim da idem kod frizera i kozmetičara. Ne znam da li je to samo moje viđenje, ali u poslednjih par godina sve su gore i gore usluge. Zaista mi dodje da idem na kurseve da sama naučim te neke gluposti koje su mi potrebne. Čak i provereni saloni nemaju više tu neku garanciju. Ja sam tokom čitave srednje išla u Medeju dok mi nisu zeznuli rezervaciju i stavili kod neke devojke koja ne ume da čupa obrve. Iskreno, to nije neka filozofija. Od tog iskustva, sama sredjujem obrve
2023 03 31
> boutique212: > > akica45: > > Za frizure definitivno “Oxiloxi”, evo kako su meni napravili talase ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6ab55f453fab5e6161c002e9bb0e53f6.jpg) > Ovo je strašno, bolje talase dobijem od obične pletenice Pa Vi onda napravite od obicne pletenice, sve je stvar ukusa, ja sam dobila ono sto sam trazila ☺️
2023 03 31
Isto sam u potrazi za dobrim koloristom otkako je frizerka na bolovanju zbog hemioterapije, uskoro cu trebati pramenove da osvezavam i hvata me panika, ne bih dala bas svakome u ruke da mi petlja blansem po kosi. Koren farbam Wella Kolestonom i kunem se u njega ali ga kupujem u Austriji, kod nas online je preskup. Dobre crvene nijanse imas u BlackMarathon parfimeriji, mislim da samo oni drze profesionalnu Lorvenn, odlicna je za crvenokose, koristila sam je kada sam bila crvena i radnice su uvek bile ljubazne da objasne oko nijanse. Ona mi se tada najmanje ispirala od svih crvenih. Sta se feniranja tice, zadovoljna sam salonom Fibi, tamo farbam i koren, svojom farbom. Sisam se kod Slavice, ona ne prima svakog pa ti tu treba debela preporuka ali kada te osisa to je umetnost i mirna si po 5/6 meseci, devojke kada me feniraju bas pohvale sisanje jer isfenirati te moze manje vise svako a osisati bas i ne. Za sisanje hvale i Spirka, pa ako mozes doci do njega isto neces pogresiti. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dd8006d2b446b67128fcf30a25494839.jpg)
2023 04 01
Za Selfie se slazem, htela sam isto da skidam boju pre neku godinu ali sam odustala jer su drugaricu unakazili, jos je ona bila farbana kanom, ono je bilo za plakati, izasla je zelena iz salona.
2023 04 01
> boutique212: > Zdravo devojke 🤗 da li neko ima preporuku za dobrog frizera u Nišu? Već par godina se farbam u bakarno. Godinama sam išla u Branko tim, ali nikad nisam bila potpuno zadovoljna. Poslednji put su mi izuzetno loše odradili koren Ja se šišam u ovom salonu i jako sam zadovoljna, profesionalni su i ljubazni. Koloracije doduše nisam radila, jer imam prirodnu boju kose, ali mislim da su po njima baš i poznati 🙂 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dab690899137f5e12badec073f6b8a94.jpg)
2023 04 01
Hair design vec 15 godina i prezadovoljna sam.
2023 04 01
1 2