Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel realno?

Znam da svako ima pravo da stavi koju cenu zeli, ali meni je ovo stvarno smesno. Ne znam da li se clanica sali ili je stvarno ozbiljna, sta vi mislite? Inace ne otvaram ovakve teme, ali sada sam morala ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c3ecf5246c00c12f2660d1640da22781.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/51bce4da644e4d2c763aa318dc747cb8.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dec5f2a71f942b074646a371e9f86d08.jpg)
2023 04 16
Ja stvarno polažem nade da je sprdnja, ovo je baš urnebesno iskreno 😂😂😂
2023 04 16
Ja ne mogu da se odvojim od profila 😂 malo je uflekano, ne znam da li moze da se opere, 4000 din ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8fbbdcbf38c12df8654b0bdf10337172.jpg)
2023 04 16
Verovatno je za dva decimalna mesta vise ukucala, otpisite poslednje dve cifre😂😂😂
2023 04 16
Pa za C&A ok, to je sad raritet na nasim prostorima :') PS. Sad pogledah profil, mislim da je ozbiljna. Ima 3 stranice predmeta sa full opisima i ovakvim cenama. Previse posla za šalu.
2023 04 16
Sprdnja ili ne, ljudi ovde stvarno gube kriterijume...baš više nemam živaca da 'kopam' po sajtu ne bih li našla nešto zanimljivo i povoljno, vreme je za odustajanje...
2023 04 17
Pogledala sam profil. Izgleda da još ima nade, jer nema lajkova. Inače, je zabrinjavajuće i svojevrsni fenomen, da se na ovom sajtu pre proda precenjeno, nego potcenjeno.
2023 04 17
> supergaga: > Sprdnja ili ne, ljudi ovde stvarno gube kriterijume...baš više nemam živaca da 'kopam' po sajtu ne bih li našla nešto zanimljivo i povoljno, vreme je za odustajanje... tačno tako. nikad više cene, nikad više oglasa, nikad gore ponude. preplavljeni smo garderobom iz sh koje teško da bi neko primio i na poklon, a cene nenormalne. ranije sam, kad otvorim prvu stranicu, nailazila na minimum 3 stvari koje bih kupila momentalno, to se odavno ne dešava. poslednjih par meseci pravim nekakve kompromise i završim sa garderobom koju ne nosim ni po kući.
2023 04 17
> EsBeBe: > > supergaga: > > Sprdnja ili ne, ljudi ovde stvarno gube kriterijume...baš više nemam živaca da 'kopam' po sajtu ne bih li našla nešto zanimljivo i povoljno, vreme je za odustajanje... > tačno tako. nikad više cene, nikad više oglasa, nikad gore ponude. preplavljeni smo garderobom iz sh koje teško da bi neko primio i na poklon, a cene nenormalne. ranije sam, kad otvorim prvu stranicu, nailazila na minimum 3 stvari koje bih kupila momentalno, to se odavno ne dešava. poslednjih par meseci pravim nekakve kompromise i završim sa garderobom koju ne nosim ni po kući. Slažem se. A ipak prolazi sve. Smatram da su mi cene realne, krpice kvalitetne ali sa ovakvom konkurencijom preprodavaca teško.
2023 04 17
Mozda je clanica nova ( ne znam gde se to gleda ) pa je malo stavila preterane cene, nije gledala kako se krecu kod ostalih, nego koliko ona ceni neku stvar☺️ Iskreno i ja sam takva bila kada sam otvorila profil pre par meseci, pa sam korigovala cene ubrzo kad sam videla da mi prodaja ne ide😁 ubzo posle korekcije je i prodaja krenula🤣 tako da i ovoj clanici savetujem isto😊
2023 04 17
Ma ja kad sam otvorila profil, cene su mi bile tipa 200din a stvar nova,nenosena. Sad su mi malo jace tipa 400-600 za očuvano, ali nikad nisam presla 1000din da je stvar bez etikete..Pa i one sa,budu do hiljadu. Razumem da su skočile cene i sve, ali pola sajta ima cene kao po buticima..totalno nerealno..što je najgore, prodaje se kao blesavo.. A ima i bezobraznih koji za nešto džabaleska traže sniženje, a tipa simbolična cena isplativa i sa ptt-om..
2023 04 18
> ubavkam: > Ja ne mogu da se odvojim od profila 😂 malo je uflekano, ne znam da li moze da se opere, 4000 din > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8fbbdcbf38c12df8654b0bdf10337172.jpg) E, pa to je njena fleka 😅 Nečije fleke ne vrede 😂
2023 04 19
Vazduh je postao kužan na ovom sajtu.
2023 04 19
Usput, gospođa se ne zafrkava. Poslala sam joj upit za majicu belu sa flekom (pitate se koja je jer su sve stvari sa flekama), uglavnom odgovorila mi je tako što je izmerila majicu uzduž i popreko i rekla da može oprati majicu da proba da skine fleku i javi mi da li je bilo uspešno. Uglavnom, kako je poslala još desetak slika majice videla sam da na njoj postoji bezbroj crnih mrlja, pa sam je i o tome pitala i da li bi mogla sniziti malo cenu obzirom na oštećenja. Čekam odgovor. Nije šala.
2023 04 20
> korenmilica: > Usput, gospođa se ne zafrkava. > Poslala sam joj upit za majicu belu sa flekom (pitate se koja je jer su sve stvari sa flekama), uglavnom odgovorila mi je tako što je izmerila majicu uzduž i popreko i rekla da može oprati majicu da proba da skine fleku i javi mi da li je bilo uspešno. Uglavnom, kako je poslala još desetak slika majice videla sam da na njoj postoji bezbroj crnih mrlja, pa sam je i o tome pitala i da li bi mogla sniziti malo cenu obzirom na oštećenja. > Čekam odgovor. > Nije šala. 😂😂😂 javi da li si dobila neki popust 😁
2023 04 20
1 2 3 4 5 ... 6