Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oprez! Salje unistene stvari

> srebrna: > Hit! Hit predmet, hit komentar za ciganisanje u inboksu i hit odgovor na utisak i hit opis da je ocuvano a da se na slikama vidi ostecenje a ne vidi se, hit opis veoma dobro. Veoma dobro za kontejner. > Pa sto se clanica ciganise da prodaje dronjke? > https://mojekrpice.rs/items/zene/9674790/ocuvana-crna-jakna > Ne bih da stajem na muku i sama sam kupovala i prodavala izuzetne stvari za mali i veliki novac ovde ali jakna za 250... > Doduse ja sam moju od prave koze motorku prodala za 3000 ali je svaka pa i najmanja mana bila navedena. > Bojim se da i dalje je stvar u proceni stanja predmeta cist subjektivizam, narocito kod mladjih clanica. > Makar nisi dala puno para a i ona ako vrati moyemo se nadati da je naucila lekciju. Ne treba ni da mi vraca. Uopste ne ocekujem. Kupila sam novu haljinu za 500 din sa etiketom na ovom sajtu,nove cipele za 300 dinara,I sama prodala za sitne novce I poklanjala nove stvari. Ali po ovome se vidi clanicin prostacki nacin vaspitanja. Nadam se da necu dobiti neki osip po rukama od ovih stvari. A stvari sam joj vratila postom.
2023 04 18
'Haljini ništa ne hvali.' I to dva puta napisano na isti način. Pa ne hvali, plače mi se.
2023 04 18
Cena nije nikakvo opravdanje da ne stigne onako kako je u opisu. Milion puta sam sebe pljuvala i platila bih toliko kupcu da ne pakujem i ne nosim u postu nesto... Nije to samo novac, vec ponizenje koje se dozivi kad otvoris posiljku i dobijes smece :@ Nadam se da ste i prijavili adminu. Zao mi je zbog iskustva.
2023 04 18
jezivo,sta se prodaje,nemam reci
2023 04 18
Ja sam u soku sta ljudi kace na ovaj sajt i kakvim tonom komuniciraju. Posle ovoga skroz mi je jasno zasto su clanice skepticne za predmete kojima je cena niza
2023 04 19
> AnaDjxx: > Ja sam u soku sta ljudi kace na ovaj sajt i kakvim tonom komuniciraju. Posle ovoga skroz mi je jasno zasto su clanice skepticne za predmete kojima je cena niza Najgore sto admin uopste ne reaguje na poruke,nema ga na sajtu,samo da neko ne prodje kao ja. Jer to je lanac povezan,znaci nije jedna osoba,vec par njih,a broj koji je bio na paketu je od neke zene starije koja je na Viber slici sa nekim starijim gospodinom. Strasno. I ova pozitivna ocena kod nje je verovatno od nekog njoj poznatog. Jer doticna je stavila Beograd,garderoba mi je stigla iz Smedereva,I ovo je garderoba iz kante za smece koju je neko bacio. Cime se sve ljudi bave za neku sicu.
2023 04 19
Užas E meni je ovo hit Meni u glavi nešto sto je krš ide pored kontejnera a ne na sajt za 500dinara Ja prva stavljam stvari bud zašto a kao nove Samo da bi ih neko nosio kad ja već ne nosim A onda sad vidim da možda tu i pravim grešku Jer možda devojke podrazumevaju da ima nedostatke oa je zato ta cena Skoro sam i neku bluzicu kupila za 500din Pisalo je prljavo roze- ona isprana, bila bela pa je sad u najboljem slučaju prljavo bleda i još sa dve tri sitne rupice Nisu mi jasni takvi članovi A kad sam joj rekla ostala sam bez odgovora
2023 04 19
> virrrtuoz: > Užas > E meni je ovo hit > Meni u glavi nešto sto je krš ide pored kontejnera a ne na sajt za 500dinara > Ja prva stavljam stvari bud zašto a kao nove > Samo da bi ih neko nosio kad ja već ne nosim > A onda sad vidim da možda tu i pravim grešku > Jer možda devojke podrazumevaju da ima nedostatke oa je zato ta cena > Skoro sam i neku bluzicu kupila za 500din > Pisalo je prljavo roze- ona isprana, bila bela pa je sad u najboljem slučaju prljavo bleda i još sa dve tri sitne rupice > Nisu mi jasni takvi članovi > A kad sam joj rekla ostala sam bez odgovora A tek sto smrde,to je strasno,pravo iz kontenera spakovano u kutiju od obuce I poslato... Kad sam otvorila,smrad se prosirio kucom... Morala sam prilepiti nazad kutiju i baciti u kola,odmah sam joj vratila postom nazad...
2023 04 19
Hvala adminu na reakciji... I da,pare vracene nisu.. Niti ocekujem,bar je zablokiran,da ne prevari jos nekog..
2023 04 20
Novac je jutros vracen nazad
2023 04 21
Strasno ja cim ima jednu mrvicu ostecenja bacam u kontejner ili ako je pamuk ostavim da brisem pod Mene bi bilo sramota da to tako i poklonim a kamoli da posaljem nekom Ali ima raznih !
2023 04 23
> tashicica94: > Hvala adminu na reakciji... I da,pare vracene nisu.. Niti ocekujem,bar je zablokiran,da ne prevari jos nekog.. Ne znam sta ste dobili blokiranjem tog naloga koji je imao svega 2 ocene.. Napravice novi; dok garancija da ne prevari jos nekoga ne postoji.
2023 04 23
Sa clanicom koja je ovako prosla sam saradjivala i sve je proslo super. Jako mi je zao sto si dozivela pakao. Kao sto su pstale zene napomenule novac nije merilo veruj mi ja sam od jedne clanice koja je poklanjala stvari dobila tako ocuvane i lepe bez mana zena koja je poklanjala a ne prodavala izuzetno postena i dobra zenica . To samo dokazuje vaspitanje ljudi, ako nesto ne zelis sebi zasto radis drugima?? Jako mi je zao svih prevarenih clanica 😔 mislim da je ovaj sajt kao i lalafo odavno za brisanje. Poz 😘😘😘
2023 04 25
1 2