Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li Vam se dešava…

Takodje,ceo dan pokusavam da postavim predmete,sve popunim podatke ali slike nece da ucita.
2023 05 07
Da li danas.mogu da se pstavljaju predmeti ili je problem.? Nijedna slika ne moze da se postavi
2023 05 07
I ja imam isti problem. Nece da mi ucita slike prilikom kreiranja oglasa. I tako je ceo dan vec
2023 05 07
Mislim da je kod svih to problem, valjda ce uskoro popraviti…
2023 05 08
Isti problem imam od juce
2023 05 08
Ni meni ne učitava slike. Neki bag koji admini treba da reše. Ja sam im pisala ali pišite i vi kako bi brže rešili problem 😊 Menj sajt ne radi kako treba od juče.
2023 05 08
Meni nece ni slika u inbox
2023 05 08
Ne rezervisite na duze. Ja sacekam dan-dva,ako ne uplati, skinem rezervaciju i zaboravim da postoji, ne pada mi na pamet da nekog podsecam...
2023 05 08
> Danijela234: > Rezervisala sam jednoj devojci pantalone, trebalo je da uplati posle praznika, na kraju dogovorile smo se za danas, i evo ni traga ni glasa, a redovno je aktivna. > Zašto ljudi zadržavaju, ukoliko nemaju nameru da istinski kupe, i sada sam ja u strahu, da ona slučajno ne uplati u međuvremenu, a ja taj predmet npr prodam drugome, užasno me nervira kada razmenimo podatke, i ostane na tome. Samo mi treba informacija, nikoga ne prisiljavam da kupi, ovako se samo nerviram.. Postoje uzasno neodgovorni i sebicni ljudi. Osoba sigurno nema trenutno para a hoce da "zgrabi" predmet da joj neko ne kupi ispred nosa, a kupuje vreme rezervacijom i odugovlacenjem, ili je prosto nasla nesto drugo i bas je briga da javi tamo nekoj osobi na internetu. Da li je dozvoljena negativna ocena za predmete koji su placeni i isporuceni ali da je komunikacija bila uzasna? Trenutno sam u situaciji da osobu cimam mesec dana za bluzu, napokon se javi da bi se ponovo odjavila pre vise od 24h.
2023 05 10
Kod mene i dalje nece nista da se objavi 😥 sajtu treba ozbiljna promena , mnogo cesto se dešavaju ,,kvarovi"
2023 05 11
Desilo mi se skoro i izbacilo me iz takta. Prvi put sam zelela nekome da ostavim negativan utisak al reko necu da budem taj covek vec sam napisala poruku da sam zgranuta sto me neko zavlaci sve ukupno 19. Dana… Ne znam u cemu je problem reci nisam zainteresovana, nemam sredstava itd Nego me praviti budalom> Danijela234: > Rezervisala sam jednoj devojci pantalone, trebalo je da uplati posle praznika, na kraju dogovorile smo se za danas, i evo ni traga ni glasa, a redovno je aktivna. > Zašto ljudi zadržavaju, ukoliko nemaju nameru da istinski kupe, i sada sam ja u strahu, da ona slučajno ne uplati u međuvremenu, a ja taj predmet npr prodam drugome, užasno me nervira kada razmenimo podatke, i ostane na tome. Samo mi treba informacija, nikoga ne prisiljavam da kupi, ovako se samo nerviram.. > A, evo još jedne situacije, prodala sam takođe jedan predmet skoro, ženi je odgovarala uplata, ja rekla šaljem sutradan, posle njene poruke da će uplatiti tog dana ujutru, ja naravno, vodeći se utiscima, i time što ne idem stalno do grada i gledam da ispoštujem i pošaljem uvek na vreme, pošaljem tog dana, i vidim nema uplate(nije moj racun, ne mogu odmah da vidim), dva dana saljem poruke, na kraju pustim na br i zena odgovara, u fazonu, mislila sam da sam platila…ne razumem sta je sa ljudima..
2023 05 11
> HauteCouture20: > Desilo mi se skoro i izbacilo me iz takta. > Prvi put sam zelela nekome da ostavim negativan utisak al reko necu da budem taj covek vec sam napisala poruku da sam zgranuta sto me neko zavlaci sve ukupno 19. Dana… > Ne znam u cemu je problem reci nisam zainteresovana, nemam sredstava itd > Nego me praviti budalom> Danijela234: > > Rezervisala sam jednoj devojci pantalone, trebalo je da uplati posle praznika, na kraju dogovorile smo se za danas, i evo ni traga ni glasa, a redovno je aktivna. > > Zašto ljudi zadržavaju, ukoliko nemaju nameru da istinski kupe, i sada sam ja u strahu, da ona slučajno ne uplati u međuvremenu, a ja taj predmet npr prodam drugome, užasno me nervira kada razmenimo podatke, i ostane na tome. Samo mi treba informacija, nikoga ne prisiljavam da kupi, ovako se samo nerviram.. > > A, evo još jedne situacije, prodala sam takođe jedan predmet skoro, ženi je odgovarala uplata, ja rekla šaljem sutradan, posle njene poruke da će uplatiti tog dana ujutru, ja naravno, vodeći se utiscima, i time što ne idem stalno do grada i gledam da ispoštujem i pošaljem uvek na vreme, pošaljem tog dana, i vidim nema uplate(nije moj racun, ne mogu odmah da vidim), dva dana saljem poruke, na kraju pustim na br i zena odgovara, u fazonu, mislila sam da sam platila…ne razumem sta je sa ljudima.. Apsolutno, i da je rekla trenutno nemam sredstava, rekla bih, okej, cuvam i dalje, u slucaju da Vam se bas dopada predmet… Ako mi je hitna prodaja, izvinila bih se i prodala drugome, samo trazim informaciju, a ne ignorisanje, to me uzasava. I opet imam takvu situaciju, ne volim sto ostavim racun, i sto su mo vezane ruke da prodam drugome, jer strahujem da ce ta osoba uplatiti i naljutiti se, a nije ispostovala dogovor, ne javlja se i sl.
2023 05 12
> Danijela234: > Apsolutno, i da je rekla trenutno nemam sredstava, rekla bih, okej, cuvam i dalje, u slucaju da Vam se bas dopada predmet… Ako mi je hitna prodaja, izvinila bih se i prodala drugome, samo trazim informaciju, a ne ignorisanje, to me uzasava. I opet imam takvu situaciju, ne volim sto ostavim racun, i sto su mo vezane ruke da prodam drugome, jer strahujem da ce ta osoba uplatiti i naljutiti se, a nije ispostovala dogovor, ne javlja se i sl. Danas videh ovo na jednom profilu i dodala sam i na svoj. "Vreme za uplatu je 24h (osim ako se ne dogovorimo drugacije), posle toga smatram da ste odustali od kupovine." Mozda resenje za ubuduce :)
2023 05 13
1 2