Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ivet shop?

Da li je neko poručivao sa te stranice?
2023 05 07
Ja jesam jedne patofne, mislim na one cizme, i stigle su tanke kao papir😂međutim drugarica ima njihovu haljinu i stvarno je ok. Sve zavisi kako ti se padne, rizik kao i svuda
2023 05 07
I ja bih poručila haljinu. Ne znam da li su im veličine ok? Koliko se čeka na isporuku?
2023 05 07
Moji ukućani i ja smo dosta poručivali sa tog sajta, može i da se zameni predmet ukoliko ne odgovara. Međutim, veličine su im malo drugačije, imaju tabelu sa veličinama, ali nije uvek baš tako kako piše.
2023 05 07
ODLICNI I KOREKTNI.
2023 05 07
Moja tetka je narucila majicu xxl i stigla realna za m
2023 05 07
Ivet jednom i nikad vise. Jedno veliko NE od mene
2023 05 07
Obavezno čitajte materijal!!!!!
2023 05 07
> afrodita40: > ODLICNI I KOREKTNI. Slažem se..
2023 05 07
Ja sam porucila haljinu, stigla je dva meseca kasnije kad sam vec i zaboravila na nju. Bila je solidna. I kad narucis sa Zare nekad ti stigne ok stvar, nekad stigne poliestercina neka teska, nekad stigne uflekano puderom, nekad pocepano ili da fali dugme kao sto je meni jednom, a nekad bude sve savrseno. Isto i sa Ali expresa nekad ti stigne brutalna stvar a nekad nesto sto ni za po kuci ne mozes nositi. Mislim da je rizik gde god se narucuje online, i toga treba da budemo svesni. Mislim naravno na socijalne butike sa povoljnijom garderobom, ne verujem da bi neka velika marka sebi dozvolila greske... 🤷🏽‍♀️
2023 05 08
I ja sam porucila haljinu koja je na slici izgledala bozanstvena platila sam je 3900 sa postarinom kada je stigla jeste to ta haljina ali materijal tanak nikakvi ni nalika kao na slici ne vredi toliko para iskreno😵‍💫
2023 05 08
Ja sam prezadovoljna, mozda je slucajnost, prvi put . U pitanju je pareo haljina za plazu, jeste 4000 din ali sam dobila ono sto sam zelela.Bas kao na slici. Samo pratite mere i sastav.
2023 05 09
Jednom sam se zeznula. Vidim kako njihovom modelu stoji neka super haljina i kupim je. Kada je stigla na meni izgleda otprilike ovako ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5e9da899169a7b2e7a3af9a4195fcffc.jpg) ..naucila sam da treba procitati i onaj deo da je njihov model visine 180 i nosi S velicinu tako da je to sto je njoj do kolena i super joj stoji, meni sislo do clanaka :)
2023 05 10