Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li se na ovaj nacin reklamiraju?

Vise puta sam od ove iste clanice dobila upit zelim i nakon mog odgovara se ne javlja. Razumela bih da je u pitanju neko sa malo utisaka, ali clanica ima preko 100 utisaka. Moze da pritisne jednom slucajno, ali konstantno mesecima ne verujem. Ne shvatam sta joj to znaci. Sta mislite, da li se reklamiraju na taj nacin? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7bee99c5220eb9bbef87c1c5319e95d7.jpg)
2023 05 09
Definitivno je to 😄 drugog objasnjenja jednostavno nema
2023 05 10
Do juče sam mislila isto, sve dok mi se prvi put nije dogodilo da slučajno kliknem to dugme i pošaljem poruku. Znate kako na sajtu kad ugasite jednu reklamu izađu 60 drugih, i kad god učitate novu stranicu ona se pomeri gore-dole posle par sekundi, tako da šta god da mislite da ste kliknuli, otvori se nešto drugo. Plus čekanje dok sajt odreaguje na svaki klik. Ovo je posebno problematično na telefonu. Tako da verujem da članice uglavnom greškom šalju ove poruke, verovatno i ne primete dok im ne odgovorite, pa im bude glupo da objašnjavaju. Naravno, ima i drugih motiva, ali ovo je nekako najverovatnije.
2023 05 10
Meni se desilo od dve članice sa pozitivnim utiscima, jedna je možda 3x kliknula u razmacima od nekoliko dana i nakon mog pitanja svaki put istog, da li želi da kupi, naravno da od odgovora ništa 😁 a druga mislim da je 5 ili 6 puta u razmacima slala zahteve da želi predmete, i samo je jednom odgovorila da želi i podatke nikad ostavila nije. Ja sam stekla utisak da me zeza ili je možda profil hakovan, tako da više neću odgovarati na njene upite 😒
2023 05 10
> darkacademia: > Do juče sam mislila isto, sve dok mi se prvi put nije dogodilo da slučajno kliknem to dugme i pošaljem poruku. Znate kako na sajtu kad ugasite jednu reklamu izađu 60 drugih, i kad god učitate novu stranicu ona se pomeri gore-dole posle par sekundi, tako da šta god da mislite da ste kliknuli, otvori se nešto drugo. Plus čekanje dok sajt odreaguje na svaki klik. Ovo je posebno problematično na telefonu. Tako da verujem da članice uglavnom greškom šalju ove poruke, verovatno i ne primete dok im ne odgovorite, pa im bude glupo da objašnjavaju. Naravno, ima i drugih motiva, ali ovo je nekako najverovatnije. Pa bas slucajno jedna ista clanica svakog meseca? Nesto ne verujem 😂
2023 05 10
> darkacademia: > Do juče sam mislila isto, sve dok mi se prvi put nije dogodilo da slučajno kliknem to dugme i pošaljem poruku. Znate kako na sajtu kad ugasite jednu reklamu izađu 60 drugih, i kad god učitate novu stranicu ona se pomeri gore-dole posle par sekundi, tako da šta god da mislite da ste kliknuli, otvori se nešto drugo. Plus čekanje dok sajt odreaguje na svaki klik. Ovo je posebno problematično na telefonu. Tako da verujem da članice uglavnom greškom šalju ove poruke, verovatno i ne primete dok im ne odgovorite, pa im bude glupo da objašnjavaju. Naravno, ima i drugih motiva, ali ovo je nekako najverovatnije. I menii se to desava 😂 najvise zbog reklama
2023 05 11
> ubavkam: > > darkacademia: > > Do juče sam mislila isto, sve dok mi se prvi put nije dogodilo da slučajno kliknem to dugme i pošaljem poruku. Znate kako na sajtu kad ugasite jednu reklamu izađu 60 drugih, i kad god učitate novu stranicu ona se pomeri gore-dole posle par sekundi, tako da šta god da mislite da ste kliknuli, otvori se nešto drugo. Plus čekanje dok sajt odreaguje na svaki klik. Ovo je posebno problematično na telefonu. Tako da verujem da članice uglavnom greškom šalju ove poruke, verovatno i ne primete dok im ne odgovorite, pa im bude glupo da objašnjavaju. Naravno, ima i drugih motiva, ali ovo je nekako najverovatnije. > Pa bas slucajno jedna ista clanica svakog meseca? Nesto ne verujem 😂 Da,bilo bi malo vise slucajnosti🙃a drugo i kada se pogresi lepo se napise "izvinite greska"nije tesko.
2023 05 11
> Zlata-14: > > ubavkam: > > > darkacademia: > > > Do juče sam mislila isto, sve dok mi se prvi put nije dogodilo da slučajno kliknem to dugme i pošaljem poruku. Znate kako na sajtu kad ugasite jednu reklamu izađu 60 drugih, i kad god učitate novu stranicu ona se pomeri gore-dole posle par sekundi, tako da šta god da mislite da ste kliknuli, otvori se nešto drugo. Plus čekanje dok sajt odreaguje na svaki klik. Ovo je posebno problematično na telefonu. Tako da verujem da članice uglavnom greškom šalju ove poruke, verovatno i ne primete dok im ne odgovorite, pa im bude glupo da objašnjavaju. Naravno, ima i drugih motiva, ali ovo je nekako najverovatnije. > > Pa bas slucajno jedna ista clanica svakog meseca? Nesto ne verujem 😂 > Da,bilo bi malo vise slucajnosti🙃a drugo i kada se pogresi lepo se napise "izvinite greska"nije tesko. Bas tako.
2023 05 11
> ubavkam: > Vise puta sam od ove iste clanice dobila upit zelim i nakon mog odgovara se ne javlja. Razumela bih da je u pitanju neko sa malo utisaka, ali clanica ima preko 100 utisaka. Moze da pritisne jednom slucajno, ali konstantno mesecima ne verujem. Ne shvatam sta joj to znaci. Sta mislite, da li se reklamiraju na taj nacin? > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7bee99c5220eb9bbef87c1c5319e95d7.jpg) Meni je dugo ova clanica slala te poruke...
2023 05 16