Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Ko poručuje sa stranih sajtova?

Molim za preporuku za pouzdane žene koje poručuju garderobu sa stranih sajtova, tipa Asos, Zalando i sl...
2023 05 11
Zdravo, ja poručujem, možete mi se javiti porukom ukoliko treba nešto konkretno 💜💞
2023 06 03
> Garderobica: > Molim za preporuku za pouzdane žene koje poručuju garderobu sa stranih sajtova, tipa Asos, Zalando i sl... Pozdrav, porucujem sa stranih sajtova, javite se ako Vas nesto zanima 🥰
2023 06 11
`Treba mi preporuka odakle narucujete, kava su vam iskustva i sta se desava kad je u pitanju carina kod nas :) Hvala unapred
2023 07 27
Asos, Zalando, Shein, Adidas, Nike, AliExpress... Baš sa raznih poručujem, tako da šta god vam treba javite mi se u inbox. Uplata proizvoda ide u celosti unapred + poštarina dostave (ukoliko postoji ) za Eu. Kada stigne obaveštavam vas kada stiže proizvod u Srbiju (nema carine) i po preuzimanju možete platiti PostExpress dostavu i moju proviziju. Ne poručujem teške predmete.
2023 08 19
> HauteCouture20: > `Treba mi preporuka odakle narucujete, kava su vam iskustva i sta se desava kad je u pitanju carina kod nas :) > Hvala unapred Ja sam imala loša iskustva kada sam poručivala za Srbiju pre par godina, upravo zbog carine ali i dužeg čekanja paketa. Ne preporučujem. Najbolje je ukoliko imaš nekog u inostranstvu pa na njihovu adresu da stiže i da ti donose.
2023 08 22