Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Lazni profili i trolovi

Pozdrav dame, ne znam da li ja samo imam problem ali mesecima mi se samo javljaju članice sa lažnih profila. Najčešće traže pouzećem i ne dižu pakete.. Neke traže moje lične podatke za uplatu i kad dobiju nisu onlajn. Neke jave da žele da kupe i imaju jako providna pitanja da su trolovi i da samo provociraju.. Ako neko ima isti problem da bar napišemo koje su članice lažni profili da bar ne plaćamo poštarine
2023 05 18
Sarasarau40 Milanolady88ns ZVONCICA_STAR Ninajasmina_1 sara4673829
2023 05 18
Svi imaju takve interakcije ovde, konstantno. Lično, minimum jednom dnevno. Nemojte slati pouzećem već nakon uplate na račun i rešili ste problem što se poštarine tiče. Mislim da postavljanje profila na forumu ništa ne rešava jer niko neće čitati 500 stranica foruma svaki put kad stigne poruka. 🤷‍♀️
2023 05 18
Da,to je cesta pojava ovde traze da im spustite cenu,pa da uplate i vise se ne jave.
2023 05 18
Ista stvar i kod mene.
2023 05 18
Ali meni nije jasno kakva je korist od toga? Zloba, bolest , sta je to
2023 05 18
> SkupocaKao: > Ali meni nije jasno kakva je korist od toga? > Zloba, bolest , sta je to To je nemanje mozga... Eto ja sam pokušala da budem fina, pa da napišem to na lep način. 🤷 Skoro svaki dan po neki upit, a da pritom nisu pročitale uslove prodaje.. Pa onda ćaskanje o predmetu pet dana. Strasno.. Na kraju ih nema.. 😎🤣
2023 05 18
> SkupocaKao: > Ali meni nije jasno kakva je korist od toga? > Zloba, bolest , sta je to Ni meni nije jasno sta neko ima od toga da se raspituje za nesto sto ni ne namerava da kupi.. Jos ove sto poruce pouzecem pa ne dizu pakete, vidim i po ig i fb stranicama za prodaju imaju isti problem tako
2023 05 18