Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Fashion&friends

Cao jel znate kad porucim online kod fashion&friends i ne odgovara kako mogu da zamenim?
2023 05 20
Ne znam za zamenu, ali imate pravo da vratite robu u roku od 14 dana I dobijate novac nazad. Pretražite malo po njihovom sajtu, sigurno ima negde objašnjenje. Ja sam našla za odustanak od kupovine, ali ne mogu ovde da prosledim link.
2023 05 20
Ukoliko kupite online mozete dobiti povracaj novca ili zamenu ako zelite. Ako kupite u nekoj njihovoj radnji, iskljucivo mozete zameniti za nesto drugo.
2023 05 20
> ProdajaGenius: > Ukoliko kupite online mozete dobiti povracaj novca ili zamenu ako zelite. > Ako kupite u nekoj njihovoj radnji, iskljucivo mozete zameniti za nesto drugo. Po zakonu i u radnji, moraju da vrate novac
2023 05 20
Kada kupite u radnji nisu dužni da vam vrate novac. Možete pročitati taj pasus u zakonu o zaštiti potrošača koji, parafraziram, kaze: sve kupljeno VAN zvaničnih predstavnistava firme podleže opciji vraćanja novca/zamene u roku od 14 dana. S obzirom da je prodavnica njihovo zvanično mesto nisu čak ni dužni da vam zamene. Reklamacija je nešto drugo ali sve ostalo kupljeno u radnji a mali broj, ipak mi se ne svidja i slično..prodavac nije dužan ni da zameni ni da vrati novac. E, sad većina praktikuje zbog bolje prodaje da može da se menja ili negde i vrati novac..
2023 05 20
> ProdajaGenius: > Nazalost ocigledno ne. Ja nisam uspela ni na kakav nacin. > Kupite nesto u radnji, pa cete videti sta ce vam reci kada budete zeleli da vratite ili pozovite pa pitajte. Iskljucivo zamena. Tako im se moze. > Mene su razocarali tom politikom, i verovatno su jedini koji tako rade. Meni se desilo u Nsportu, ista politika. Nije mi odgovarala velicina i nisam nasla nista drugo sto mi se dopalo, i rekoh ipak bih novac nazad. Nisu hteli da vrate novac i na kraju sam zamenila za neke patike i doplatila 2-3 hiljade. :s
2023 05 20
Ako je kupljeno online, ne moze da se zameni, vec moras da ga vratis. Na sajtu ima formular koji mora da se popuni i vrati sa robom koja je kupljena. Oni urade povrat novca, a ti narucis ponovo, samo velicinu koja ti odgovara. A mozes i da ne uzmes drugu velicinu. Ja sam tako radila i nije bilo problema. Samo mora u odredjenom roku. Pise sve na sajtu, a mozes i da pozoves call centar
2023 05 21
Ja sam bas nedavno online porucila papuce, nije mi odgovarao broj, vratila sam ih, a oni su mi uplatili novac, bez ikakvih problema i u najkracem roku.
2023 05 21