Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nepreuzimanje paketa

Pre 10ak dana sam poslala paket sa otkupom jednoj članici i još uvek ga nije preuzela. Imala je 11 pozitivnih ocena i pomislila sam da neće biti nikakvih problema… Javila sam joj se pre 3 dana i pitala o čemu se radi, na šta sam dobila odgovor da je paket u pošti i da će ga preuzeti verovatno sutra, ali naravno nista od toga. Danas sam joj ponovo pustila poruku i sada se čak nije udostojila ni da odgovori već me ignoriše… Ostavljanje negativne ocene neće ništa pomoći, jer ću ja svakako plaćati duplu poštarinu ukoliko ona ne bude preuzela paket, a sve ide ka tome… Saveti??
2023 05 25
Sve sto kupujem placam unapred. Prvo zbog clanice, onda i sebe jer je kao CC najpovoljnije. Desava se i da uplatim i tih 200 din. za ptt, unapred ili kod razmena jedna drugoj i nista strasno. Ali porucivanje, ne podizanje paketa, ignorisanje, stvarno nema potrebe za tim. Sacekajte mozda i podigne paket.
2023 05 25
Paket ne morate preuzeti kada se vrati ako se ne isplati. Bezobrazno u svakom slučaju. Sreća pa je takvih slučajeva mnogo manje, a više kupaca koji normalno preuzmu ono što su poručili...
2023 05 25
U buduće više neću slati paket dok se novac prvo ne uplati na račun. Nisam imala ovakvog iskustva ranije i smatram da je jako veliki bezobrazluk i nepoštovanje. Ne vidim potrebu u takvom ponašanju niti mi je jasno. Do sada sam uvek izlazila u susret svakoj članici pitavši na koji način želi da plati kako bi njoj bilo lakše… Možda na kraju i podigne paket, ali sve mi više situacija ide u drugom smeru.
2023 05 25
> BakiNB: > Sve sto kupujem placam unapred. Prvo zbog clanice, onda i sebe jer je kao CC najpovoljnije. Desava se i da uplatim i tih 200 din. za ptt, unapred ili kod razmena jedna drugoj i nista strasno. Ali porucivanje, ne podizanje paketa, ignorisanje, stvarno nema potrebe za tim. Sacekajte mozda i podigne paket. I ja uvek plaćam unapred baš zbog te poštarine koja je mnogo više isplativija. Medjutim, prilikom prodaje uvek pitam koji način plaćanja članici više odgovara kako bih joj izašla u susret, jer nekome je lakše da plati pouzećem i ne opterećuje se skupljom poštarinom…
2023 05 25
> h_wardrobee: > > BakiNB: > > Sve sto kupujem placam unapred. Prvo zbog clanice, onda i sebe jer je kao CC najpovoljnije. Desava se i da uplatim i tih 200 din. za ptt, unapred ili kod razmena jedna drugoj i nista strasno. Ali porucivanje, ne podizanje paketa, ignorisanje, stvarno nema potrebe za tim. Sacekajte mozda i podigne paket. > I ja uvek plaćam unapred baš zbog te poštarine koja je mnogo više isplativija. Medjutim, prilikom prodaje uvek pitam koji način plaćanja članici više odgovara kako bih joj izašla u susret, jer nekome je lakše da plati pouzećem i ne opterećuje se skupljom poštarinom… U pravu ste. Ne insistiram, ali za 200 din.je zaista kao CC simbolicno i mnogo isplatljivije. Najruznije je nepodizanje paketa. Dogovor uvek postoji posle toga.
2023 05 25
Desetak dana nije ništa za neke jer preuzimaju i 19. dana. Tako da ne treba navaljivati previše, samo podsetiti s vremena na vreme. Možda i preuzme, ko zna...
2023 05 25
> DoliBlack: > Desetak dana nije ništa za neke jer preuzimaju i 19. dana. Tako da ne treba navaljivati previše, samo podsetiti s vremena na vreme. Možda i preuzme, ko zna... Ne mogu da skapiram to uopste, obicno kad kupim nesto jedva cekam da mi stigne paket, ako slucajno nisam kod kuce pa ode u postu, trcim u istu u najkracem mogucem roku.
2023 05 25
> Her_Fashion: > > DoliBlack: > > Desetak dana nije ništa za neke jer preuzimaju i 19. dana. Tako da ne treba navaljivati previše, samo podsetiti s vremena na vreme. Možda i preuzme, ko zna... > Ne mogu da skapiram to uopste, obicno kad kupim nesto jedva cekam da mi stigne paket, ako slucajno nisam kod kuce pa ode u postu, trcim u istu u najkracem mogucem roku. Isti slucaj...
2023 05 25
Za kupovinu na ovom sajtu zaista treba dobar želudac, čelični živci, visok prag tolerancije, da stres ne stvara činjenica da ste opljačkane - jer je to neminovnost ovog sajta, nikada prežaljen novac za koji me je doslovno opljačkala članica Šargarepa... Ne mogu ocenu da promenim, tada sam mislila da ovde postoji kategorija "STID"... joksss ..
2023 06 03
> h_wardrobee: > > Her_Fashion: > > > DoliBlack: > > > Desetak dana nije ništa za neke jer preuzimaju i 19. dana. Tako da ne treba navaljivati previše, samo podsetiti s vremena na vreme. Možda i preuzme, ko zna... > > Ne mogu da skapiram to uopste, obicno kad kupim nesto jedva cekam da mi stigne paket, ako slucajno nisam kod kuce pa ode u postu, trcim u istu u najkracem mogucem roku. > Isti slucaj... Identično
2023 06 03
> Her_Fashion: > > DoliBlack: > > Desetak dana nije ništa za neke jer preuzimaju i 19. dana. Tako da ne treba navaljivati previše, samo podsetiti s vremena na vreme. Možda i preuzme, ko zna... > Ne mogu da skapiram to uopste, obicno kad kupim nesto jedva cekam da mi stigne paket, ako slucajno nisam kod kuce pa ode u postu, trcim u istu u najkracem mogucem roku. Evo opet mi se desilo, mislila nikad neće preuzeti i bukvalno poslednji dan kasnije popodne preuzeto. 🤣 Totalno nejasno, ali super da se ne vraća. Svu sam nadu bila izgubila. 🤣
2023 06 03
Cao devojke, od skoro sam ovde, pa imam problem. Elem, poslala sam patike, devojka nije danas 20ti dan preuzela paket, ima sve pozitvne ocene, zato nisam trazila unapred. Zvala sam je u petak dea je zamolim da podigne, jer se menja ziro racun eurobanke, pa da me ne cima posta, bila je i fazonu dada hocu, i od tad nista, danas sam joj poslala poruku i zvala i nista, molim Vas za savet. Mislila sam da je ovde neka drugacija prica, ali ocigledno su i ovde ljudi bas uzas.
2023 07 25
Takodje porucila sam nesto, devojka mi odmah sutra sa 10x pisala kad cu preuzezi, bas je pritisak bez razloga. Najvise sam ovo otvorila misleci da je neka cil prica, a ono pakao.
2023 07 25