Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li vam se desava?

Meni nece sajt danima da ocita slike predmete,ne samo danas. Kako to resavate,ili cekate da se sajt otkoci?
2023 05 26
Ja na sajt ulazim sa kompa, tacnije dva kompa sa dve adrese i ono sto je zanimljivo je da na jednom imam taj problem a na drugom ne. Nemam pojma o cemu se radi.
2023 05 26
meni se to desava i preko telefona i kompa.jedino da pokusam sa drugog kompa da se ulogujem...
2023 05 26
> PEPEJEANS: > meni se to desava i preko telefona i kompa.jedino da pokusam sa drugog kompa da se ulogujem... Na ovom kompu, na kome sam najcesce ne mogu da otvaram slike, kod mojih kad odem je sve ok, nemam pojma da li ima veze sa mozilom i chromom mozda, posto sam ovde na mozili a tamo na chrome-u. Volela bih i ja da znam o cemu se radi, pokusajte sa drugog kompa ako mozete.
2023 05 26
Hocu, hvala na predlogu ..
2023 05 26
Pozdrav! Ne mogu vec par dana da "sacuvam" predmet koji mi se dopada i mogu da vidim samo prvu sliku, kad kliknem na ostale, ne pojavljuju se
2023 05 27
Ne znam od cega zavisi, ali meni na telefonu sve normalno radi. Logujem se preko Chrome-a...
2023 05 27
I kod mene nije radilo nista nekoliko dana a od pre sat vremena radi sve🤗
2023 05 27
Nista ne radi na telefonu
2023 05 30
Meni sve radi,ulazim preko Opere. Pre par dana nije htelo Omiljeno i šaltanje slika, a sad vidim da mi se članice javljaju preko vibera,očigledno ne radi svima inbox za poruke..
2023 05 30