Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Poklonih ja mona torbu

Pošaljem ja slike članici koja radi uslužnu.Kaze moja tetka uzima sigurno, čuvaj 10 dana. Posle 15 dana ja je pitam da li uzima, kaže uzima.. Pošalji ti, ja uplaćujem novac. Torba stoji u pošti 19 dana, da bi je podigla taj isti dan. Znači prošlo je mesec dana čekanja za tu istu torbu. Sada ne mogu da je namolim da mi uplati. Kaže uplatila, pare ne prolaze, ne slika uplatnicu. Eto neka mi je za naučiti. Pazite se žene moje, ne šaljite kao ja, na poverenje. Evo profil članice na instagramu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ff63381a6f311ea4dcbbbb5776824378.jpg)
2023 07 04
Samo 7500 mi je uzela😔
2023 07 04
> jana16: > Samo 7500 mi je uzela😔 Strasno Jana. Zao mi je. Na Ig me prate mozda preko 100 profila second hand robe. Tamo samo kupujem, doduse cerka cesce. Nismo imale lose iskustvo do sada.
2023 07 04
> ninanica: > Ne razumem... ako ste poslali postom .kako je mogla da uzme torbu iz poste a da ne plati Poslato bez otkupa, verovatno. 🤷‍♀️
2023 07 04
Imas na instagramu kucaj u pretrazivacu crna lista ima ih vise pa je prijavi ako nista drugo, i ja sam jednom slala na poverenje kad sam bila nova jos ali posle pretnje sam uspela da resim stvar sa sestrom od prevaranta navodno
2023 07 04
Nisam nikad nasla vreme da se na insta bavimprodajom niti kupovinom. Zao mi je, Jana, to je grozno. Ja i dalje verujem da ces dobiti novac, ali da ces se nacekati. Mozda postavljanje na te crne liste ubrza stvar. Srecno <3
2023 07 04