Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc, da li je prevara?

Sta vi mislite? Clanica ima 8 pozitivnih, pitala me je za razmenu, pristala sam. Juce sam joj po dogovoru poslala paket, dogovor je bio da i ona posalje juce, i od tad se vise ne javlja. Poslala sam kao cc paket, imam fore danas da odem do poste i stopiram paket. Ne znam sta da radim. Inace, meni je dala jedno prezime a clanici sa kojom je saradjivala pre drugo prezime. Sve vise mislim da je prevara.
2023 07 18
To niko ne može da zna. Neki čekaju da im stigne tuđe, pa tek onda svoje šalju, a nekad je i prevara. Možda je i poslala, ali nije javila. Ko to zna. Uradite kako mislite da treba.
2023 07 18
Ali zasto bi dala drugacije prezime? To me buni. Poslala sam joj poruku i preko telefona, ne odgovara
2023 07 18
Sve to sa prezimenom mi je čudno. Ja bih stopirala posiljku, tj. uzela bih je, dok se ne javi i ne pošalje potrvdu o slanju. Imate pravo, niste Vi krivi što se ne oglašava.😊
2023 07 18
Samo cu morati da platim duplu postarinu kada stopiram posiljku :(
2023 07 18
Pisala sam i adminu, da vidim da li da ostavim utisak kao upozorenje ili da sacekam jos malo. Strah me da juce nije prevarila jos nekog ili danas. Da nije prevarant, odgovorila bi na poruke. Ako ne ulazi na sajt, SMS je videla.
2023 07 18
Sad sam skroz zbunjena, javila mi se jos jedna devojka koja je sa njom uspesno saradjivala. Njoj je dala isto prezime kao meni. Admin mi je rekao da stopiram paket i da otvorim temu. Mozda devojka i nije prevarant, ali problem je sto moram brzo da delujem. Jer samo danas mogu da stopiram paket.
2023 07 18
Kada radim razmenu uvek prva saljem. Sto se mene tice clanica moze i da podigne paket prva. Ali to nejavljanje nije u redu, ili neodgovaranje na poruke ovde. Ne brisem ih, ko ne odgovara moze da se javi opet, ali saradnje bez. Ako niste sigurni povucite paket, bicete mirniji.
2023 07 18
Ajde sto ovde nije odgovorila, nego ni preko broja. A rekla sam joj da cu morati da stopiram paket. Napisala bi valjda nesto.
2023 07 18
> ubavkam: > Ajde sto ovde nije odgovorila, nego ni preko broja. A rekla sam joj da cu morati da stopiram paket. Napisala bi valjda nesto. To je jedino cudno. Nismo svi 24/7 na sajtu. Ali sms 99% vidi. Ako ste nesigurni povucite paket, razumem i dupli ptt ali prosto mora ako clanica ne zeli da se javi.
2023 07 18
Dogovor je dogovor. A ako ne može da se ispoštuje iz bilo kog razloga, može da se javi. Dvadeset prvi je vek, sve je na dugme, a teško je napisati poruku... Ma hajde! Ja bih stopirala paket.
2023 07 18
Javila se upravo, nije poslala paket. Jos je mene napala, da imam problem sama sa sobom, sta mi je sve napisala. Ja ne verujem da postoje ovakvi ljudi. Ni izvini nije htela da napise. U soku sam stvarno.
2023 07 18
Da li Vam je objasnila razlog ili Vam je samo postavila dijagnozu? Svašta...
2023 07 18
Radila je ceo dan, nije stigla. A samo je trebalo da pusti poruku da nije stigla da posalje. Ne ovako juce od 18h bez odgovora ni na sms... U cudu sam da neko ne kaze ni izvini, ne prizna krivicu, nego napada. Ovako me nije niko izvredjao :(
2023 07 18
Jos me je napala da joj pretim. A samo sam napisala da li si poslala paket, ako nisi idem u postu da stopiram paket
2023 07 18
1 2