Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Anketa - Kurirske službe

Iskljucivo preko Poste kao Post express ili CC paket.
2023 10 29
Isključivo Pošta
2023 11 01
Pošta
2023 11 01
Sve dame koje su kupovale kod mene insistirale su na slanju predmeta Poštom i to kao CC paket. Razumljivo-povoljna cena usluge i pouzdano što je najbitnije, a da ne pominjem i onih 5 dana koliko je rok za preuzimanje paketa u Pošti. Sve su to razlozi da biramo POŠTU :)
2023 11 02
Uvek saljem i dobijam pakete preko Poste Srbije. Razlozi su brojni, a najznacajniji su od njih sto je cena pristupacnija,kao npr. CC paket a i ako sam npr. na poslu,postar ce moj paket vratiti u moju isporucnu postu gde mogu da ga prezmem.
2023 11 04
ali anketa ali onda da ljudi NAPISU hahaha isuse hriste. i sta radite sa rezultatima ove ankete idete stranicu po stranicu i lupate recke za svaki odgovor? zar nije normalno da sajt u 21om veku koji koristi bar 50k ljudi bude krsten??? ps. posta
2023 11 06
> AdminJunior: > Drage članice, > Molim vas da u komentaru napišete koje kurirske službe najčešće koristite za slanje paketa? > Hvala svima na odgovorima i izdvojenom vremenu :) Zbog strajka koji ne staje, ja koristim sada drugu sluzbu, nije reklama, ali nije ni po bilo kom zakonu da se strajk organizuje na nacin da neko treci trpi posledice. Svako treba da se izbori za svoja prava, ali cilj ne opravdava sredstvo, tako da, posto je to izgleda legitimno i dopusteno...izvinjavam se, treba da se snalazimo... Preko 5 kg je bila tezine obuce koju sam prodala preko AKS, kurir je dosao meni na vrata i naplatio devojci 660 rsd, jer je uplatila na racun tj oni racunaju onda kilazu . Ja sam joj smanjila cenu nesto ... da ne bi bilo skuplje u odnosu na Postu..mada nisam sigurna ni da bi jeftinije prosla sa Postom. A cene ce da koriguju i oni kao privatnici. I oni postarinu isto racunaju na svoj nacin, tezina, vrednost posiljke itd..Tako da ako je nekome od pomoci, u ovoj situaciji, ja licno sam se tako snasla, provereno.
2023 11 07
Poz ljudi ,da li neko zna kako Zara salje pakete sa svog sajta ?Ne odg mi na cet,a ako je preko poste da ne narucujem za bezveze,jer i onako mi je zaglavljen jedan paket vec tamo od 1.nov.
2023 11 13
Ja iskljucivo saljem D expressom jer moja firma ima ugovor sa njima, i dosta mi je jeftinija postarina (250 din). Van toga, takodje su bas ok za saradnju
2023 11 15
1 2 ... 4 5 6