Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Predmeti su mi nestali sa profila

Naime, danas kada sam se ulogovala u moj profil ovde na krpicama shvatila sam da su profili/prikazi 3 od 5 predmeta koje sam ovde postavila preko noći nestali! Da li ih je admin uklonio ili mi je profil hakovan - ne znam. Ima li još neko ovakvo iskustvo i imate li neki predlog šta činiti / ko je admin trenutno? Postoji mogućnost naravno da te predmete ponovo postavim ovde ali bih pre toga volela da razjasnim šta se dogodilo.
2023 07 30
> Lorelei: > Naime, danas kada sam se ulogovala u moj profil ovde na krpicama shvatila sam da su profili/prikazi 3 od 5 predmeta koje sam ovde postavila preko noći nestali! Da li ih je admin uklonio ili mi je profil hakovan - ne znam. > Ima li još neko ovakvo iskustvo i imate li neki predlog šta činiti / ko je admin trenutno? > Postoji mogućnost naravno da te predmete ponovo postavim ovde ali bih pre toga volela da razjasnim šta se dogodilo. da i meni se to desava od petka, bukvalno konstantno nestaju predmeti sa profila i cak ne razumem po kojoj logici su neki izbrisani neki ne
2023 07 30
Posle 116 pozitivnih utisaka, ako Vi ne poznajete pravila ja stvarno ne znam ko poznaje 😐 mozda je neka greska
2023 07 30
Meni se desilo da su oglasi zastareli i obrisani. Ako su stari, možda je to.
2023 07 30
> DoliBlack: > Meni se desilo da su oglasi zastareli i obrisani. Ako su stari, možda je to. Čizme sam postavila prošle godine, a parfem i prsten pre mesec dana. Sve slike su moje, cene u dinarima. Ne razumem.
2023 07 31
I ja sam srecni dobitnik masovnog brisanja od juce. Od 35 predmeta, ostala su 10, sve ostalo je nestalo. 😑
2023 07 31
> Lorelei: > > DoliBlack: > > Meni se desilo da su oglasi zastareli i obrisani. Ako su stari, možda je to. > Čizme sam postavila prošle godine, a parfem i prsten pre mesec dana. Sve slike su moje, cene u dinarima. Ne razumem. Pa ne čitate pravila... Za čizme - moraju obe biti uslikane, za parfem - fali slika batch koda i treba ga napisati u opisu
2023 07 31
https://mojekrpice.rs/forum/t/584633/jedna-cipela-novo-bez-etikete
2023 07 31
https://mojekrpice.rs/forum/t/568673/oglasi-za-prodaju-kozmetike-i-parfema
2023 07 31
Zdravo,i meni su nestali neki oglasi iz cista mira..
2023 08 06
U međuvremenu sam opet postavila svih 5 predmeta i od jutros vidim da su 3 opet skinuta (ovaj put ne ista 3 kao prethodni). Za parfem sam u opisu otkucala batch code i opet je uklonjeno...
2023 08 07
Nestalo mi je oko 55 oglasa, neki su stariji, neki ne. Bez ikakve logike. Da li se još nekom to desilo?
2024 01 12