Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li bi poklonili...

Sta mislite o ovakvim pitanjima za predmete koji su inace za prodaju? Sve cesce dobijam slicne poruke i ne znam jel samo meni ovo nije okej? Vise se ne nude razmene, nize cene itd sad se odmah trazi da se pokloni😅 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cae97e3838d3f08b993252b25d5e86ff.jpg)
2023 08 02
Mislim da bi ovakve profile admin trebalo da blokira, jer ovo je prosjacenje sa ulica u digitalnoj formi. I ti sa ulica su sve napadniji i agresivniji, do te mere da ulaze sada u radnje/prodavnice i prose direktno unutra od ljudi
2023 08 02
I ja sam dobijala takve poruke i uglavnom ih samo ignorisem, pa onda poklanjam nesto pa mi stigne poruka a sta jos od stvari poklanjate itd ma svacega se covek nagleda na ovim sajtovima vise sam navikla na sve xD
2023 08 02
Meni se vise puta javila ista clanica da pita da kupi 2-3 stvari po ceni jedne, i ta jedna bude do 500 din, ponudila sam popust nije pristala 🥴 Najbolje ignorisati takve poruke
2023 08 02
Nakon velikog broja poklona, što ovde, što po FB grupama, mogu samo da kažem da oni koji zaista nemaju - ni ne traže, skoro pa im je neprijatno i kada im se samoinicijativno pokloni. A svi koji se grabe, otimaju i traže poklone, daleko su od stvarne potrebe za istima i nemaštine.
2023 08 02
Ja obicno pogledam profil clanice da bih videla ocene.Da me ne zezne zbog ptt-a.Mnogo njih me je pitalo da li poklanjam jos stvari uz vec ono sto dajem na poklon.Uvek se nadje nesto da ubacim uz to.Ako mi dugo stoji na profilu,mogu da izadjem u susret i da poklonim.
2023 08 02
> pufnastapufnica: > Nakon velikog broja poklona, što ovde, što po FB grupama, mogu samo da kažem da oni koji zaista nemaju - ni ne traže, skoro pa im je neprijatno i kada im se samoinicijativno pokloni. A svi koji se grabe, otimaju i traže poklone, daleko su od stvarne potrebe za istima i nemaštine. To je skroz tačno. Mada mislim da se na ovom sajtu i ne poklanja ugroženim osobama, već nekome kome bi se taj neki komad dopao i ko bi ga iznosio sa zadovoljstvom umesto da nama visi po kući, a u suštini nije vredan prodaje. Ljudi koji nemaju mogućnosti da kupe sebi odeću ni ne traže poklone čija bi poštarina prevalila njihovu vrednost. A što se teme tiče, mišljenja sam da nije ok pitati za poklon ako se stvar prodaje, pa makar bila 200din. Postoji forum za poklanjanje, postoji i opcija "poklanjam", ako nešto nije obeleženo na ta dva načina onda nije na poklon i kraj priče. Kao da nije dovoljno što nam stiže gomila drugih spam poruka, od zahteva za nošene čarape do agresivnih ispada, nego sad još i ovo.
2023 08 02
> darkacademia: > > pufnastapufnica: > > Nakon velikog broja poklona, što ovde, što po FB grupama, mogu samo da kažem da oni koji zaista nemaju - ni ne traže, skoro pa im je neprijatno i kada im se samoinicijativno pokloni. A svi koji se grabe, otimaju i traže poklone, daleko su od stvarne potrebe za istima i nemaštine. > To je skroz tačno. Mada mislim da se na ovom sajtu i ne poklanja ugroženim osobama, već nekome kome bi se taj neki komad dopao i ko bi ga iznosio sa zadovoljstvom umesto da nama visi po kući, a u suštini nije vredan prodaje. Ljudi koji nemaju mogućnosti da kupe sebi odeću ni ne traže poklone čija bi poštarina prevalila njihovu vrednost. > A što se teme tiče, mišljenja sam da nije ok pitati za poklon ako se stvar prodaje, pa makar bila 200din. Postoji forum za poklanjanje, postoji i opcija "poklanjam", ako nešto nije obeleženo na ta dva načina onda nije na poklon i kraj priče. Kao da nije dovoljno što nam stiže gomila drugih spam poruka, od zahteva za nošene čarape do agresivnih ispada, nego sad još i ovo. Upravo tako, sve se slazem..
2023 08 02
Jako ružno i nekulturno. Generalno, ne volim ljude koji "traže" ma šta god to bilo jer su to mahom nezasiti ljudi koji samo gledaju šta će dobiti gratis i da se ogrebu. Meni je stiglo jednom takvo pitanje, navodno "za sestru da joj pokloni jer ona nema", a članica je prodavala originale na profilu.. Eto ne znam, da ne grešim dušu.. Možda je došlo do nepredviđenih stvari, preokreta u životu, ali sve i da jeste neverovatno mi je da se prosjači. Imalo je dana kada smo skupljali metalne novčiće po kući da imamo za hleb, ali nikad prosili nismo, dokle god imamo snage da radimo-radićemo i imaćemo. A mnogo je takvih, danas baš pričam sa sestrom kaže koleginica je zamolila pošto je na trudničkom da da novac za rođendan šefici umesto nje, pa hiiit. 🤣 A za drugu kaže PAZITE OVO, pitala da nema sitno 200din da ne sitni 2000din detetu za vožnju u luna parku. Naravno, sestri je bilo žao u toj situaciji jer je dete u pitanju, ali malo mi sve smrdi na magareće uši. 🫏
2023 08 02