Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ostavljate NEUTRALAN UTISAK?

Desava mi se ponekad da neko traži podatke za uplatu i nakon sto ih ostavim, više ne reaguje na poruke.. to mi je baš čudno. Da li vam se to dešava i ostavljate li onda neutralan utisak ili sta radite?
2023 08 04
Ja sam ostavila jedan. Bila je slicna tema i tu su me clanice savetovale, hvala im na tome da je razmena podataka bez saradnje za neutralan utisak. Licni podaci su licni a nakon toga sledi nejavljanje i to je cudno. U redu ako se izjasni da ne zeli da kupi, desava se niko nije u obavezi da saradjuje. Ali da zna licne podatke i da se vise ne javi nije u redu i ne znam cemu to.
2023 08 04
I ja cu sad da ostavim jedan
2023 08 04
Meni se to skoro desilo, mislim po prvi put, ali iz nekog razloga nisam ostavila neutralan… Ali sad mislim da sam pogresila i sledeci put cu ostaviti ako mi se desi nesto slicno…
2023 08 04
Ja ne ostavljam neutralne jer mislim da bih minimum 100 ostavila do sad. Počela sam od skoro da nakon odgovora na upit napišem: "Ukoliko Vam odgovara I želite da poručite, ostavite svoje podatke pa prosleđujem podatke za uplatu" I čak mi se dešava da ostave podatke, ja pošaljem svoje i onda isto ispare bez reči.🤷‍♀️
2023 08 04
> Her_Fashion: > Ja ne ostavljam neutralne jer mislim da bih minimum 100 ostavila do sad. > Počela sam od skoro da nakon odgovora na upit napišem: > "Ukoliko Vam odgovara I želite da poručite, ostavite svoje podatke pa prosleđujem podatke za uplatu" I čak mi se dešava da ostave podatke, ja pošaljem svoje i onda isto ispare bez reči.🤷‍♀️ Baš tako.. u redu da napiše da je odustala, ali da ignoriše, po meni nije u redu
2023 08 04
Slažem se u potpunosti sa Vama, nije u redu. Zaista 80% članica koje me kontaktiraju nemaju osnovnu kulturu, verujem da je svima to problem. Jednostavno sam prestala da se nerviram oko toga i "štedim" sebe maksimalno.
2023 08 04
Mislim da uopste nema potrebe za neutralnim utiskom, ili sam zadovoljna saradnjom ili nisam, tako da ne, ne ostavljam neutralne.
2023 08 04
Ostavljam za ponovljene saradnje jer ne mogu pozitivnu da dam. Ko misli, pročita ko ne... Za podatke prvo kupac ima da da svoje a posle ja za uplatu.
2023 08 05
Bilo bi super kad se neutralne ne bi računale kao pozitivne
2023 08 05
Ostavljam...Kad mi kupac trazi podatke i ispari.. Neozbiljnost..
2023 08 05
> darkacademia: > Bilo bi super kad se neutralne ne bi računale kao pozitivne I ne računaju se. Nikada se nisu ni računale.
2023 08 05
Ostavila jednom kada me je članica slagala da joj nema paketa da bih se ja na kraju iscimala do njene pošte i saznala da joj je paket u pošti i dalje, te ga je na kraju podigla poslednjeg dana.. Imala je 57 utisaka, ja u tom trenutku manje ali svakako nisam želela da neko prođe kao ja...
2023 08 05
> Ejndzi: > Ostavila jednom kada me je članica slagala da joj nema paketa da bih se ja na kraju iscimala do njene pošte i saznala da joj je paket u pošti i dalje, te ga je na kraju podigla poslednjeg dana.. Imala je 57 utisaka, ja u tom trenutku manje ali svakako nisam želela da neko prođe kao ja... Ja trenutno razmišljam o ostavljanju neutralne jer imam sličnu situaciju. Poslala sam paket pouzećem jer članica ima preko 100 pozitivnih, paket je u Pošti od 31., znači već nedelju dana. Ima još vremena da podigne, i na moje pitanje o tome je rekla "danas ili sutra" i nije podigla. Čekam da vidim šta će se desiti od ponedeljka ali mi ne deluje da će da izađe na dobro. Ako podjem od sebe, otišla bih u poštu najkasnije dan po prijemu obaveštenja, jer ako sam nešto poručila onda to i želim, po nekoj najosnovnijoj logici. Uglavnom čak i da podigne pre isteka roka, da li je to zaista "Pozitivna saradnja" ako mi npr. gledanje u pasulj "Da li će ili neće podići" stvara nepotreban stres u životu. Mislim da se čak može i oceniti negativnom 🤷‍♀️
2023 08 05
> Her_Fashion: > > Ejndzi: > > Ostavila jednom kada me je članica slagala da joj nema paketa da bih se ja na kraju iscimala do njene pošte i saznala da joj je paket u pošti i dalje, te ga je na kraju podigla poslednjeg dana.. Imala je 57 utisaka, ja u tom trenutku manje ali svakako nisam želela da neko prođe kao ja... > Ja trenutno razmišljam o ostavljanju neutralne jer imam sličnu situaciju. Poslala sam paket pouzećem jer članica ima preko 100 pozitivnih, paket je u Pošti od 31., znači već nedelju dana. Ima još vremena da podigne, i na moje pitanje o tome je rekla "danas ili sutra" i nije podigla. > Čekam da vidim šta će se desiti od ponedeljka ali mi ne deluje da će da izađe na dobro. Ako podjem od sebe, otišla bih u poštu najkasnije dan po prijemu obaveštenja, jer ako sam nešto poručila onda to i želim, po nekoj najosnovnijoj logici. > Uglavnom čak i da podigne pre isteka roka, da li je to zaista "Pozitivna saradnja" ako mi npr. gledanje u pasulj "Da li će ili neće podići" stvara nepotreban stres u životu. > Mislim da se čak može i oceniti negativnom 🤷‍♀️ Ovo mi nije još ni za kakvu ocenu, jer i ja sam baš ažurna i kad je slanje i kad je podizanje u pitanju, ali npr živim u zgradi bez lifta, imam malo dete i bebu, ako su oboje kod kuće, nema trika da izvedem da sidjem po paket, a ako mi je neko bolestan, to se onda još prolongira. Desilo mi se dva puta, nije bilo duže od 4 dana, ali desilo se, hoću da kažem - nepredviđene okolnosti se dešavaju. Ja bih pitala, nema potrebe gledati u pasulj, niti čitati nečije misli, pa da znam na čemu sam. A ove što se cenkaju, traže mere do besvesti, traže podatke za uplatu i na kraju ispare bez reči, njih bih banovala najradije, eto, toliko mi idu na živce. Nekultura i nevaspitanje klasično 🙄
2023 08 06
1 2