Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sta najcesce kucate?

Sta najcesce kucate prilikom pretrage? Ja obicno puf, trikotaza, koncana, 585, zlato, tweed...
2023 08 20
Haljina, narandzasta, duga, 585, jakna, i imena odredjenih brendova… u poslednje vreme, tako nekako…
2023 08 20
Uglavnom alternativne brendove i tagove, plus converse i vans patike
2023 08 20
> SvetlanaRadic: > Uglavnom alternativne brendove i tagove, plus converse i vans patike Koje brendovi prave alternativnu odeću? Ima li nečeg zanimljivog ovde, ja sam odustala od pretrage, ranije sam slučajno nabasavala na ponešto a sad ništa... tj. ne znam kako da nađem nešto zanimljivo, sve same snobovske gluposti...
2023 08 20
Prvo ovako što mi pada na pamet - Killstar, Punkrave, Hellbunny, Disturbia, Dollskill, Emily the Strange... Aderlass, Queen of Darkness, Vixxsin... Imam ja ceo spisak brendova koje sam ovde nalazila pa povremeno pretražim, i onda se iznerviram kad propustim neki dobar komad 😭 ima dosta alternativnih brendova po svetu, ovde sam nalazila i neke za koje prvi put čujem ali me oduševi dizajn pa zapišem i pratim. Ali naravno ne obeleži uvek svako brend, jer misle da je nebitan ako nije Zara 😂
2023 08 20
Skull, goth, gothic, kawaii, anime, nightmare before christmas, halloween, rock... takodje i brendove iron fist, emily the strange, Too Fast, hellbunny, cupcake cult... ima ih, ranije sam nalazila bas dosta stvari sad bas i ne nesto
2023 08 20
> SvetlanaRadic: > Prvo ovako što mi pada na pamet - Killstar, Punkrave, Hellbunny, Disturbia, Dollskill, Emily the Strange... Aderlass, Queen of Darkness, Vixxsin... > Imam ja ceo spisak brendova koje sam ovde nalazila pa povremeno pretražim, i onda se iznerviram kad propustim neki dobar komad 😭 ima dosta alternativnih brendova po svetu, ovde sam nalazila i neke za koje prvi put čujem ali me oduševi dizajn pa zapišem i pratim. > Ali naravno ne obeleži uvek svako brend, jer misle da je nebitan ako nije Zara 😂 Čitam ove brendove i setih se moje izgubljene neprežaljene haljine (Bila je neki od navedenih ne mogu da se setim). Pinup goth fazon, crvena sa prugicama i crnom čipkom kao postavom i izvezenom lobanjom. Kupila sam je pre jedno 15 godina u jednom butiku u Čumićevom iako mi je bila 3 broja veća, odnesoh je kod jedne krojačice da je suzi, otputovala sam za leto 3 meseca i kad sam se vratila nema krojačke radnje, preselila se. Na kraju sam je našla ali je haljina izgubljena u toj selidbi. Sad je verovatno ne bih ni nosila jer nisam više u tom fazonu, ali i dalje patim za njom.
2023 08 20
Što se teme tiče, zavisi šta mi u trenutku "treba", u poslednje vreme uglavnom: midi haljina, a kroj, viskoza, koža, kožna torba, ranac. Tražim određenu Furla ili Coccinelle torbu pa s vremena na vreme pretražim i to.
2023 08 20
> SvetlanaRadic: > Prvo ovako što mi pada na pamet - Killstar, Punkrave, Hellbunny, Disturbia, Dollskill, Emily the Strange... Aderlass, Queen of Darkness, Vixxsin... > Imam ja ceo spisak brendova koje sam ovde nalazila pa povremeno pretražim, i onda se iznerviram kad propustim neki dobar komad 😭 ima dosta alternativnih brendova po svetu, ovde sam nalazila i neke za koje prvi put čujem ali me oduševi dizajn pa zapišem i pratim. > Ali naravno ne obeleži uvek svako brend, jer misle da je nebitan ako nije Zara 😂 Hvalaa 😊
2023 08 20
> SvetlanaRadic: > Uglavnom alternativne brendove i tagove, plus converse i vans patike Isto! 😁 Mada ako se i pojavi npr Killstar to budu neke nabudžene cene. Ali ajde da se pohvalim jednim sjajnim pronalaskom - na Limundu sam kupila Disturbia The Horror kardigan za 700din, dok je na sajtu bio 70e
2023 08 20
Ja kucam fenty, plt, fashionnova, oh polly, zaful, prirodno krzno, bunda, bela torbica, komplet xs,... zavisi od perioda 😃
2023 08 21
> Ana2018: > Ja kucam fenty, plt, fashionnova, oh polly, zaful, prirodno krzno, bunda, bela torbica, komplet xs,... zavisi od perioda 😃 Komplet xs i ja, kao i odelo xs :) Prodavala sam dosta Zaful stvari, nikad nisam oznacila da je Zaful, bila sam u fazonu nije toliko poznato, sad cu da oznacim 😁
2023 08 21
> ubavkam: > > Ana2018: > > Ja kucam fenty, plt, fashionnova, oh polly, zaful, prirodno krzno, bunda, bela torbica, komplet xs,... zavisi od perioda 😃 > Komplet xs i ja, kao i odelo xs :) > Prodavala sam dosta Zaful stvari, nikad nisam oznacila da je Zaful, bila sam u fazonu nije toliko poznato, sad cu da oznacim 😁 Eto, zato je bolje uvek da se sve naznači, nikad ne znaš da li neko baš to traži 😅
2023 08 21
> darkacademia: > > SvetlanaRadic: > > Uglavnom alternativne brendove i tagove, plus converse i vans patike > Isto! 😁 Mada ako se i pojavi npr Killstar to budu neke nabudžene cene. Jbg ja sam spremna da dam određenu svotu zato što znam koliko košta na sajtu + troškovi da stigne do Srbije. Naravno zavisi i od stanja, i od materijala jer poliester ne mogu da nosim. Na fejsu ima Killstar grupa, kupovala sam limitirane edicije i komade koje više nema u prodaji, uglavnom nove za neke smešne pare. Fantasmagoria shop je bio odličan jer su imali jeftinu dostavu u saradnji sa Poštom Srbije ali nažalost toga više nema zbog naše pošte naravno - hvala im za to 😒
2023 08 21
> darkacademia: > > na Limundu sam kupila Disturbia The Horror kardigan za 700din, dok je na sajtu bio 70e. Auuuuuu top 😍😍😍🥰 nažalost Disturbiu skoro nikad ne nađem, jednom sam našla ovde kod članice dva nova komada po duplo manjoj ceni. A volela bih da ih ima češće mnogo mi se dopadaju 🥺
2023 08 21