Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

mrbeansport sajt

Da li je neko porucivao i kakva su iskustva? Nikad cula, malopre ih nasla, a treba mi nesto sto samo oni imaju na stanju
2023 08 23
Ja sam kupovala u radnji... Sportska radnja, kao i svaka druga... Ne verujem da može biti neki problem osim da piše da je na stanju, a nije i slično.
2023 08 24
Hvala! Sa kojom kurirskom sluzbom saradjuju? Aks, pretpostavljam?
2023 08 24
Da odgovorim samoj sebi, poslali su Post ekspresom
2023 08 25
> Esprit21: > Da odgovorim samoj sebi, poslali su Post ekspresom Nasmeja me, da odgovorim samoj sebi.. 🤣
2023 08 25
> Ejndzi: > > Esprit21: > > Da odgovorim samoj sebi, poslali su Post ekspresom > Nasmeja me, da odgovorim samoj sebi.. 🤣 x-) pa kad niko nije odgovorio, ali na srecu ovi su brzi i poslali su odmah plus Post ekspresom, sto znaci stize sutra da je Aks cekala bih da podignu paket naredne nedelje pa da se mozda udostoje da isporuce do kraja iste
2023 08 25
Skoro sam kupila Nike papuce u njihovoj radnji u Zr-u. Ljubazni i profesionalni.Verujem da im je online kupovina ista.
2023 08 27
Moram da ih pohvalim. Mozda i jedan od najprofesionalnijih sajtova kod nas. Sve sto narucite posalju ekstremno brzo (isti ili naredni dan) i to Post ekspresom sto je meni za pohvalu jer kod nas sajtovi salju uglavnom Aksom. Stigne za jedan radni dan, ako nesto nije u redu sa robom posalju kurira po to naredni dan i cim stigne kod njih salju zamenu.
2023 08 29