Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Trose mi se pare, ali...

Jel vam se desi nekad da vam se bas trose pare ovde, a nista ne nalazite sto vam se svidja?
2023 08 31
Češće mi se dešava da mi se troši, ali nikako ne nalazim pare. 😂 Ali da, nekad je na sajtu bilo originalnije ponude. Legende kažu...
2023 08 31
Bukvalno, skoro uvek. Trenutno sam po tagovima pokusala da nadjem nesto sto mi treba, i nije moguce, izbor skoro nikakav, a znam da ima vise, ali devojke lose taguju predmete. I sad kad sam okacila temu sta trazim, garantujem da ce se pojaviti maltene samo one koje ce nuditi stvari van opisa sta mi treba. Takoreci, oterane smo da setamo po tc-ima i kupujemo uzivo ili preko zvanicnih sajtova.
2023 08 31
U poslednje vreme sve češće. Upravo ne pronalazim to za čim mi duša čezne.
2023 08 31
> ubavkam: > Jel vam se desi nekad da vam se bas trose pare ovde, a nista ne nalazite sto vam se svidja? Isto i kod mene....pročitala sam u temi koju je postavila Esbebe kako je nervira kad naiđe na fenomenalne komade a prodavac ne reaguje na upit, htedoh da je pitam (imam neki utisak da bi nam se ukus mogao potrefiti) gde vidi te fenomenalne komade pa taman bili i fantomski...ja sam skoro sasvim odustala od pretrage, uđem malo na forum da se zabavim i to bi bilo to...
2023 08 31
Pre je bila mnogo bolja ponuda i cene su bile pristupacnije. Sad kad pogledam svoju listu omiljenih nista mi se ne kupuje od toga, stavila sam cisto onako, ako zatreba za neku priliku.
2023 08 31
I kao sto rekoh, eno i prve ponude bez mozga. Siva haljina iz ponude ima smisla po potrazi, videcu jos ko se javi, ali ova sledeca, nidje veze. Nekad se zapitam da li umeju da citaju ili namerno kace sta gde stignu jer se prave lude o velicini, boji...
2023 08 31
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/182b6b24dc4b36cdfd616b85be67ffe5.jpg) 😂😂😂
2023 08 31
Pa, mislim... nek mi neko navede JEDAN predmet koji je u Bsk oznacen kao m, a da odgovara L velicini. I oni kao Zara, ako je M, to je pre realan S i slabiji M. Ja sad izgleda treba da budem tolerantna na te koje ne citaju sta se tacno trazi, i da navodim razloge zasto mi treba odredjena velicina sa odredjenom kolicinom elastina ili komocije. Ne pada mi na pamet. Ako su prva i treca devojka lepo procitale, sta je sprecilo drugu? Nista, osim bezobrazluka. I posle Ubavka pita sto ne trosimo pare ovde. Eto zasto. Ni po searchu ne moze da se nadje zeljeno, a po temi cemo da vidimo sta se nudi od NAVEDENOG za potragu. Mada mi se vec javlja da cemo se malo provozati do Pandorfa, svakako cu ovde prospartati i do Reserveda(skoro se otvorio u Bratislavi) i kojecega, isto mi para maltene, a ne nerviram se potragom preko teme.
2023 08 31
Cak i da se tegli, 38 nikako ne moze do 42/44.. Skoro sam, trazeci indigo midi haljinu, dobila svetlo plavu mini za ponudu. Od tad nema trazenja, radije cu listati 150 strana oglasa, nego se nervirati zbog bezobrazluka... A u vezi teme, trose mi se pare, ali sam se porodila pre dva meseca, tako da se trudim kuliram sa kupovinom. Em zbog troskova oko bebe, em zbog kilaze.. 😂
2023 08 31
E, nama beba dolazi u decembru i zato i trazim toliko tegljivo. Guzica staje u 38 farmerke, ali stomak nece, iako jos imam plocice na gornjem delu stomaka. Ali neee, evo ti Bershka 38, samo da okacim link jer mozda neko vidi drugi, to sto ispadam nepismena, koga boli uvo. Ne moram i necu da objasnjavam, navela sam velicinu i kolicinu elastina i cao.
2023 08 31
> ubavkam: > Jel vam se desi nekad da vam se bas trose pare ovde, a nista ne nalazite sto vam se svidja? Da, cesce je to nego ponuda onoga sto trazite za kupovinu!!!
2023 09 01
Odlicne farmerke za trudnice sam kupila u lc waikiki radnji. Bas sam ih se nanosila.. nisam se mnogo ugojila u trudnoci, ali prosto nesto od stvari nije prikladno telu, niti prijatno za nosenje, te sam se bazirala najvise na malo sirim midi haljinama i trenerkama. Trenutno najveci problem imam sa obucom, jer mi se stopalo povecalo za broj i jos nema naznaka da cu se vratiti na staro, sto me brine, jer bi za novu kupovinu trebalo dosta novca. 😏
2023 09 01
A zamislite da se na sajtu pojave svi oni artikli o kojima sanjate, sta biste prvo kupili? :) > ubavkam: > Jel vam se desi nekad da vam se bas trose pare ovde, a nista ne nalazite sto vam se svidja?
2023 09 01
> Majda87: > Odlicne farmerke za trudnice sam kupila u lc waikiki radnji. Bas sam ih se nanosila.. nisam se mnogo ugojila u trudnoci, ali prosto nesto od stvari nije prikladno telu, niti prijatno za nosenje, te sam se bazirala najvise na malo sirim midi haljinama i trenerkama. > Trenutno najveci problem imam sa obucom, jer mi se stopalo povecalo za broj i jos nema naznaka da cu se vratiti na staro, sto me brine, jer bi za novu kupovinu trebalo dosta novca. 😏 Ja sam se unapred spremila da zimujem u muzevljevim trenerkama, taman su na uckur sve, bez lastisa, dole ugg i cao. Pokusavam da online nadjem maksimalno, nebitno da li je novo ili polovno, ali nesto sa polovnim online ocigledno ne funkcionise ni u regularnom izgledu struka, pa sto bi sada. 🙄🙄 Sreca moja pa sam u tri drzave i lakse mi za naci uzivo, ali nekad je bilo mnogo lako naci sve ovde, ne znam sta se desilo u medjuvremenu osim bahatosti i bezobrazluka pojedinih. Ova mi je makar, poslala link ka haljini koja bi bila odgovarajuca da je veca, nije mi poslala svecanu od tila ili na bretele.
2023 09 01
1 2 3