Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant?

https://mojekrpice.rs/milenarado88-337641 Da li mozda neko zna da li se radi o nekom prevarantu? Zara torbicu sam narucila, onu popularnu braon. Prvo je trazila unapred uplatu, naravno da nisam pristala. Pa je onda ona pristala da salje bez uplate. Posto putujem,bio je dogovor da stigne danas ali nije.
2023 09 01
Vidim da pise Kosovska Mitrovica, mozda zbog toga duze putuje paket. Mada, prazan joj je profil. Obrisala je tu torbicu?
2023 09 01
Imala je dosta stvari i kad sam se sa njom dogovarala nije imala nijednu ocenu, a posle vidim ima jednu i to sa profila koji je isto skoro napravljen i nema nijednu ocenu. A onda primetim da je polako brisala stvar po stvar. Pritom mi je nemoguce da neko za 3 dana rasproda sve pogotovo sto su bile skupe stvari
2023 09 01
Nije drugo, putujem. Naglasila sam da putujem, rekla je da salje u cetvrtak i da moze stici u petak. Pretpostavljam da bi javila ili me pozvala da pita da li da salje ako bi joj rekli da ne moze stigne. Polazim od sebe
2023 09 01
Tako je, prevarant. Ima još profila, bas sam gledala mona torbe, pristupacne cene, a ne želi ni da odgovori na poruku. Ja tražila snimak i nista. Pazite se ovog profila i obavezno zapamtite ime i prezime.
2023 09 01