Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

U čemu je fora?

Dok sajt ne uvede opciju blokiranja, ne preostaje nista drugo nego te interne liste. Na Limundu samo ubacite clana u blok listu i ne moze da vam salje poruke niti da kupuje. Meni je samo zao sto se toga nisam setila kad sam jednom poklanjala nesto i javila mi se osoba koja nije ispostovala ono sto sam napisala na oglasu, a to je da se javi tamo, a ne meni. To spopadanje, napadi i citava drama oko proizvoda koji je kostao oko 1000 dinara, kakav mi je cirkus napravila nikada necu zaboraviti. Zato vise i ne nudim na poklon na temi, mozda cu nekad postaviti nesto, ali uglavnom se javim porukom clanovima kojima sam poklanjala vec, to mi je sigurno.
2023 09 16
> ubavkam: > Tako je jedna htela da kupi jaknu kod mene, rece uplacujem do cetvrtka. Nista nisam pisala, sacekala je 10 dana da vidim da li ce se javiti. Posaljem poruku da li ste odustali, nije odgovorila. Ne znam zasto je toliko tesko napisati - da, odustala sam. Kao da su pojedine clanice mutave. Mene je jedna zavlačila 10 dana, pa se nakon toga javila da se čujemo preko Vibera, ja reko može I ostavim broj. Onda mi se javlja na Viberu sa pitanjem da li mogu da šaljem od ponedeljka, rekoh "Nema problema, šaljem odmah nakon uplate" i ona na to "Važi, hvala", I tu je nestala. Neko je ispod pomenuo liste, ja mislim da istoj ne bi bilo kraja, meni je pun inbox takvih, sigurno jedno 80% ako ne i više razgovora tako prodje.
2023 09 18
> Esprit21: > Dok sajt ne uvede opciju blokiranja, ne preostaje nista drugo nego te interne liste. Na Limundu samo ubacite clana u blok listu i ne moze da vam salje poruke niti da kupuje. > Meni je samo zao sto se toga nisam setila kad sam jednom poklanjala nesto i javila mi se osoba koja nije ispostovala ono sto sam napisala na oglasu, a to je da se javi tamo, a ne meni. To spopadanje, napadi i citava drama oko proizvoda koji je kostao oko 1000 dinara, kakav mi je cirkus napravila nikada necu zaboraviti. Zato vise i ne nudim na poklon na temi, mozda cu nekad postaviti nesto, ali uglavnom se javim porukom clanovima kojima sam poklanjala vec, to mi je sigurno. Ta blok lista bi bila spas. Jedna članica mi se na svaka 2 dana javljala za razmenu, svaki put za neki drugi predmet. Pogledala profil, nisam našla ništa, fino odgovorila na poruku da nisam za razmenu, 2 dana kasnije opet. Sigurno mi je nekih 10ak poruka poslala, posle nekoliko sam prestala da odgovaram.
2023 09 18
moguce je da je ista clanica i meni, jer se i meni sada ista clanica vise puta javila za razmenu iako sam rekla da ne zelim i svaki put za drugi predmet :D isto mi se jedna druga clanica vise puta javljala da joj par stvari prodam za 500-600 ukupno tj drugim recima da bar jedna bude gratis i kad sam jednom pristala na popust, tipa za 900 sve, odbila i vise se nije javljala haha
2023 09 18
1 2