Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nestali utisci

> Stanka86: > A šta radite kad saradnja prođe ok, a jedna strana ne napiše utisak? > Da li ih podsećate, ili iskulirate? > Meni se ovo desilo dva puta, sve prošlo korektno, uredno sam ostavila utisak, ali druga strana ništa. Naravno da nisam cepidlaka, niti se ljutim, samo eto, kad počinješ, znači taj utisak kao preporuka. A opet, glupo mi da žickam. Imam prilično veliki broj utisaka, pa o tome ne vodim računa. Uvek se zahvalim na saradnji. Ako mi se jave nakon preuzimanja paketa, a trebalo bi, onda ostavim utisak i ne gledam da li je neko meni uzvratio. Nekada se uopšte ni ne jave, pa ni ja ne pitam dalje. To je najčešće kod novih članica, kojima je bitno samo da poruče i da im stigne. Ne žele da se bave sajtom i to je meni sasvim ok.
2023 09 17
> Stanka86: > A šta radite kad saradnja prođe ok, a jedna strana ne napiše utisak? > Da li ih podsećate, ili iskulirate? > Meni se ovo desilo dva puta, sve prošlo korektno, uredno sam ostavila utisak, ali druga strana ništa. Naravno da nisam cepidlaka, niti se ljutim, samo eto, kad počinješ, znači taj utisak kao preporuka. A opet, glupo mi da žickam. Meni se to bas cesto desava u poslednje vreme, sigurno mi jedno 5-6 ustisaka nisu ostavile clanice ali su uglavnom bile nove pa i same nisu imale nesto utisaka vrv im i nije bitno toliko jer koriste sajt samo za kupovinu. Sta znam meni je nekako glupo da trazim da ostave utisak, ali da meni neko tako trazi ne bi mi bilo glupo 😅 Mislim da je ok podsetiti
2023 09 17
Nije mi problem da prva ostavim utisak (srećom, do sada su uvek bili pozitivni), da se zahvalim članici u poruci i napišem da bi mi bilo drago da i ona ostavi svoj. Mislim da je to u redu. A, ako ona ne ostavi, i to prihvatam. Najvažnije mi je da smo svi zadovoljni saradnjom.
2023 09 17
To da, najvažnije zaista jeste da smo svi zadovoljni saradnjom. I zaista, sve članice su se uvek javile da kažu kako su zadovoljne, i to mi je drago da imam neki feedback da je sve ok. Zaista, bar za sad, imala sam samo pozitivna iskustva. I ne gledam prema tome, uvek ostavim utisak, čim stignem, bez obzira da li će biti uzvraćen. Niti nešto patim da skupljam utiske, ali opet su oni neka preporuka, kao neka vrsta provere. Mada vidim da svačega ima i nisu nužno neka garancija. Nastavljam nemušto, samo me je zanimalo kako vi gledate na to.
2023 09 17
Evo upravo su nestala 2 utiska ,ovaj jedan pre par minuta a predhodni ne znam kada ali u toku dana sigurno . Moze da se vidi da mi vecina clanica nije ostavila utisak ,vecina su novi clanovi ili preprodavci ,imam slike u porukama koje sam slala da vide broj posiljke.Nije mi bitno ali imam puno ponovljenih saradnji tako da mi utisci nisu vise ni vazni ali ovo je neozbiljno sa njihove strane i nikada ne dajem ili primam utisak ako nije bilo saradnje,opomenem clanicu da nije dozvoljeno davati utisak ako nismo saradjivale. Admini bi mogli da porade na kopijama,prevarama i slicnom a ne da teraju sa sajta ovo malo starih clanica.Mozemo im pisati koliko hocemo,ne odgovaraju na poruke.
2023 09 17
Evo jos jedan nestao preko noci🤦
2023 09 18
I meni je nestao jedan ili dva..
2023 09 18
Mogu reci da mi vecinom ove nove clanice,clanovi ne ostavljaju utiske ,niti ih forsiram.Garantujem da nemam ni jedan utisak lazan,cak mi je jedna clanica ostavila utisak za ljubaznost i zamolila sam je da izbrise ,da to nije dozvoljeno. Dugo godina sam ovde i realno nemam bas puno utisaka posto su vecinom ponovljene saradnje ili ne ostave utiske. Neka brisu koliko hoce,to nece umanjiti nasu vrednost i kupovinu,prodaju na sajtu.Ima ovde i divnih clanica,nije sve tako crno🥰
2023 09 18
Misterija i pitanje za Admine. Davno tvrdim da utisci treba da budu vezani za oglas i predmet kao na KP. Ne vidim ni razlog zašto ne mogu da ostavim više pozitivnih utisaka ako redovno sarađujem sa pouzdanom članicom i zaslužuje zbog dobre saradnje. Neutralan utisak je besmislen.
2023 09 18
Ili Automatski ako se ne ostavi,pozitivna🤣 Kao na Kupindu.
2023 09 18
Pa pratim privilegovane i njima ne skida utiske,ja za svaki utisak imam pokrice ,sto mogu dokazati potvrdom o slanju ili je u mojim porukama ili na viberu .Iza svakog utiska stojim.
2023 09 18
https://mojekrpice.rs/forum/t/609921/brisanje-utisaka Evo objašnjenja.
2023 09 18
Da, ali nigde se ne pominju “lažni utisci”. O čemu se tu radi? Članica se javila da je dobila negativnu ocenu. Meni utisci baš ništa ne znače, ali mi nije jasno zašto se i otkud sad time bave? Krajnje nebitna stvar, pored milion važnijih na sajtu. Malo mi je nelogično. Iz teksta, nije mi jasno da li se ostavljaju utisci za razmenu ili ne? Nije da se razmenjujem ali me interesuje… Nisam shvatila taj deo. Zašto bi neko ostavio utisak kao kupac i kao prodavac za razmenu? Valjda se ostavi bilo koji od ta dva? I zašto su sad utisci bitni? Nekako svi ostavljamo kako stignemo i snalazimo se i za kategorije garderobe koje fale, a kamoli za utiske.
2023 09 18
Nisu bitno utisci kao broj,vec treba da nam se pojasni argumentom gde je duplirano,ja nemam razmene kod obuce,samo prodaja.I nikada niko nije napisao 2 utiska za jednu saradnju,jedino ako je u prvoj zaboravio pa napisao onda a i tu se ima pokrice,potvrda i razgovor da je proizvod poslat.Nebitno,necu vise da se trosim na gluposti.
2023 09 18
Procitala sam naziv teme kao “nestali ulosci” 🤦🏽‍♀️
2023 09 18